Şimdi Ara

Paycell Kullanmayın ! Rezillik Akıyor! (Destek Verelim Bu Konuya) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
7
Favori
17.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
416 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uygulama tam oturmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Bak bu sorun iste. Bunu diyen adam ciddidir. Cunku bakiye yuklemek kampanya sartlarini yerine getirmek gibi bir durum degil

Alıntıları Göster
    Kraldan çok kralcı=Siz
    Maaş almıyorsan bu kadar çok savunmanın bir manası yok. Her paycell konusunda olumsuz en ufak yorumun altına atlıyorsun cevap yetiştirmek için.

• Aslında güzel kampanyalar yapıyorlar, ama öncekileri yüklememişler yorumlarını okuyunca hiç bulaşmadım. Anlık indirimler , hediye puanlar olursa kullanıyorum sadece.
  • Tamam tepkilerden oturu son mesajimi detaylica yazip bir daha bu basliga yazmiyorum soru vs gelmedikce.

Birincisi su konuda haklisiniz, ben de disaridan bir uye olsam, ve hakli/haksiz iadem yatmamis olsa "ben"den hic haz etmezdim, uslubum sudur budur iticidir bir sey demiyorum

Konuya gelelim. Sacmaliklar silsilesi. Simdi birinci deginmek istedigim su, allah askina icinizden birisi "bir uyeye HB den yapilan alisveriste iade yapilip diger kisiye yapilmiyor olmasinda" bir ayirt edici unsur koysun, ama inandirici, mantiga uygun olsun ki biz de mantikli diyelim

Yani nicklerden gidelim, juju sevilen kul, oteki baslikta 4-5 kisi daha benim gibi yazdi sorun yok diye, bizlerin seceresini arastirip iadeye mantik buldular da, sizleri sevmiyorlar iade etmiyorlar.. Boyle bir seye bu kadar bilgiliyim gecinen hanginiz inanir ? Hadi diyelim HB nin icerisinden ne aldiginiza gore degisiyor, e o da olamaz cunku ne alirsan al HB yani e ticaret geciyor .. Kaldi ki sorun HB de degil , n11 den de iade alamayan var.

Bilmemekle beraber sadece sunu dusunuyorum, acaba saticisi baska olan urunlerde "her ne kadar HB satisi gorunse de", ve paycell de HB yazsa da , e ticaret kodlu olmayan bir bilgilendirme mi geliyor bankadan paycell sistemine .. bu aklima gelen (ama cok da mantikli gelmeyen) ilk ihtimal

Ikincisi gecen iadesi yatmayan arkadas uyardi, ayni TC kimlik no lara ait birden cok numara oldugunda, bu numaralardan biri kampanyadan faydalandiginda, geri kalanlara ayni musteri muamelesi yaparak iade yatmadigini soyledi. Kendi tesbitiydi, aklima bile gelmemisti ama sonra dusundum , gayet mantikli

Bunlarin disinda herkesin baskaca aklimiza gelen gelmeyen sebebi olabilir, kimi tarihi kacirmistir, kimi limitin altinda kalmistir, kimi duzgun dogru sms ile katilim yapmamistir, kiminin ikinci alisverisidir...

Benim itiraz ettigim su, gercekten bu kelimeyi kullanmak zorundayim cunku baska ifadesi yok ,"akilsizca" bir soylem urunu olan "kafalarina gore yatiriyorlar" lafi ... Kardesim bankalarin, para kuruluslarinin nasil calistigini dusunuyorsunuz siz ? hic bulundunuz, bilgi islemlerini ,operasyon merkezlerini gezdiniz mi ?

Bakkal gibi ,her gelen musteri para odeme talebine bir canlinin (insan) bakip, elle transfer islemi yaptigini, siparis verdigini filan, bir baska bolumun bunlarin listesini cikarip iadeye hakki var mi sorguladigini ,kalan onlarca yuzlerce elemanin da tek tek kisilere iade yaptigini filan mi saniyorsunuz ?

Bunlar bilgisayar programlarina IF komutu basta olmak uzere makrolar yazilarak yapilan islemler, Su su su islem filtrasyonunda pozitif sonuc veren musteri oldugunda hesabina iade miktari neyse onun aksettirilmesi icin bir program yaziliyor, cansiz ,robot bir yazilim bu

bu yazilim da sen ben o bu tanimaz, bahsedilen filtreyi uyguladigi ve gecen musterilerin hesaplarina bunu yatirir, onun disinda mantigi, duygusu, yorumu, tercihi filan yoktur

sonra bir de musteri hizmetleriyle baslayan, tuketici sikayeti bolumu is akisi vardir .. siz bir yolla, telefon mail ,form vs ile ulasir derdinizi bildirirsiniz , sizin sikayetinize konu olan sey o zaman manuel inceleme ile insanlarca ele alinir, ama zaten o ana kadar iadenizde sorun olmustur coktan, yani sistem size iadeyi uygun gormemistir

Ondan sonraki musteri iliskileri surecini elestirin bak ona lafim yok, cunku profesyonel musteri odakli bir firma, bu sikayetleri elden geldigince hizli ve musteri odakli cozumlemelidir, musteri odaklilik da "musteri her zaman haklidir" filan degildir .. size sorun kendilerinde ise iadeyi yapmakla , yapmiyorlarsa seffaf ve herkese esit uyguladiklari konusunda ikna edici olarak cevap vermeleri gerekir

tum bunlara ragmen beklediginizi alamiyorsaniz, artik o firma ile iliski kurmayin. bu bir yemegini begenmediginiz restoran, hizini begenmediginiz internet saglayici ,yahut iadenizi yatirmadigini dusundugunuz banka vs olabilir

son olarak, zaman zaman yine insan hatasi seyleri zorlamayin, nedir bu ,kampanya sartlarinda su yazilmamis yok AG denedim , t deneyen oldu mu, sarikiz aldim, sununla sunu birlestirip suradan ne yapsam dediginizde risk aliyorsunuz, olabilir de ama olmayabilir de ... sonra da antipatik sekilde "ben 0,0001 kurusun hesabini sorarim, THH ye giderim.." vs ,ne oluyoruz ya ? bu isguzarliktir, hak arayisi filan degildir , adamlar size ADAM GIBI davranin diye kampanya sunuyor ,hatalari varsa sonuna kadar yaninizdayim, ama aciklari yakalayalim, kampanyanin ruhu onemli degil ,neyi suistimal edelim derdine duserseniz hic bir kanun yaninizda olmaz

velasil kelam, mevzu benim kurumu korumam degildir, digiturk un adami da cok dendi, digiavantajda 160 lira para var kullanilacak kisminda, ama boyuna 20-30 lira fatura geliyor, dusmuyor, bir kac kez ulastim, cozumlenmedi aylardir.. olursa olur, olmazsa oderiz ..

velev ki son diyecegim firmalarda hata var, o sistemleri kuranlar da sen ben baskasi, atladigi sey olur, gozardi edilmistir, hemen yaygara mi koparmak lazim ,alma kardesim iadeni ,muhtac misin anasini satayim kiytirik paycell in lutfedecegi 20-30 liraya .. hadi ordan der alisverislerinde bir daha kullanmazsin olur biter , en guzel cezadir firmaya verilecek

nokta ...

• N11 150 üstüne 25 lira kampanyasi şartlarını yerine getirdim ama 25 yatmadi benim de. 2 kere e mail attim dönüş yapmıyorlar. Tam dalavereci olmuş bunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Siz Paycell yetkilisi misiniz?
  • Bende one cikardim.
    Paycell kullanicilari magdur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    ciddi olarak soruldugunu dusunerek cevap veriyorum, hic bir alakam yoki, hatta kampanyalarindan da yararlandigim bir yer bile degil, son e ticaretten istifade ettim, bir de gecmiste bir kere daha bir iade bir sey almistim, sanirim istanbul kart ile ilgiliydi

hepi topu alakam bu kadar..
  • bir dh sıcak fırsatçı kullanmasa , paycell daha karlı çıkar bu işten bence

• Sistemlerinde çok büyük problem var. Turkcell'e yakışmıyor açıkçası. Ne doğru dürüst kampanya koşullarını belirleyebiliyorlar ne de müşteriye bir sorun olduğunda mantıklı dönüş yapabiliyorlar. Ben bir kaç iade aldım. Sonrasında katıldığım kampanyalarda sorun yaşadım. Müşteri hizmetleri harcamamın uygun olmadığını belirtti. Bende kampanya şartlarını okudum. Bu seferde Turkcell kampanya şartlarını değiştirebilir dediler. Bende Kampanya bittikten sonra kampanya şartları değişmez dedim. Bir türlü derdimi anlatamadım. Diğer kurumlarda kampanya şartlandırınca açıkça yazar, altın, para yükleme, vergi ödemesi, fatura ödemsi dahil değildir diye. Hiç bir şart koyma, süre bittikten sonra şartlarımız vardı de. Bu hiç etik değil. Bu nedenle ben Cimerden başvurumu yaptım. Adam akıllı kampanya yapsınlar kimse mağdur olmasın. Yoksa 25 tl alamadım diye değil çabam. Adam akıllı bir sistem olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Açılın beyler yol gösteriyorum
    ... Bu tür kurumların hepsi bankacılık yasasına tabidir.. Şayet bu sağlayıcıyla problem yaşıyor ve çözemiyorsanız , firmadan aldığınız cevap , yanıltıcı kampanya koşullarının ekran görüntüleri ile Bankacılık hakem heyetine başvurunuz.

Konuyu anlatırken BANKACILIĞIN YÜKSEK GÜVEN ESASINA TABİ OLDUĞUNU VE BAHSİ GEÇEN FİRMANIN KURALSIZ VE ŞARTLARA RİAYET ETMEYEN DAVRANIŞI İLE SİZİN BANKACILIĞA OLAN GÜVENİNİZİ DERİNDEN SARSTIĞINI.

belirtiniz.

Başvuruyu öncelikli olaran EDEVLET üzerinden " bankacışık hakem heyeti sekmesinden" tamamlayınız.

Şayet edevlet girişiniz yoksa

https://www.tbb.org.tr/tr/finansal-tuketici/musteri-sikayetleri-hakem-heyeti/basvuru-formu/304

Unutmayın..verdikleri saçma cevabı ve koşulların yazdığı ekran görüntüsünün tamamını eklemelisiniz.

Şikayetler bollaşsın paycell in ümüğünü sıkarlar.
    Bunlar merkez Bankası denetimine tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de e ticaret parasına coktuler 25 tlmi vermediler

• "Türkcell kampanya değiştirme şartlarına sahiptir."

maddesini gösteriyor sürekli itirazlarda.

Yani 150/25 yazmış ama kampanyanın son günü mesela 150/1 e çevirirse buna hakkı varmış :D böyle bir kurumla işim olmaz zaten.

Zaten tecavüzcell diye bir şey de vardı, unutmayalım:
    https://eksisozluk.com/tecavuzcell--5083582
  • Gerçekten bir cok insan mağdur 25 tl puan yattığı gün ben konu açtım. Paycell 25 'ler yatmış diye. Biliyordum bir cok kişide sorun olacağını, bazıları benden için yaptığı yorumları beğenmedim ve konuyu sildirdim. Ama şu varki dün bir yerde yorum yazdım. Bizde plan 2 ye geçeriz diye. Göle yogurdumu calarim tutarsa yoğurt olur. Tutmazsa yoğurt yerine damizligimizi kurtarırız.

• Diğer konuda bir kaç tane ekran görüntüsü ekledim bir daha eklemeye gerek yok diye düşünüyorum.
    "Kampanya şartlarına uygun katılım sağlandığında" iadeler her türlü yatıyor.
    Yatırılmıyor ise sonuna kadar hakkınızı arayın, burada hem fikiriz.
    Benim bugüne dek hiçbir şekilde katılıpta geri dönüşü olmayan kampanyam olmadı.
    Geçenlerde eczane kampayasına katılmadım.
    30TL'ye 5TL'ye katıldım ama şüpheliyim çünkü 5000 kişi arasına girememiş olabilirm. Onu da 16 Mayıs'tan sonra belli olur.
    Yani ben bu kadar abartılacak bir sorun olduğunu düşünmüyorum detaya girmeye gerek yok, yukarda bir arakdaş detaylı şekilde sistemi anlatmış zaten..
  • hocam siz nerden ne almıştınız da iade olmadı

• Sıcak İşaretleyelim mesajı üste çıkaralım lütfen, ben mağdur oldum sizlerde olmayın.

Cuma günü yanlış ve hatırlamadığım(1 rakamı yanlış girmişim) bir telefon numarasını şehven 670 Lira gönderdim, gönderdiğim kişi paycell üyesi değilmiş o tarzda bir sms geldi. Ben paycell müşteri hizmetlerine derdimi anlatana kadar karşı taraf paycelle üye olup para transfer işlemimi gerçekleştirmiş.

Gönderdiğim numara 546 *** 0243 ile görünüyor, asıl amacım kendi numaralarım arasında para transferi yapmaktı, numaranın doğrusu 546 945 0243 olmalıydı ama sanırım ben hata yapıp 1 rakama yanlış bastım. Neye bastığımıda hatırlamıyorum, şehven yapılan işlemin 5 dakka sonrasında müşteri hizmetlerini aradım bütün ısrarlarıma rağmen Paycell müşteri hizmetleri şehven gönderim yaptığım numarayı söylemedi, mail atın dediler. Hatta müşteri hizmetlerine durumu izah ederken, karşı tarafın paycell hesabı açtığına ve işlemin gerçekleştiğine dair ikinci sms geldi.Cuma günü saat 19:00 civarında mesaj attım hala dönen yok!

Karşı taraf iyi niyetli olsa bile oda benim telefon numaramı göremiyor 545 *** 3810 size para gönderdi diye görünüyor olmalı.

Ben böyle rezil bir uygulama görmedim. Para transferi yapacağınız telefon numaralarına çok dikkat edin ben 670 liram göz göre göre gitti. Paycell'den bir Allah'ın kulu yardımcı olmadı. Ki zaten gelmeyen iadelerden bahsetmiyorum bile...

Smsler burada, onay vererek göndermişsiniz hiçbir şey yapamayız diyorlar. Tamam telefon numarasını verin karşı taraftan rica ediyorum diyorum gizlilik deyip kendi onaylanmış profilimle yaptığım işlem onaylanan telefon numarasından aramama rağmen vermiyorlar.

Paycell Kullanmayın ! Rezillik Akıyor!  (Destek Verelim Bu Konuya)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 10 Mayıs 2020; 13:55:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crespo61

Diğer konuda bir kaç tane ekran görüntüsü ekledim bir daha eklemeye gerek yok diye düşünüyorum.
    "Kampanya şartlarına uygun katılım sağlandığında" iadeler her türlü yatıyor.
    Yatırılmıyor ise sonuna kadar hakkınızı arayın, burada hem fikiriz.
    Benim bugüne dek hiçbir şekilde katılıpta geri dönüşü olmayan kampanyam olmadı.
    Geçenlerde eczane kampayasına katılmadım.
    30TL'ye 5TL'ye katıldım ama şüpheliyim çünkü 5000 kişi arasına girememiş olabilirm. Onu da 16 Mayıs'tan sonra belli olur.
    Yani ben bu kadar abartılacak bir sorun olduğunu düşünmüyorum detaya girmeye gerek yok, yukarda bir arakdaş detaylı şekilde sistemi anlatmış zaten..
    Abartılacak durum mu yok? Şaka mısın sen arkadaşım?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.