Şimdi Ara

Ps4-XBOX One-Ps3-Nintendo-XBOX360-Ps2-XBOX-PsP-3ds Teknik Servis Tamir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
9
Favori
3.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Uzman teknik servisimizde her türlü Playstation 3 DOWNGRADE Kırma işlemleri tamiri ve bakımı itinayla yapılır... SARI IŞIK ARIZASI Dahildir...

Marka - Model farketmeden bütün Playstation 3 lere Kopya Oyun yüklenebilmektedir.

XBOX ONE ve Playstation 4 ve türevlerinin Her türlü sorununa itinayla bakılır.

Her türlü X BOX ve X BOX 360 tamiri - bakımı itinayla yapılır. 3K ve 2K problemleri giderilir. Daha uzun Ömürlü XBOX lar için modifiye-soğutma işlemleri yapılır.

-2.el konsollarınız (Ps3-Ps4-xbox 360-xbox one- nintendo) yanındaki tüm aparatlar ve oyunlarıyla beraber özel olarak fiyat hesaplanarak anında nakit alınır.
    -2.el playstation2'leriniz chipli,chipsiz değerinde anında nakit alınır. Cihazlarınız durumuna chipine modeline göre fiyatlandırılır. bize telefondan yada mail'le ulaşarak fiyat alabilirsiniz.
    -Ps2'lere hangi model olursa olsun chip takılır... Her türlü tamiri bakımı itinayla yapılır.
    -İstediğiniz büyüklükte Hard-Disk takılır, kendinden direk açılır ve/veya internet'e girer hale getirilir

-Konsolların yan ürünlerin sorunları giderilir, sorunsuz çalışır hale getirilir. (Joypad- Direksiyon- Kaykay- Wii Fit- Bateri- Gitar vb... )
    -Tüm Nintendo (Wii-GameBoy-Ds)ürünlerinin tamir ve bakımı itinayla yapılmaktadır.

- PSP - Nintendo 3ds veya ds tüm mobil oyun cihazlarına bakım ve tamir yapılır. PSP lere FW uygulanır. Genelde bu cins cihazlarda karşımıza çıkan sorun parça sorunudur fakat hepsini
    yapacak ekipman ve teçhizat aynı zamanda yedek parça elimizde mevcuttur.

ÜCRETSİZ KARGO seçeneğimizle cihazınızı gönderin Analiz yapıp FİYAT verip ONAY almak için size dönelim. MNG Kargo ile anlaşmalıyız Türkiye'nin dört bir tarafından ÜCRETSİZ KARGO ile cihazlarınızı bekliyoruz.
    ÖNEMLİ!!!TEKNİK SERVİSİMİZDE YAPILAMAYAN ARIZA YOKTUR.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT! ÜCRETSİZ KARGO! MAKİNEYİ YAPMADAN FİYAT VERME ONAY ALMA
    ! Not:Tamir fiyatında onay alınmayan cihaz eski haliyle iade edilir...Herhangi bir ücret talep edilmez...

TEL:532-243 73 92

Tarafımızdan yapılan Tüm Tamirler ve İşlemler Teknik Servis kanununa uygun olarak 3 AY GARANTİLİDİR.

Atlantis Bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBlack -- 22 Aralık 2019; 14:38:45 >

• öm
  • Son ne olur?
  • *Elimde 0D date kodlu Slim model ps3 var. Kırma ücreti ne kadar ?
    *Slim model ps2'yi hdd ile çalışacak şekilede chip takıyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minaj

*Elimde 0D date kodlu Slim model ps3 var. Kırma ücreti ne kadar ?
    *Slim model ps2'yi hdd ile çalışacak şekilede chip takıyor musunuz ?

Ps3 Kırma fiyatı: 80TL Hard Diski oyunla doldururuz.
    Slim Model Ps2 için Hdd çalıştıracak chip artık bulamıyoruz maalesef yok.
  • Yeriniz nerde

Bende açılıp oyun içinde donan ps3 var yakınlardaysanız getirmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanozdas kullanıcısına yanıt
    Yerimiz Beşiktaş'ta...

İndirimli Kargo ile de gönderebilirsiniz.
  • merhaba
    500gb ps3 super slim kırdırmak mümkün mü yoksa sadece oyun yüklemesi mi yapılıyor.
    oyun yüklemesi ile kırdırma arasında fark var mı
    işlemden sonra online oyun oynanabilir mi
  • ttuna13 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Kırdırmak mümkün değil maalesef sadece oyun yüklemesi yapılabiliyor.
  • Oyun yüklemesi zor mu

Kirik cihazdan bir farkı olur mu

Sizce fat kasa kirik cihaz mi almaliyim superslim oyun yüklü cihaz mi

Tesekkurler cevapladiginiz icin

• ttuna13 T kullanıcısına yanıt
    Kırık cihaz illa FAT olacak diye birşey yok Slim makinelerin de yarısı filan kırılıyor.

Yine de Kırık cihaz öneririm bizde kalmadı şu an için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlack

Kırık cihaz illa FAT olacak diye birşey yok Slim makinelerin de yarısı filan kırılıyor.

xbox one kolu kaça tamir olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyil62

quote:

Orijinalden alıntı: MrBlack

xbox one kolu kaça tamir olur

Kolun sorunu nedir? Bilmiyorum ama genel olarak 30-40TL yi geçmiyor.
  • N3dsxl 11.5 cfw yapılır mı. ?

• Elimde cipsiz ps2 ve orjınal 2 adet joystick var. Ne kadara alırsınız ?
  • zonguldaksporlu kullanıcısına yanıt
    PM ile cevap verildi.
  • Xbox360 için fw yapıyormusunuz ?
  • merhaba, cwf li nintendo 3ds ile 2-3 aydır oynamıyordum dün açmak istedim açılmadı ama, sonra şarj yok heralde deyip şarja koydum şarja koyduğumda 5 sn kadar kırmızı led ışığı yanıyor sonra sönüyor cihazın şarj dockuna koydum yine aynı sd kartı çıkarttım yine aynı ne açılıyor ne şarj oluyor bi saat bıraktım şarjda o şekilde ama yine açılmadı tabi. cihaz sizce brickmi oldu yoksa soketmi bozuldu yoksa bataryamı bitti?
  • Merhaba, bana XBOX ONE S'in orijinal kollarının pil koruma kapağı lazım. Elinizde mevcut ise 2 adet almak isterim. Fiyat nedir?
  • Merhaba elimde ps3 fat kasa var 2.el aliyormusunuz yada 2.el xbox one x le takas imkanı varmip

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.