Şimdi Ara

PC PS3 XBOX Wii

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PC PS3 XBOX Wii

• PS3 le xbox tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkaP

PS3 le xbox tartışılır

Hem de çok tartışıldı, hala da tartışılan bir konu.
  • ps ile xbox arasında çok fark var ama hem ps3 hemde xbox 360 sahibi olarak söylüyorum xbox daha iyi ben ps ile büyüdüm ama xbox kadar iyi değil ama xbox bazı oyunlarda ps nin gerisinde kalabiliyor mesela fifa serisinde ps3'ün görüntü kalitesini tek geçerim arada böyle farklılıklar oluyor yani ama araştırmalarda gösteriyor ki xbox yarışı önde götürüyor hemde açık ara farkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbora6

ps ile xbox arasında çok fark var ama hem ps3 hemde xbox 360 sahibi olarak söylüyorum xbox daha iyi ben ps ile büyüdüm ama xbox kadar iyi değil ama xbox bazı oyunlarda ps nin gerisinde kalabiliyor mesela fifa serisinde ps3'ün görüntü kalitesini tek geçerim arada böyle farklılıklar oluyor yani ama araştırmalarda gösteriyor ki xbox yarışı önde götürüyor hemde açık ara farkla

Yıl olmuş 2012 adamlar hala xbox daha iyi diyor bu tek senin söylemenle olmuyor Dünya'daki herkese sormuş olamazsın beynini biraz daha çalıştırırsan eğer imkansız olduğunu anlarsın belki 1-2 sene sonra tabi.Bunları da xbox'ın daha iyi olduğunu düşündüğün için değil çoğu kişinin öyle düşündüğünü söylediğin için söyledim.

• quote:

ps ile xbox arasında çok fark var ama hem ps3 hemde xbox 360 sahibi olarak söylüyorum xbox daha iyi ben ps ile büyüdüm ama xbox kadar iyi değil ama xbox bazı oyunlarda ps nin gerisinde kalabiliyor mesela fifa serisinde ps3'ün görüntü kalitesini tek geçerim arada böyle farklılıklar oluyor yani ama araştırmalarda gösteriyor ki xbox yarışı önde götürüyor hemde açık ara farkla

Nasıl yani dostum.Ben her konsolun fanıyım xbox'ın hiç bir özelliğini göremedim.8 ay kullandım adam gibi 5 tane oyun oynadım istersen yazarım.Ha konsol olarak müthiş cihaz şekli şemali ama oyun yok.Adam gibi oyun yok okKinect le move yi karşılaştıramazsın zaten o konuda kinect öndeBirde ps niçin kötü açıklarmısın.Sen seversin sevmezsin ona karışamam.

• süper karşılaştırma
  • quote:

Haha bizim tartışma silinmiş ''alpbora6''

• her türlü pc akar hacı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.