Şimdi Ara

pdf'den word'e metin kopyalama telif hakkı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu hafta cuma gününe yetişmek üzere bir araştırma tezim var ancak 30 sayfalık pdf formatındaki araştırmaları kısaltıp özetlemek için worde aktarıcağım sırada bunların telif haklarının olduğunu gördüm...şimdi tüm sayfaları okuyup kendim özet yazmam çoook uzun süreceği için bu makaleleri nası kopyalayabilirim bi yolu varmıdır?
    sitede arama yaptım ancak alakalı bi konu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

• yokmu hiç yardımcı olabilicek kimsee
  • telif hakkı derken? yani kopyalanabiliyo pdf to word olayını gerçekleştiren bir programla kopyala örnegin orda hemen hemen kelimesi varsa aşagı yukarı diye kelimeleri çevirerek yaz telif hakkı kalkar
  • "pdf to word" programını denedim ancak oda bütün 30 saffalık metni kopyala yapıştır şekliyle worde atıyor yani üstünde oynamaya yapamıyorsun kelimelerin,silemiyorsun yeniden bişey yapamıyorsun..tıkandım kaldım başka bi çözümü olan warmı???
  • pdf to word, gerçekten bende ayno sorun çıktı bende aynı programı kulanıyorum. Bu soruna çözüm bulunabilsen iyi olurdu.
  • dosyayı word programıyla değilde notepad ile açın
  • ya gerçekten bilen biri cevap verirse sevinirim,bilmeyenler lütfen atıp tutmasın telif hakkı war diyorum kopyalansa dahi word'e abuk subuk karakterler çıkıyour..ama olurda bunu açma ile ilgli bi program bilen warsa söylerse sevinirim.teşekkürler
  • http://www.pdfyiwordecevirme.com/ sorunsuz çeviriyor arkadaşlar buyrun :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.