Şimdi Ara

Pc den Sonra X Box 360?? Kesinlikle Evet!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
5.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 90
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 32
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SAVIAR (32 mesaj) aBaBaDaN (17 mesaj) Queen Hentai (15 mesaj) sky__walker (14 mesaj) GT_55 (10 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Pc den Sonra X Box 360?? Kesinlikle Evet!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler şuanki Pc sistemim:

8800 Gts Ekran kartı, 2 Gb 1000 Mhz ram, E6750 işlemci şeklinde..

Çıkan tüm oyunları very high da 1280*1024 oynuyorum.. Ancak kompakt olmaması benim için can sıkıcı olmaya başladı..

Merak ettiğim tek nokta x box ın grafikleriyle bana pc yi özletip özletmeyeceği.. X Box almak için pc mi satıp bir laptop ve x box alıcam..

Cevaplarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 14 Nisan 2008; 22:05:26 >

|
    |

PSN: SAVIARs
    Gamertag: SAVIARs
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    hemen sat ve al
    |
    |

eski adım=kingofjava forum kuralları:D
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj
    Özletmez emin ol. örnek:fifa.istedigin kadar iyi bir pc ye sahip ol xboxdaki grafigin yanından gecemiyorsun.
    |
    |
    Futbol sevmem pek.. Daha çok araba yarışları, 3dps oyunları ve fps ağırlıklı oynuyorum..
    |
    |

• Yarbay
    5253 Mesaj
    gamepade alısırsan sorun yok ama zor pc nin yeri ayrı bence en iyisi ikiside olsun
    |
    |
    bende xbox360'ı satın aldığımda o zamanın 8800 ekran kartlarına denk ati x1900xtx ekran kartı kullanıyordum. öncelikle benim açımdan konsolda oyun oynamanın zevki hiçbir "high end" pc'de yok. nedeni öncelikle masaüstünde mouse ve klavyeye mahkum değilim, oturduğum yerden elimde gamepad raht rahat oynayabiliyorum. 2. güzel yanı ise pc'deki gibi aman ekran kartı driverında bug olmuş oyunda performans düşüşü var, windowsta sorun oldu vs.. gibi bir olay yok. oyunun dvd'sini takarsınız ve oynayama başlarsınız. online oynamak istersenizde "multiplayer" seçeneğini seçip multiplayer oynarsınız . şu anda x1900xtx ekran kartımı tutmamın tek sebebi starcraft2 oyunun konsolara yakın bir zamanda gelmeyecek (yada belkide hiç) olması. konsollarda sevdiim bir başka özellik ise herkesin makinasının birebir aynı performansta olması. bu sayede multiplayerda 300fps ile oyun oynayan adam ben daha kafamı çevirmeden beni vurmamış oluyor

bencede düşündüğünüz şey yapılabilecek en mantıklı hareket. standart web ve windows uygulamaları için bir laptop kullanmak, oyunlar için ise bir oyun konsolu kullanmak (benim tercihim xbox360 ama ps3 te sizin tercihiniz olur tabi)
    |
    |

• Emekli Yönetici
    7430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Pc de gamepad kullanıyorum zaten.. Fps haricinde klavye ve mouse ile işim yok gibi..
    |
    |

• Emekli Yönetici
    10402 Mesaj
    LCD TV yle kombine ettinmi alet uçuyor resmen
    |
    |

AVR / TV / MOBILE Onkyo TX-RZ 740 9.2 Thx Avr
    / Sony 75XE9005 4k Tv / S20 Ultra
    GAMING PC Intel i7 10700k / 32gb G.Skill Trident-Z Rgb / Gigabyte Z490 Aorus Ultra / NZXT Kraken X62 / Palit Rtx 3080 / Acer Predator X34 Gsync
  • Emekli Yönetici
    7430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

LCD TV yle kombine ettinmi alet uçuyor resmen

LCD TV im yok malesef.. Ancak HD destekli bir icd monitörüm var yeterli olmaz mı??
    |
    |

• Emekli Yönetici
    10402 Mesaj
    Tatminkar görüntü alırsın
    |
    |

AVR / TV / MOBILE Onkyo TX-RZ 740 9.2 Thx Avr
    / Sony 75XE9005 4k Tv / S20 Ultra
    GAMING PC Intel i7 10700k / 32gb G.Skill Trident-Z Rgb / Gigabyte Z490 Aorus Ultra / NZXT Kraken X62 / Palit Rtx 3080 / Acer Predator X34 Gsync
  • Yarbay
    3586 Mesaj
    bence joypad ile falan oynuyosan hiç durma al xbox ı rahatına bak :) ben de pc oyuncusuydum fakat su an xboxcıyım.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    bende de üst düzey iki tane pc var.emin ol sadece bu aralar sadece crysis için oyun oynadım pc de kalan zamanım sadece internet için.ps ve xbox başında daha zewkli oluyo.kesinlikle xbox yada ps al.şu an xbox mantıklısı.
    |
    |
    bende pcde oynarken aldığım zevki ps3 deb ve xbox360 tan alamdım maalesef. şüphesiz oyunları sorunsuz ve rahat oynuyorsun ama pc bence bir başka. ama nextgen bir konsolda bir oyunsever için vazgeçilmez oldu artık...
    |
    |

uygun fiyatlı bulursan al ama elite gibi çok pahalı modelleri almaya gerek olmadığını düşünüyorum.ama alacağın makinede hdmi çıkışı olsun
    |
    |

Malının esiri olanlara üzülüyorum.
  • Yarbay
    4714 Mesaj
    aslında bence pc deki asıl sorun kompakt olmaması veya aşırı pahalı olması degil pclere eskisi kadar hit ve güzel oyunlar cıkmıyor veya cıksada 1-2 yıl sonra çıkıyor konsolcular o oyunun kitabını yazmış oluyolar bile

yani bir oyuncu için bir konsol şart(ps3 veya xbox360) çünkü pc konsollara karşı genelde oyun bakımından 1-0 geride başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 3 Nisan 2008; 23:15:50 >
    |
    |
    |

Malının esiri olanlara üzülüyorum.
  • Yarbay
    4714 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: gainward6600gt

Ayrıca konsolun oynayacağın oyunu genellikle 1280*720 ve sıfır aa af ile oynatacağını aklında bulundur.

bazı oyunlarda bu eksik hissedilebilir ama cogu oyunda bu fazla hissedilmiyor(xbox360 için)
    |
    |

Orjinalden alıntı: gainward6600gt

Ayrıca konsolun oynayacağın oyunu genellikle 1280*720 ve sıfır aa af ile oynatacağını aklında bulundur.

Nerenden sallıyorsun PS3 te bile aşıldı bu problem. Xboxda nerdeyse hiç yoktu.
    |
    |
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Masal Oku
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.