Şimdi Ara

Pc den Sonra X Box 360?? Kesinlikle Evet!! (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
5.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iyi olmuş yoksa satışları bayağı bi düşerdi xboxun

xbox alsam bi gözüm GT5P de bi gözüm uncharted da bi gözüm mgs4 te kalıcak en sağlıklısı ps3 benim için saol
  • Arkadaşlar bende yakın zamanda 8800gt aldım ve bu konuyu okuduktan sonra xbox360 çok mantıklı geldi.Keşke 8800 almasaydım diye üzüldüm.Çünkü kartı aldım ama oynucak oyun bulamadım crysisten başka.Bende ps2 vardı onu bile arar oldum.Artık bilgisayarda oyun oynamaktan zevk alamıyorum.Konsollardaki rahatı bilgisayarda bulamadım.Benim merak ettiğim bilgisayardaki gibi xbox360 oyunlarında da aa açıkmı.Bide grafik olarak bana bilgisayarı aratırmı acaba?
  • aa bazı oyunlarda var bazılarında yok değişiyor.grafik olarak aratıcagını zannetmiyorum
  • kesinlikle aratmaz arkadaşım
    8800gtx imi sattm gittim xbox 360 aldım
    pc oyunlarını aramayı bırak hatırlamıyosun bile
    aa yönünden tabi ki pc ile kıyaslanmaz ama yine de tatmin edici grafikler elde ediliyor xboxta
    assassins creed i her ikisinde de oynama şansım oldu
    çok az fark var arada
    ancak dikkatli bakınca anlaşılıyor aa eksikliği
    quote:

Orjinalden alıntı: caner_druid

Arkadaşlar bende yakın zamanda 8800gt aldım ve bu konuyu okuduktan sonra xbox360 çok mantıklı geldi.Keşke 8800 almasaydım diye üzüldüm.Çünkü kartı aldım ama oynucak oyun bulamadım crysisten başka.Bende ps2 vardı onu bile arar oldum.Artık bilgisayarda oyun oynamaktan zevk alamıyorum.Konsollardaki rahatı bilgisayarda bulamadım.Benim merak ettiğim bilgisayardaki gibi xbox360 oyunlarında da aa açıkmı.Bide grafik olarak bana bilgisayarı aratırmı acaba?

• Teşekkür ederim arkadaşlar.O zaman en iyisi bende bi xbox alıyım. Zaten görüntüden ziyade oyun çeşitliliği ve konsolun rahatlığı için istiyorum.Arkadaşlar sizce hangi xbox360 almalıyım? bildiğim kadarıyla çok çeşidi var.Ben elite versiyonu beğendim.Sizce bu iyimi?Yani bana oyunlarda sorun çıkarmıycak 3k problemi falan olmayan bir xbox almak istiyorum.
  • Xbox 360 Elite PAL Falcon al keyfine bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Xbox 360 Elite PAL Falcon al keyfine bak.

Hiiiiç gerenk yok.. 2007 üretim Zephyr veya Falcon bir makine al yeter.. Bu makinalardan 3K gören zaten yok.. Ha Elite adamım aletim de Elite olsun diyorsan al tabi ne diyeyim..

Ama ben sabırlı adamım dişimi sıkar çatlatır yine beklerim dersen JaaaaaaasssPPPpeeeeeRRRR derim başka da birşey demem..

• quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Hiiiiç gerenk yok.. 2007 üretim Zephyr veya Falcon bir makine al yeter.. Bu makinalardan 3K gören zaten yok.. Ha Elite adamım aletim de Elite olsun diyorsan al tabi ne diyeyim..

Ama ben sabırlı adamım dişimi sıkar çatlatır yine beklerim dersen JaaaaaaasssPPPpeeeeeRRRR derim başka da birşey demem..

İkinci elde 3kırmızılı zephry elite satılıyor...

Yabancı forumlarda da elite ile 3kırmızı görenler var..Hala daha kalkıp 3k yok bunlarda demek saçma..

• Elite de bile 3K çıkıyorsa bu kullanıcının hatasıdır arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 31 Mayıs 2008; 20:51:38 >
  • quote:

Elite de bile 3K çıkıyorsa bu kullanıcının hatasıdır arkadaş.

Bir kere de Ms hatalıdır diyin yaw..
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

quote:

İkinci elde 3kırmızılı zephry elite satılıyor...

Yabancı forumlarda da elite ile 3kırmızı görenler var..Hala daha kalkıp 3k yok bunlarda demek saçma..

Olabilir dogaldir hangi elektronik alet bozulmadı ki ? sky_walker'in dedigi gibi sorun "kronik" degil 2005-2006 uretimli konsollar gibi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio Auditore -- 31 Mayıs 2008; 22:06:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Bildiğiniz,İngilizce "xbox360" forum linki varsa verebilirmisiniz?(kurallara aykırı ise kalsın).Genel olarak kapsamlı bilgi(3k dışında) almak istiyorum.
  • evet elite lerde de 3k olayı var...yabancı forumlarda yazıyorlar..ama tabiki bu eskiye oranla cok daha az...falcon olanlarda yok tabii.kesin çözüm şimdilik falcon gibi....ama onunda garantisi yok..sonucta makina robot bunlar kafayı yiyorlar....vadesi gelen gidecek..kalanlar bizimdir...
  • Q6600 (b3)
    3GB Ram
    8800GT
    500GB HDD

bunları bozdum ve konsol aldım.Çünkü PC harbiden çöktü Bütün kalite oyunlar ya X360 ta yada PS3 te.E doğal olarak onlar bize gelmezse biz onlara gideriz dedim ve gittim

• Beyler Falcon ve Zephyr arasında bir fark var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

http://forum.donanimhaber.com/m_18706443/tm.htm

Soru 35

Ha yok o anlamda değil.. İkisini de kullanma şansı bulan biri varsa ne tür farklar gözlemledi anlamında..
  • quote:

quote:

Xbox 360 Elite PAL Falcon al keyfine bak.

Zephyr veya Falcon bir makine al yeter.. Bu makinalardan 3K gören zaten yok..

Neden durmadan insanları yanlış yönlendiriyorsunuz? Hayır bu konuda rekora gidiyorsunuz da ondan diyorum. İnsan fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olmalı değil mi?

Zephyr anakartlı konsolların video sitelerinde çok 3k hatası vermiş videoları var, oyun haber sitelerinde haberleri çıktı, forumdan bizzat bu sorunu yaşayanlar dile getirdi, bu anakarta sahip konsolları satan elektronikçiler de dile getirdi. Falconda dahi 3 kırmızı ışık hatası nedeniyle konsolu ölen bir kişi olduğunu forumdan @blackgod adlı arkadaş söyledi. Ha inanırsınız inanmazsınız beni hiç ilgilendirmez ama bunların arasında gerçek olanı illaha ki var. Herşeyi geçersek, bizzat konsolları aldığımız elektronikçilerin boşuna yalan söylemeye ihtiyaçları zaten yok.

Önce araştıralım, sonra fikir vermeye çalışalım. Alışkanlık oluyor yoksa yanlış bilgilendirme huyu.

• +1

ve bir daha + Elektronik işi şans işidir.Biz mağazada Buzdolabı satıyoruz.Adamınki sağlam çıkıyor.Başka bir adama satıyoruz.1 ay içide geri getiriyor soğutmuyor diye.Yani Falcon'muş Zephyr'miş farketmes.Elbet birgün o malum 3K herkesin başına gelir.Ama Falcon ve Zphyr'lerde adamlar bu ihtimali biraz düşürmüş o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taşkın Mahmut -- 1 Haziran 2008; 15:00:01 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.