Şimdi Ara

PC Tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun oynarken ve nette hızlı bir masaüstü tafsiyesi bekliyorum..?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşım böyle bir konu açarken öncelikle bütçe belirtinki ona göre bir sistem kuralım. Farzedelim maddi sıkıntınız hiç yok yine belirtinki ona göre bizde uçuk birşeyler yapalım... Şuan sana ne dersek boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

Arkadaşım böyle bir konu açarken öncelikle bütçe belirtinki ona göre bir sistem kuralım. Farzedelim maddi sıkıntınız hiç yok yine belirtinki ona göre bizde uçuk birşeyler yapalım... Şuan sana ne dersek boş.

aynen bütçe belirtilmeli ayrıca o bahsettiğiniz exper 4000tl civarında satılıyor aynı üründen bahsediyorsak.
    ama kendin toplarsan daha ucuza gelir heleki vatan indirimiden de yararlanırsan dahada ucuza gelir
  • Sanırım konuya benim yorumun da gerekli. Söylenilen oyun sisteminin özellikleri aşağıda.

İşlemci 2. Nesil Intel® Core™ i5 2400 3.1GHz (6MB Ön belek, 4 çekirdek)
    İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Premium
    Chipset ASUS P8 P67 Chipset
    Hard Disk 1 TB SATA HDD
    Bellek (RAM) 8 GB DDR3 1333 MHz
    Ekran Kartı nVIDIA GTS 450 GDDR5 1GB 128-bit Ekran Kartı
    Kasa EXPER DRAGON GAME CASE 500W
    Diğer Intel® Solid State Drive 40GB
    Diğer DVD yazıcı

1942TL+Kdv olarak fiyatlandırılan bu sistemin , alınabilmesi için oyun performansının çok daha iyi olması beklenir. Sadece Exper için söylemiyorum , hazır sistem satan diğer tüm firmaların , işinde uzman daha bilgili insanlarla çalışmazlarsa reklam çalışmaları herhangi bir fayda getirmez. Ben ülkemizin firma ve ürünlerinin desteklenmesi taraftarıyım ama kullanıcı için en iyisi aranmalı. Piyasa ve sistemler hakkında daha bilgili kişiler ile çalışmalılar.

• 560ti dc2 602tl eksa
    I7 2600k 684tl teknolojix
    Corsair 8gb 1600mhz ddr3 120tl hizlial
    Seagate 7200rpm 1tb 240 tl netsiparis
    Intel 40gb ssd 214tl nova
    Asus p8 h67 223tl teknolojix
    Kasa 250 tl
    Monitor 350tl

Ne yapti ?
    2700 aradaki fark?
    400tl afiyet olsun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuh

560ti dc2 602tl eksa
    Kasa 250 tl
    Monitor 350tl

Ne yapti ?
    2700 aradaki fark?
    400tl afiyet olsun!

öneride bulunduğun yada bulunacağın sistemle değilde ben daha çok özelliklerini belirttiğin kendi sisteminle ilgileniyorum kardeş. O nası bir konfigrasyon olmuş. ekran kartın(HD5770) kalk gidek diyo işlemcin(E6300) fok yeme otur diyo. Doğan görünümlü şahin gibi one öyle ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mokujin

quote:

560ti dc2 602tl eksa
    Kasa 250 tl
    Monitor 350tl

Ne yapti ?
    2700 aradaki fark?
    400tl afiyet olsun!

öneride bulunduğun yada bulunacağın sistemle değilde ben daha çok özelliklerini belirttiğin kendi sisteminle ilgileniyorum kardeş. O nası bir konfigrasyon olmuş. ekran kartın(HD5770) kalk gidek diyo işlemcin(E6300) fok yeme otur diyo. Doğan görünümlü şahin gibi one öyle ya :)

Iyiydi
    Masaustunu tvye bagliyorum o yuzden

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoz_as

SELAM ARKADAŞLAR OYUN BİLGİSAYARI İÇİN TAVSİYE İSTEYEN ARKADAŞLAR VAR. BU İŞİ EN İYİ EXPER PLANLAMIŞ KUNLANDIĞI İŞLEMCİ İ7 2600K RAM 8 GB VE 32 GB A KADAR YÜKSELTİLEBİLİR VE EN İYİSİ EKRAN KARTI OVERCLOCK VERSİYONLU 256 BİT 900 Mhz SÜPER BİR EKRAN KARTI BU EKRAN KARTI SAYESİNDE 3D OYUNLARINIZI ÇOK RAHAT OYNARSINIZ. ARTI ARKADAŞLAR KULLANDIĞI SSD HDD SAYESİNDE OYUNLARI DAHA ÇABUK YÜKLERSİNİZ DAHA HIZLI ULAŞIRSINIZ. TAVSİYEM BİR EXPER KULLANICISI OLARAK XCELLERATÖR Ü GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN.

cihaz iyiymiş hacı. exper yenimi çıkarmış...SSD olmazsa olmaz artık. bıktık SATA harddisklerden, yarım saat "LOADING..." yazısı görmekten.
  • merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selam yorumlarınızı okudum
    bu kasayı yarın gidip vatandan inceleyecem özellikleri şu an gördüğüm kadarıyla bana uygun ama yerinde incelemek lazım acaba bu bilgisayarı nasıl buluyorsunuz lütfen yardımcı olun bana
  • quote:

quote:

SELAM ARKADAŞLAR OYUN BİLGİSAYARI İÇİN TAVSİYE İSTEYEN ARKADAŞLAR VAR. BU İŞİ EN İYİ EXPER PLANLAMIŞ KUNLANDIĞI İŞLEMCİ İ7 2600K RAM 8 GB VE 32 GB A KADAR YÜKSELTİLEBİLİR VE EN İYİSİ EKRAN KARTI OVERCLOCK VERSİYONLU 256 BİT 900 Mhz SÜPER BİR EKRAN KARTI BU EKRAN KARTI SAYESİNDE 3D OYUNLARINIZI ÇOK RAHAT OYNARSINIZ. ARTI ARKADAŞLAR KULLANDIĞI SSD HDD SAYESİNDE OYUNLARI DAHA ÇABUK YÜKLERSİNİZ DAHA HIZLI ULAŞIRSINIZ. TAVSİYEM BİR EXPER KULLANICISI OLARAK XCELLERATÖR Ü GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN.

cihaz iyiymiş hacı. exper yenimi çıkarmış...SSD olmazsa olmaz artık. bıktık SATA harddisklerden, yarım saat "LOADING..." yazısı görmekten.

Katılıyorum,sağlam kombinasyon..Bi yazılımcı olarak tavsiyemdir,oyun grafik konusunda bu aralar Exper'de sağlam çözümler var,değerlendirilmeli derim...Solid Disk iyi düşünülmüş,Kaliteyi arayanlar için uygun olabilir.. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: GAN27

merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selam yorumlarınızı okudum
    bu kasayı yarın gidip vatandan inceleyecem özellikleri şu an gördüğüm kadarıyla bana uygun ama yerinde incelemek lazım acaba bu bilgisayarı nasıl buluyorsunuz lütfen yardımcı olun bana

mantıklı zaman bulabilirsem bende gidip bakayim. Resimlerine baktım güzele benziyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: prohacker33

quote:

quote:

Katılıyorum,sağlam kombinasyon..Bi yazılımcı olarak tavsiyemdir,oyun grafik konusunda bu aralar Exper'de sağlam çözümler var,değerlendirilmeli derim...Solid Disk iyi düşünülmüş,Kaliteyi arayanlar için uygun olabilir.. ;)

bu cihazın içinde su soğutmalı fan varmı ben daha bakamadım bilginiz varsa söylermisiniz

• quote:

quote:

560ti dc2 602tl eksa
    Kasa 250 tl
    Monitor 350tl

Ne yapti ?
    2700 aradaki fark?
    400tl afiyet olsun!

hakkaten ben çok iyi anlamam ama bu nasıl bir donanım yaaaaa

• Pc nin içerisinde su sığutmalı fan yok Ama kasada 1 adet 22 cm lik - 4 adet de 12 cm lik fan varmış arkadaşlar su soğutmalı fan da takılabilirmiş.
  • Konu ile ilgilenen arkqdaslar mesaj yazan uyelerin uyelik tarihine ve mesaj sayisina dikkat ederik konuyu inceleyin su ana kadqr yapilan tum yorumlarin sahibi kisiler 15-16 mart tarihleri arasinda uyelikleeini acmis 2-3 mesaji bulunan EKSPER CALISANLARIDIR KENDI DANDIK URUNLERINI OVE OVE BITIREMEDILER

KOYUNUZE DONUN EKSPERCILER BILGISAYAR SIZIN NEYINIZE
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercankaplan

ASIL OYUN OYUN PC Sİ BU ARKADAŞLAR ÖZELLİKLERİNE GÖRE FİYATI ÇOK İYİ 2.700TL

EXPER XCELLERATOR

Intel® Core™ i7 2600K 3.4 Ghz

8 GB DDR3 1333 MHz

1 TB
    INTEL SOLID STATE DRIVE 40 GB

1 GB NVIDIA GTX560 Ti DC2

Super Multi Blu-ray

Win 7 Home Premium

Paylaşımsız Hafıza

nerde 2700 tl vatanda 4000 tl bu kasa yerim sizin experinizi

• Reklamın iyisi kötüsü olamaz denmiş,burada da iyi reklam yapılıyor.
  • Bu paraya gider bir Murat 131 alırım. Üzerine de bundan daha güçlü bir sistem kurarım.
  • ve milleti keriz sanmakta ısrar ediyorlar !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.