Şimdi Ara

Peaky Blinders (2013) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
26
Favori
31.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

oh be sonunda geliyor aksanını sevdiklerim.

tom hardy reisin de sadece duruşu yeter be
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Abooo fragmana bak. Bir an ulan bu dizi 5. sezon onayını almamış mıydı diye düşündüm. Final sezonu gibi mübarek. Yalnız yeni gelen oyuncular da ateş ediyor.
  • tarih verin be
  • Bu sezonun kadrosu efsane bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2-3 gün önce başlayabildim. Hep aklımdaydı. 3. bölümdeyim muazzam yahu muazzam. Tam istediğim gibi ama stüdyo havası çok belli oluyor o stüdyodan biraz dışarı çıkabilirsek güzel olur. Kamera açıları The Night Of açılarıda çok hoşuma gitmişti bu da gitti. Senaryo dahiyane bir şekilde yazılmış. İlerleyen bölümlerde umarım daha da çok hoşuma gider.

• Bu sezon yine bomba olacak gibi. Kadro çok sağlam.

• 15 Kasımda geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

15 Kasımda geliyor.

oh be az kalmış

fooking peaky blinderss

thomas shelby abimizin sigara içişini ve havalı kıyafetlerini özledim en çokta
  • Bonba gibi geliyor.
    5.sezon da onay almış bu arada.
  • Giriş müziğini bile apayrı özledim.
  • dizi izlemiyorum bu aralar ama ray donovan birde bunun yeri ayrıdır hep
  • Geldi gönlümün efendisi.
  • ABOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 16 Kasım 2017; 20:2:31 >
  • Dizi underrated.İzleyen çok yok ama son yılların en iyi dizilerinden.Efsane bölümle geri döndüler.
  • Efsane geri döndü.

Biraz sönük başladı ama o son 10 dakika neydi öyle.

John ve Michael'ın vurulması çok fena üzdü. John ölecek muhtemelen, Michael yaşar gibime geliyor.

• 3. sezondan sonra dizinin senaryo olarak zayıflayacağını ve söneceğini düşünüyordum. Beni yanıltarak 4. sezona bomba gibi girdi.
    Adrien Brody diziye farklı bir tat katacak. Güzel katılım olmuş.

Dizi yukarıdaki bir arkadaşın da dediği gibi underrated.
    Peaky Blinders gibi bazı kaliteli yapımların bu şekilde az ilgi görmesi ve çok izleyiciye sahip olmaması bazen düşündürse de, bazen de 'ya aslında bu çok güzel bir şey' dedirttiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Efsane geri döndü.

Biraz sönük başladı ama o son 10 dakika neydi öyle.

John ve Michael'ın vurulması çok fena üzdü. John ölecek muhtemelen, Michael yaşar gibime geliyor.

+1 bunları yazmaya gelmiştim. Bu sezon güzel aksiyonlu bölümler göreceğiz sanırım.

• 4.sezonun baslamasini iple cekiyordum. yayinlanir yayinlanmaz 1 saat sonra hemen izledim

bazilari dizinin pek tutmadigini izlenmediginden bahsetmis. arkadaslar turkiye genelinden bahsetmeyin. 2013'e nazaran 2.4m insan izlemis sezon 4 bolum 1'i.

buyrun habere de buradan ulasabilirsiniz:http://deadline.com/2017/11/peaky-blinders-season-4-premiere-ratings-bbc-two-cillian-murphy-1202209566/

amerika'da da pek izleyen kitle yok ama genel olarak britanya'da daha fazla izleniliyor. cunku gecmise dayali bir dizi oldugu icin. kadrosu, oyunculuklar ve steven knight'in olmasi tamamen buyuk bir arti ve her bolumu kalite kalite kalite...

• Gangster dizileri pek ilgi çekmiyor ama buna rağmen bu dizinin baya izleyeni var. iki milyon izleyici bir ingiliz dizisi için çok büyük bir rakam.

Ülkemizde de baya popüler oldu Netflix sayesinde. Geçen senenin başlarında ben underrated olarak görüyordum ama Netflix türkiyede tutmaya başlayınca dizinin popülaritesi üç dört katına çıktı. Ekşideki yorumlara falan bakın geçen senenin başlarında kaç sayfa sonra kaç sayfa olmuş.

Diziyi önceden ben de çok seviyordum ama Boardwalk Empire falan izleyince baya alt seviyede kaldı gözümde. Geçen seneki sezonu çıkar çıkmaz izlerken bu sezona başlamayı düşünmüyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 18 Kasım 2017; 11:8:52 >
  • Konuya yorum yazdıktan sonra imdb'deki en iyi dizi bölümlerini karıştırırken 4.1'in ilk 50'de ve 9.8 puan aldığını görünce hemen oturup izledim.

Bu bölüm nasıl 9.8 alır aklım almıyor. Diziye bir de yukarıdaki arkadaşlar underrated demiş, dizi bildiğin baya baya overrated.

Bu dandik bölümün aldığı puanla Mr. Robotun geçen hafta yayınlanan efsanevi bölümlerden biri olan 3.5'in puanı aynı. Better Call Saul, Boardwalk, Mad Men gibi kaliteli dizilerin herbirinden en az 30 bölüm sayarım bu bölümden daha iyi olan. Şaka mı bu?

İnanmayan izlesin sonda iki klişe hareketli sahne var geri kalan dram sahneleri. Ki bu dizi dram olarak hiç başarılı değil karakterler iki boyutlu, işleyiş yapay. Her şeyi geçtim ilk sezonlarda bu bölümden çok daha iyileri vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 18 Kasım 2017; 16:51:49 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.