Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.129
Cevap
15
Favori
59.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi ara bayram kampanyası vardı, sözde bedavaya eve gelecekti kart, başvurduk fln ses çıkmadı..
    Forumda konusu da var, bu kampanyadan alıp da kartı kullanan varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Dün sanal kart oluşturdum 100tl attım karta 50tl yüklemeye 1gb gelmesi gerekiyordu gelmedi sonra 45 TL harcadım 450mb geldi...
    Değişiklik var mı durumunuzda ? Bende sanal kart oluşturdum içerisine bakiye yüklenecektim mesajınızı gördüm vazgeçtim tim den fiziksel kart alayım daha garanti gibi duruyor

Edit: tarife 35 tl lik ama minimum 40 tl yükeyebiliyorsunuz. Bende 50 tl karta yükledim. Telefona 40 tl gönderdim. 40 tl de gönderdiğim için geldi. Paketi aldım bir sürü bir şey geldi bedava :) yıllardır Turkcell için pahalı olduğunu düşünürdüm ama gerçekten fırsatları değerlendireninde gayet uyguna geliyor . Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 6 Haziran 2019; 22:47:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ehliask kullanıcısına yanıt
    Shell den mobil ödeme yapamadım bende gittim bayiden kart aldım

Şimdi bir sorunum var bu karta havale ücreti ödemeden bakiye yükleyemez miyiz acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Shell den mobil ödeme yapamadım bende gittim bayiden kart aldım

Şimdi bir sorunum var bu karta havale ücreti ödemeden bakiye yükleyemez miyiz acaba?
    eftden paycell kesinti yapmaz, kendi bankan yaparsa yapar. enpara gibi eftden para almayan bir bankadan eft yaparsan kesinti yaşamadan paycelle para aktarmış olursun

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Bu kartın iban no nerede :/ fiziki kart yani

Yoksa enpara dan kredi kartı ödeme kısmından mı yapıyoruz denizbank seçip

• quote:

Bu kartın iban no nerede :/ fiziki kart yani

Yoksa enpara dan kredi kartı ödeme kısmından mı yapıyoruz denizbank seçip
    iban yok, şu şekilde gönderiliyor

Bankanın EFT ile para transferi adımına kadar gelinir, Hesaba EFT ile para transferi seçilir. Aşağıdaki bilgilerin doldurulması ile bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
    • Banka Adı: Denizbank A.Ş. (134)
    • Şube: PAYCELL (3276)
    • Alıcı: Kart Sahibinin Adı Soyadı
    • Hesap numarası: 16 haneli Paycell Kart numarası

Çok teşekkür ederim

• ben de paycall kart aldım n11 olanlardan . bayide düz siyah kartlar da vardı bunlar satılmıyor fln dedi kesin yine çalışanın yalanı da neyse

bu 22 tl indirimi kullanmak istiyorum ama bir alt limit vs var mı acaba ? 1000 tl üstü alışverişlerde 22 tl indirim kullanabilirsin gibi bir durum olduğunu dşünüyorum ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalman133

ben de paycall kart aldım n11 olanlardan . bayide düz siyah kartlar da vardı bunlar satılmıyor fln dedi kesin yine çalışanın yalanı da neyse

bu 22 tl indirimi kullanmak istiyorum ama bir alt limit vs var mı acaba ? 1000 tl üstü alışverişlerde 22 tl indirim kullanabilirsin gibi bir durum olduğunu dşünüyorum ama bulamadım
    200 TL üzeri alışverişlerde geçerli
    https://paycell.com.tr/kampanyalar/n11-com-paycell-kart-ile-sen-de-kazan/

çöp o zaman, teşekkürler :)
  • Arkadaşlar Paycell'den sanal kart ile yapılan alışverişler ınternet kazandırıyor, 100 TL'ye 1GB şeklinde. Kampanya detaylarında kazanılan internetler 1 yıl boyunca kullanılabilir diyor ancak bir kazanım sınırı yok. Ben şimdi 5000 TL tutarında bir ödeme yapsam örneğin, 50 GB'ı 10 ay boyunca aylık 5GB şeklinde kullanabiliyor muyum?

• Eskiaçıksarıdesene kullanıcısına yanıt
    Aylık maximum 5gb kazanabiliyorsunuz. Aylık 500 TL üzeri alışverişin bir esprisi yok. Ama bazı tarihler aralığında da 100TL alışverişe 10TL iade gibi kampanyaları oluyor. Genel olarak ben kampanyalarını kullanmaya çalışıyorum faydası oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Aylık maximum 5gb kazanabiliyorsunuz. Aylık 500 TL üzeri alışverişin bir esprisi yok. Ama bazı tarihler aralığında da 100TL alışverişe 10TL iade gibi kampanyaları oluyor. Genel olarak ben kampanyalarını kullanmaya çalışıyorum faydası oluyor.
    Anladım hocam teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiaçıksarıdesene

Arkadaşlar Paycell'den sanal kart ile yapılan alışverişler ınternet kazandırıyor, 100 TL'ye 1GB şeklinde. Kampanya detaylarında kazanılan internetler 1 yıl boyunca kullanılabilir diyor ancak bir kazanım sınırı yok. Ben şimdi 5000 TL tutarında bir ödeme yapsam örneğin, 50 GB'ı 10 ay boyunca aylık 5GB şeklinde kullanabiliyor muyum?
    evet kullanabilirsin, aylık 5gb dan fazla kazanılmıyor değil kazanılıyor, hatta aylık 5gb tanımlayabiliyorsun en fazla
    yani 10 ay boyunca 5'er gb tanımlayabilip kullanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

evet kullanabilirsin, aylık 5gb dan fazla kazanılmıyor değil kazanılıyor, hatta aylık 5gb tanımlayabiliyorsun en fazla
    yani 10 ay boyunca 5'er gb tanımlayabilip kullanabilirsin

Alıntıları Göster
    Çok iyiymiş o zaman hocam, kampanya devam ederse önümüzdeki ay yüklü miktarda ödeme yapacağım .

• quote:

Çok iyiymiş o zaman hocam, kampanya devam ederse önümüzdeki ay yüklü miktarda ödeme yapacağım .

Alıntıları Göster
    30 haziranda bitiyor ama uzayabilir
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/paycell-kart-ile-her-1-tl-harcamana-5-mb-kazan

bir de 750 TL üstü harcayabilmek için limit arttırman lazım bayiden, ben çok zor yaptım valla bayiler bilmiyor anlamıyor. bi bayide özel olarak ilgilendi biri baya uğraştı yarım saat bekledim de anca oldu.

Nasıl yaptırabiliriz hocam limit arttırma işlemini bana şimdi muhtemelen fiziki kart satacaklardır. Sanal kartın limiti arttırılmıyor der geçerler.

• quote:

Nasıl yaptırabiliriz hocam limit arttırma işlemini bana şimdi muhtemelen fiziki kart satacaklardır. Sanal kartın limiti arttırılmıyor der geçerler.
    sanalı bilmiyorum fiziksel kart var bende onun limitini arttırmıştım. sanala olmayabilir

O şekilde olursa bende fiziksel kart alırım hocam. Şimdilik bayağı avantajlı duruyor. Yapacağım alışveriş tutarını EFT ile yüklüyorum, komisyonsuz bir şekilde harcama yapıp internet kazanmış oluyorum. Bu arada kampanyayı bilmeden 5 TL kazanmışım Paycell'den
    Bayramda harçlık kampanyası varmış, harçlık isteyerek 30 TL üzeri harçlık alanlara 5 TL veriyormus. Bende nasıl istiyor acaba diye deneme amaçlı kendimden 1000 TL harçlık isteyip daha sonra EFT ile 80 TL yükleme yapmıştım karta, sisteme göre harçlık vermiş olmuşum kendi kendime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskiaçıksarıdesene -- 15 Haziran 2019; 14:30:54 >
  • quote:

O şekilde olursa bende fiziksel kart alırım hocam. Şimdilik bayağı avantajlı duruyor. Yapacağım alışveriş tutarını EFT ile yüklüyorum, komisyonsuz bir şekilde harcama yapıp internet kazanmış oluyorum. Bu arada kampanyayı bilmeden 5 TL kazanmışım Paycell'den
    Bayramda harçlık kampanyası varmış, harçlık isteyerek 30 TL üzeri harçlık alanlara 5 TL veriyormus. Bende nasıl istiyor acaba diye deneme amaçlı kendimden 1000 TL harçlık isteyip daha sonra EFT ile 80 TL yükleme yapmıştım karta, sisteme göre harçlık vermiş olmuşum kendi kendime
    paycellden paycelle diye biliyordum, bilsem ben de yapardım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.