Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PC Oyun Çıkış Tarihleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheCapedCrusader Daha Az
1 Kayıtlı Üye
2.735
Cevap
50
Favori
582.213
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> PC Oyun Çıkış Tarihleri
Giriş
    92 Mesaj

Son 2 aydır gayet düzenli şekilde siteye girip yorumlarda bulunmuşsun bu konuya gelince tek geliştirme yok. Ya devam edin güncellemelere etmiycekseniz bırakın başka bir gönüllü devralsın ama milleti uyutmayı oyalamayı bırakın!!!
    |
    |
    Bahsedilenler: Yagami Iori
    |
    |

Neden bu kadar sinirleniyosunki. Teşekkür ettiğimiz takdir ettiğimiz zaman iyi hoş eleştirdiğimiz zaman "siz ne işe yararsınız, boş boş konuşuyosunuz" ayıptır bu yaptığın. Eleştiriye açık olun. Sözlerimin arkasındayım, sürekli güncel tutulması gereken bir konuyu 3 ay pasif halde kalıyorsa bu senin hatandır. Başka bir çözüm bulabilirdin. Bu gün güncellemişsin teşekkür ederim. Gördüğün gibi eleştirdiğim gibi takdir etmesinide bilirim sende eleştirilere açık ol
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    bu ay sabırsızlıkla beklediğim oyun telltale games'in ahanda şu oyunudur.

The Walking Dead: Michonne - A Telltale Games Mini-Series - 16 Şubat 2016
    |
    |
    |
    |

6 ayda 1 defa güncellendi ya başka birisi devralsın yada kapatın konuyu. Bakalım bu sefer yagaminin bahane ne olucak 3-4 ay önce bağırıp çağırıyordu bir eleştiriye haksız olmadığımı ispat etti sağolsun. Neymiş boş boş bağırmak değil sorumluluğunu yerine getirmekmiş asıl mesele.
    |
    |

Kaçırdığımız yapımlar oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Eski yilardaki. Crack ciksada oyun indirsek devri bitti.
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FutbolDelisi99 -- 1 Nisan 2017; 13:8:56 >
    |
    |
    |

destinty 2 (eylül 9)

call of duty W2 kasımda geliyor
    gta 6 2018

Destiny 2, 24 ekim hocam PC için ertelendi bile
    |
    |
    meydey45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Blue Red Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - Acer Predator XB241H G-Sync 144Hz 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Wolfenstein II: The New Colossus bekliyorum harika bir oyun gene bizi bekliyor bethesda doomla harika işler yapmıştı buda böle olucak galiba
    |
    |

Gaming PC : AMD Ryzen r7 1700 3.7Ghz | Gıgabyte ax370 Gaming 5 Anakart | Gıgabyte GTX 1070 Aorus | G.Skill Trident Z RGB 3200 Mhz CL16 |PSU FSP Hydro 700w 80+ Plus Bronze | Dark N10 ATX Case | Samsung 960 Evo 240GB M.2 SSD | Seagate 1TB 8.5ms 7200Rpm Disk | Vıewsonic 24" VG2401MH V2 1920x1080 144hz 1MS Gaming Monitör | CoolerMaster MasterKeys Lite L Combo | Steelseries Siberia 150 Gaming Kulaklık |
  • Çavuş
    45 Mesaj

GTA 2019 sonu veya 2020de çıkar ve önce konsola çıkar 1 kaç yıl sonra pcye gelir.Neden böyle birşey dedim dersen geçen sene bir haber okumuştum gta 6nın yapımına başlamayı düşünüyorlarmış ama GTA 5'in onlinenından ciddi gelir kazandıkları için biraz geciktirmişler.Hadi 2017de GTA 6'yı yapmaya başlasalar GTA 6,GTA 5'ten daha ayrıntılı olucağını varsayıyorum daha iyi bir oyun,çıtayı bir üst seviyeyi taşıyacakalrını.Oyunun yapım aşaması 3-4 yılı bulacaktır.Zaten 4ün çıkışı 2008 5in çıkış 2013 tam 5 yıl var.Yani söylemem o ki 2018te çıkması imkansız.Tabi birde GTA5in hala en çok satan oyunlar listesinde olduğunu unutmadan ekliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrefb2012 -- 25 Temmuz 2017; 1:21:7 >
    |
    |
    meydey45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

gta 6 dan önce red dead redemption 2 üzerine yogulaşacaklar
    pc bir cıkaracagız bir cıkarmayacagız cıkarsakta 1 sene sonra gelir diye okuyorum..

yeni nesil işlemci gerek bu devir döngü ne zaman bitecek

işlemcim 8350
    anakart ram işlemci 2500 tl civarı
    ps now pc türkiye üyelik açılısra burdan oynarım pc üzeinden gta 6 ile redemption2 yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 25 Temmuz 2017; 10:21:27 >
    |
    |
    emrefb2012 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: meydey45

gta 6 dan önce red dead redemption 2 üzerine yogulaşacaklar
    pc bir cıkaracagız bir cıkarmayacagız cıkarsakta 1 sene sonra gelir diye okuyorum..

yeni nesil işlemci gerek bu devir döngü ne zaman bitecek

işlemcim 8350
    anakart ram işlemci 2500 tl civarı
    ps now pc türkiye üyelik açılısra burdan oynarım pc üzeinden gta 6 ile redemption2 yi

Gta 6 Gta 5'te olduğu gibi en başta konsollara çıkar diye düşünüyorum gene.Pc'ye çıkması baya zaman almıştı.
    |
    |
    Konu tekrar günceldir.
    |
    |
    Asus Maximus V Gene z77, i7 2600K, Kingston Hyperx 16GB DDR3, ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX OC, CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD, Seagate 2TB HDD, Akasa Venom 750W, Akasa Venom Voodoo, Corsair Carbide 300R, BENQ 24" XL2420T 3D, Nvidia Geforce 3D Vision Gözlük, Logıtech g400, Microsoft hd3000
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.