Şimdi Ara

PayPal Türkiye'ye Geri Dön! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
18.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
233 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    büyük resmi görmüşsün :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: desperado41

Bu mesaj silindi.
    up yapmakla olacak bir şey değil, vazgeç artık.
  • Lustiel L kullanıcısına yanıt
    Sadece ekran görüntüsü aldım attım hafızaya
  • Eventbrite'dan çalıştığım şirketin etkinliklerini duyuruyoruz. Katılım yüksek olunca artık ücretli olanları da duyuralım dedik ama Paypal'da takıldık kaldık.

Ülke olarak ayağımıza zincir vuruyoruz farkında değiliz. Türkiye'nin kaybı çok büyük ülkeyi idare ettiğini sananlarda bunu anlayacak kapasite yok ne yazık ki.
  • paypal ile ilgili bazı işlemlerde yardımcı olabilirim (sitelerdeki alışverişleriniz hariç) ödeme gönderme ve ödeme alma işlemleri hakkında detaylar için pm atın whatsapp paylaşayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Konunun yeri burası mı bilmiyorum orası ayrı ama PayPal bende severek yıllarca kullandım ancak Türkiye'de bir ofis açıp yapılan transferleri bildirmesi gerekiyor. Adamlar resmen izin almadan açılmış banka gibi hizmet verebiliyordu bu da kimse kusura bakmasın ama vergi kaçırmaktır.
    konuyu bilmiyorsanız yorum yapmayınız lütfen. lisansı olan bir firma diplomasi ve ülke yönetmeyi bilmeyen bir zihniyet yüzünden kapı dışarı edildi. olan vatandaşa benim gibi ülkeye döviz sokan insanlara oldu. Bir evrensel olamadınız at gözlüğüyle dünyaya bakmaktan bıkmadınız.
  • Türkiye nin döviz reservlerini yeniden dolduracak bir adım olur dönerse. Paypal vb diğer bağış aracıların gelmesi için öncelikle Türkiye de yeni bir iktidar değişim rüzgarına ihtiyaç var. 200 e yakın ülkede bulunan bir sistem içinde Türkiye malesef yer alamıyor!
  • RElS kullanıcısına yanıt
    Ah ki bir olsa..
  • Son zamanlarda hangi ödeme sistemi daha iyi diye araştırmalar yaptım ve baktığımda bana göre hepsi hemen hemen aynıydı. Hal böyle olunca milli ve yerli olması sebebiyle troy sisteme geçme kararı aldım ve hazır müşterisi olduğumda Paraf Esnaf Troy kart talebinde bulundum. Son iki aydır kullanan biri olarak son derece memnunun. Dünyadaki durum göz önüne alındığında bizlerin troy sisteme daha hızlı geçiş yapmamız gerektiğini düşünüyorum. böylelikle olaylara daha hazırlıklı olacağız.

• Yasaklar ülkesi
  • O kadar çok şey var ki hangisini yazalım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.