Şimdi Ara

Pc acılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 1 haftadan beri masaustu pc ile ugrasiyorum hic bisekilde monitore goruntu acilis ekrani ilk acilisdaki msdos bilgileri hic biri gelmiyor ekran kartinda suphelendim baska pcde calisti harddisden dedim baska pc acti monitorle pc arasindaki kablomu dedim degistirdim gene yok problem nedir bilen cozebilcek varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Problem sanırım Ram larden kaynaklanıyor. Açılışta bip tarzı sesler de gelmediyse Ram la alakası vardır. Bende aynı sorun defalarca oldu, ram ları farklı slotlara taktım düzeliyor.
  • quazar35 Q kullanıcısına yanıt
    PSU gitmiş olabilir yani Power.
    Hiç ışıkta yanmıyor mu?

Oldu olacak başka PSU'da dene!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesafesiz -- 7 Temmuz 2014; 11:43:13 >
  • Mesafesiz kullanıcısına yanıt
    psu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işık yanıyor pc calısıyor görüntü yok ramlere baktım yer degiştirdim ama gene olmadı

quote:

Lotus Expeditor evet PSU :)

YANİ RESİMDEKİ BENCE BAŞKA PSU DENE!
     Pc acılmıyor
  • Psu calısıyor fanı falan dönüyor problem onda nasıl olcakki suan için elimde yedek yok bi kac gün içinde alıp denerim

• ramleri sök statiğini bi al sonra tekrar
    eğer ki gene açılmadı 1 tanesini sök bilgisayarı aç olmazsa diğerini tak dene gene olmazsa ramler gidik gibi
  • 2 tane ram var tek tek söktüm taktım degiştirdim yok bencede ram gözüküyor başka bişey kalmadı bi de arkadaşın dedigi psu bakmak kaldı
    sade sök tak olmaz statiğini aldinmi

• cmos yapıp ramlari söküp takmalısın, olmazsa ekran kartını sök onboarddan bağla görüntü gelcek mi bak yine olmadı power'ı değiş yine olmazssa servise götür uğraştırma bizi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.