Şimdi Ara

PB garanti kapsamı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garantisi devam eden bilgisayarı batarya sorunundan dolayı servise vereceğim. Bilgisayarı aldığımda win7 home basic kuruluydu. Format attım ve win7 ultimate kurdum. Bu haliyle garanti kapsamına girer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan yok mu?
  • Kesin bilgim olmamakla beraber yazılım yüklemesinin bir cihazı garanti dışı bırakacağına ihtimal vermiyorum.Yazılımı üreten firma başka cihazı üreten firma başka sonuçta.
  • Telefonlarda garanti dışı kalıyor o yüzden aklımı karıştıyor benimde.
  • bende sanmıyorum farklı bir işletim sistemi yüklemenin makinaya ne etkisi olacak ki?
  • Garanti dışı
  • Sanırım en güvenilir yolu servisi arayıp sormak.
  • Evet en iyisi arayıp sorman ama dediğim gibi garanti dışı kalmaz bence.Vahit92'ye de bakma her PB konusunda olumsuz mesaj atan bir üyedir kendileri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmtOzdmr

Garantisi devam eden bilgisayarı batarya sorunundan dolayı servise vereceğim. Bilgisayarı aldığımda win7 home basic kuruluydu. Format attım ve win7 ultimate kurdum. Bu haliyle garanti kapsamına girer mi?

bataryanızı değiştirdiler mi? benim de bataryam sorunlu şu anda ama serviste uzun kalacak diye vermek istemiyorum:(
  • quote:

Garantisi devam eden bilgisayarı batarya sorunundan dolayı servise vereceğim. Bilgisayarı aldığımda win7 home basic kuruluydu. Format attım ve win7 ultimate kurdum. Bu haliyle garanti kapsamına girer mi?

Alakası yok garanti dışı kalmaz.Ürününü servise gönderebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEŞİKTAŞK1903

quote:

bataryanızı değiştirdiler mi? benim de bataryam sorunlu şu anda ama serviste uzun kalacak diye vermek istemiyorum:(

şuan bilgisayara çok ihtiyacım var o yüzden henüz fırsat bulamadım. Verince değiştireceklerini umuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılım garanti kapsamında değildir garantisi bozulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 30 Nisan 2012; 18:13:24 >
  • Korkma ben yasadigimdan biliyorum garantisi bozulmuyor fakat senin icin soyluyorum varsa recoveryden orj home premiumsa kur daha stabil calisacaktir ama yoq kalsin dersen de sorun olmaz rahat ol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.