Şimdi Ara

PC-PES 2013 ONLİNE TOPLULUK-AÇILDI KATILIM SERBEST... (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
3
Favori
48.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • topluluğa girdiğimizde nasıl maç yapcaz ordaki biriyle.anlatırsanız iyi olur.topluluk işini pek bilmiyorum
  • yeni patch'in cracki çıkarsa haber verin dostlar.
  • bende katilabilirmiyim. Bthnkdgn-1907 konami idi. ekliyorum toplulugu ayrica
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Topluluk kuruldu. DH'den maç yapmak isteyen herkes katılabilir. Görüşmek üzere.

Topluluk Adı: TR DONANIMHABER
    Şifre: donanim123

merhaba topluluğa nasıl katılıcaz anlatırmısın detaylı bir şekilde ben günceleme yaptım herşey sıfırlandı yeni menuller gelmiş kafam karıştı oyuna girişte konami id şifremi yazdım topluluk seç dedi bende turkey istanbul seçtim şimdi de çıkamıyorum ordan nasıl donanımhaber katılıcam açıklarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 14 Ekim 2012; 13:02:52 >
  • topluluga katıldım ama menude isimleri göriyorum forumdan arkadaşalr maç nasıl yapıcaz ayrıntılı bilgi verin lütfen

arkadaşlar team speak olan lütfen bi yardımcı olsun oda ismi DONAIMHABER ŞİFRE 123 TEAM SPEAK ADRESİ ts3.csduragi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 14 Ekim 2012; 13:19:31 >
  • bende istanbula girmiştim oradan çıkıp buraya girebiliyormuyuz
  • Bende Varımm :D Katıldım topluluga Dh nick :burakingtr Game id :brkadn

Gece 11 den sonra Sabaha Kadar Burdayım Burdan Pm Atarsanız Maç Yaparız .
    Bu arada Lig Olcakmı ? Lig Kurmayı Düşünüyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakingtr -- 15 Ekim 2012; 13:10:01 >
  • TOPLULUKTAN MAÇ YAPMAK İÇİN:

Oyuna girdiğimizde online'a giriş yapmamız gerekiyor öncelikle. Zaten oto log in işaretli ise kendisi otomatik girecektir. Topluluk üyesi değilseniz ilk mesajda anlatılanları yaparak öncelikle topluluğa üye olmanız gerekiyor. Topluluk üyesi iseniz game padinizde RS yani sağ analoğun üzerine basmanız gerekiyor topluluk menüsünü açmak için. (Çözene kadar baya zorlandım)
    Bu menüyü açtıktan sonra "istanbul" topluluk odası açılacaktır. Sonra r1 tuşu ile üye olduğunuz topluluklara göre menü değişiyor. R1 ile gezerek DH topluluğunu buluyorsunuz. Sonra yapmak istediğiniz maç türünü seçiyorsunuz. 1'e 1 maç, topluluklar arası maç ve topuluk içinde serbest oyunculu mu ne işte o maç 1'e 1 en güzeli. Buraya tıklayınca kimse kurmamışsa sizi yönetici yapıyor, kuran olmuşsa kurulan maçları gösteriyor.
    İyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 15 Ekim 2012; 12:48:23 >

• Varsa Şuan Maç yapmak isteyen Pm atsın ben Burdayım
  • ilk fırsatta katılacağım gruba. böyle, laklakiyetle oynanan oyunların tadı başka oluyo.
  • topluluğa üye oldum isimler görüyorum ama nasıl maç yapacağım
  • Abi PES13'ü PC için orjinal alayımmı, online'da sıkıntı oluyor mu cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadownTR

Abi PES13'ü PC için orjinal alayımmı, online'da sıkıntı oluyor mu cevaplarsanız sevinirim.

alabilirsin kardeşim ben hiç bi sorun yaşamadım fiyatlar genelde nasıl bilmiyorum ama vatan %25 indirimi bekle haftasonu. 56 tl'ye almıştım ben o şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 16 Ekim 2012; 8:45:46 >
  • Nasıl oynayacağını soranlar ilk mesajı okusunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 16 Ekim 2012; 9:00:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Nasıl oynayacağını soranlar ilk mesajı okusunlar.

Abi tesekkur ederim cevabin icin bugun almam lazim bu oyunu :)
  • ben de dun katildim gruba, nick:mrtbyram

bir de bu konuyu PES ozel bolumune de acmak gerekir bence. Ben ancak oyunun icinden arayarak gordum.
  • Online sıralama maçında gs ile galip geldim. "Dh toplulugu için gs açıldı" yazdi. Bu nedir bilen var mi
    ? Bir de 1 e 1 mac dişinda serbest mac var maksimum 4 e 4 maç yapılıyor. 2 vs 2 yaptık gs seçince birimiz elmander diğeri umut oldu diger oyucuları cpu kontrol ediyordu. Takımı dönüşümlü olarak ikimiz yönetemedik. Maçtan önce oyuncu seçtirdi. Tüm takımı aynı anda 2 kişi yönetmenin bir yolu yok mu? Fifada any seçince tum takımı yönetiyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni katıldım nick smyrna35
  • Ya abi karsi taraf mac bitmeden oyundan cikiyor, nezaket derecem "B" ye düştü, birsey farkedermi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadownTR -- 21 Ekim 2012; 13:01:36 >
  • online sorunu nasıl çözdünüz,internetteki bütün yolları denedim ama hala güncel değil uyarısı veriyor ve online bağlanmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.