Şimdi Ara

Pazarama 24 Kasım özel bin lira alışverişe 500 lira alt limitsiz kupon(İlk Alışveriş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
11
Favori
15.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazarama 24 Kasım özel bin lira alışverişe 500 lira alt limitsiz kupon(İlk Alışveriş)
    Pazarama 24 Kasım özel bin lira alışverişe 500 lira alt limitsiz kupon(İlk Alışveriş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 24 Kasım 2023; 1:27:5 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Daha öncesinde 150 tl lik alışverişe 300/100 kupon kampanyası vardı yine böyle alışverişten hemen hemen bir ay sonrasında kupon tanımlanacaktı pazarama tarafından ama gelmedi müşteri hizmetlerine yazdım mail attım dönen edende olmadı muhattap bulamadım kaldı öyle. Ne kadar iş bankasında olsa bana hiç güven vermiyor artık pazarama özellikle kampanyalarda.
  • Daha once pazaramada hizmet veren bir yerel marketten alisveris yapmistim harici alisverisim yok. Bu durumda faydalanabilirmiyim acaba bu kampanyadan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya linki yada görseli varmı?

• Uygulamada göremedim.

• https://www.pazarama.com/blog/ilk-alisveris-kuponu-web

• Yağ kategorisinde kullandım bakalım gelecek mi

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    daha önce 24 kasım 2023 de mi yaptınız 1000 tl üzeri alışverişi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jhonturk kullanıcısına yanıt
    İlk alışverişte 1000 liralık yağ aldıysanız gelir

• 11 aralıkta gelen kuponu kullanmak ıcın bı para odemeye gerek yok dımı beyler dırek kuponla alısverıs yapabılıcez ?

• ilk alışverişten kastı ilk kez üye olup alışveriş yapanlar mı? yoksa o tarihte yapılacak ilk alışveriş mi?

ifade muğlak.

bir düzgün kampanya yazmayı beceremedi şu siteler.

• Kullandım haber için teşekkürler. Pazarama 24 Kasım özel bin lira alışverişe 500 lira alt limitsiz kupon(İlk Alışveriş) 

• İlk kez alışveriş yapacakları kast ediyor. Geçen yılda yine böyle ilk kez alışveriş yapanlara 500 ödül gibi bir kampanya vardı

• İki sorum olacak:

satici pszarama olmak zorunda mi?

bir de 350 tlik uc urun ekliyorum. 1050 yerine 1170 tutuyor sepette urunler. Ilk alisveris icin 50 kupon ekliyorum 1120 olacagi yerde, 1220 oluyor toplam tutar. Garip bir durum degil mi?

• Pazarama online alışverişine derken satıcı pazarama mı olacak?

• Daha öncesinde 150 tl lik alışverişe 300/100 kupon kampanyası vardı yine böyle alışverişten hemen hemen bir ay sonrasında kupon tanımlanacaktı pazarama tarafından ama gelmedi müşteri hizmetlerine yazdım mail attım dönen edende olmadı muhattap bulamadım kaldı öyle. Ne kadar iş bankasında olsa bana hiç güven vermiyor artık pazarama özellikle kampanyalarda.

• novacropland kullanıcısına yanıt
    aynı benim de öyle oldu

buda öyle olacaktır yüzde 90 ihtimalle , zaten ilk alışveriş diyor , kayıt açsan efendim sis milattan önce fi tarihinde orta boy çömlek almışsınız bu sebeple kupon veremeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni hesap açın

• Ekstra bilgi vereyim , iş bankası ile vade farksız 12 taksit ve 10.000 liralık alışverişte 1000 TL kupon var , bunla birleştirip kullanın

• Satıcı pazarama mi olmalı? Bu konu muallakda kalmış.

• ie36 kullanıcısına yanıt

Aynı kullanıcı ile yeni hesaplar açılması durumunda üyelik iptali ve sipariş iptali gerçekleştirilecektir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.