B

Çavuş
24 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri

fifa 21 pc 1.2k coinle birlikte satılık uygun fiyata içinde satılamaz joe gomez ve samedo da var

arkadaşlar ilk 10 maçı atıyorum daha önce hiç dereceli maç oynanmadı hesapta 4 maçta 3 win aldım 6 win felan alsam nereye atar

dereceli esnek 2 maç attım 2 lose etkilermi şimdiden teşekkürler
bendemi sorun var anlamıyorum arkadaş ekliyorum oyun içinde görmüyor bu yüzden dostluk maçı yapamıyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi fifa 17 pc
fifa 17 ispanyolca spikerler oynamak için ne yapmam lazım pls
erhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1 ay önce Fifa 16 adlı oyunu aldım.Doyasıya kariyerini oynadım ve aklıma online oynamak esti.Ultimate team adlı modu sevmediğim için "Sezonlar" adlı bir mod var.Oraya girdim fakat hiç rakip bulamıyor.Şuan sezonlar oynayan kişi sayısı 0 diyor.Origin'de online'ım.Bunun için gidip ultimate team takımı açıp denedim ondada rakibiniz maçtan ayrıldı diyip giremiyorum.Çözümünü biliyorsanız söyleyebilir misiniz?Oyunu aldık korsan oynayanlar gibi sadece kariyer oynayabiliyoruz.Bu arada birisinle oynamak istediğimdede girmiyor.
origin açılmıyor

beta olarak görünüyor açılmıyor bu sorunla bu gün karşılaştım herkeste varmı çözümü varsa yardımcı olursanız seviniirm
Arkadaşlar yeni işlemci ram ve anakart aldim. Bunlari sorunsuz bir sekilde kurulumu yaptim pc tam acilirken windows ekraninda kendini resetliyor, ve yeniden acilmiyor.
Format atmayi denedim tam formata basliyor resimdeki hatayi aliyorum yardimlarinizi bekliyorum.
Uyumluluk problemi olabilirmi bilmiyorum sistem özellikleride resimde var

Ek olarak ekran kartım Asus Hd 7700 1 gb 128 bit
Benim ASUS HD 7700 1gb 128 Bit ekran kartım var.
Fifa 15 Oynamak için İşlemci Ram ve Anakart Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe 700 Maksimum 800 olabilir. Şimdiden teşekkürler :)
Ekran kartım hd 7770 amd raedon bu karta EN uygun işlemci hangisidir ?

darbogaz yapamyacak amd intel farketmez en ii performansı hangi işlemci verir bana
SATILIK PES 13 YADA FİFA 13 İLE TAKAS YAPILIR
Hakkında
Forum İmzası:
Original FIFA 14 Players Club | Burakingtr
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 111
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 5.415 (Bu ay: 88)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.