Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.128
Cevap
15
Favori
59.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paycell uygulaması şu anda açılmıyor, sorun yaşayan başkası var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Evet Bi ara gitti. Şuan sıkıntı yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    aynen ama bayi yüklemelerinde sıkıntı var dün gittim sistem yok yarın düzelir dedi bugün gittim yine yok her yerde böyleymiş

• MySun kullanıcısına yanıt
    Sanal Kart ile 99 TL Vergi ödemesinden 990 MB geldi
    Öncesinde yaptığım 100 TL ve 400 TL yüklemeden İnternet gelmedi (bayideki bayan ilk yüklemede gelmiyor demişti yüklendikten sonra )
    320 TL harcama sonrası SMS geldi ama kendisi gelmedi daha.
    Maaş hesabım olan Halkbank dan EFT yaptım ücretsiz aktarıldı

2 bazen de 3 günü buluyor internetin yüklenmesi.
  • Harcamalarda İnternet geliyor ama yüklemede gelmiyor anladığım kadarıyla, Turkcell deki kız bizi kekledi yada eskiden vardı bitti kampanya

Paycell Card aldım!

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

Sanal Kart ile 99 TL Vergi ödemesinden 990 MB geldi
    Öncesinde yaptığım 100 TL ve 400 TL yüklemeden İnternet gelmedi (bayideki bayan ilk yüklemede gelmiyor demişti yüklendikten sonra )
    320 TL harcama sonrası SMS geldi ama kendisi gelmedi daha.
    Maaş hesabım olan Halkbank dan EFT yaptım ücretsiz aktarıldı
    Hocam paycell kartı aldım 1 ay oldu ama hiç harcama falan nasıl yapılır bilmiyorum. Benim de maaş halkbank üzerinden bu sanalkart eft olayı nasıl oluyo anlatabilir misin? Doğalgazı falan mobilbankacılık yerine paycellden ödeyim de internet gelir en azından

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    Fatura ödemesinde fatura başına 1.25 TL + faturanın bilmem kaçta kaçı komisyon alınıyor,ben vazgeçtim otomatik ödemedeki faturaları paycell ile ödemekten. İnternetim bol 1GB internete 2 TL bile veremem. Goller Cepte takılıyorum onu da eglence olsun diye. Ona da daha hiç ücret ödemedim 1 aydır paycell hediyesiyle oynuyorum. Yalnız giysi market vb. tüketimleri + n11 com gibi internet alışverişleri ayda 500 TL'yi geçen TL'yi mağazadan yuklerse ve harcamaları paycellden yaparsa iyi GB vurur. Benim kredi kartı harcamam ayda 1500 TL'den az degil,ben öyle yapacağım mesela eğer yanlış anlamadımsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 29 Mayıs 2019; 4:59:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Fatura ödemesinde fatura başına 1.25 TL + faturanın bilmem kaçta kaçı komisyon alınıyor,ben vazgeçtim otomatik ödemedeki faturaları paycell ile ödemekten. İnternetim bol 1GB internete 2 TL bile veremem. Goller Cepte takılıyorum onu da eglence olsun diye. Ona da daha hiç ücret ödemedim 1 aydır paycell hediyesiyle oynuyorum. Yalnız giysi market vb. tüketimleri + n11 com gibi internet alışverişleri ayda 500 TL'yi geçen TL'yi mağazadan yuklerse ve harcamaları paycellden yaparsa iyi GB vurur. Benim kredi kartı harcamam ayda 1500 TL'den az degil,ben öyle yapacağım mesela eğer yanlış anlamadımsa.
    Market alışverişlerimi falan bu karta para yükletip yaptığımda komisyon almıyor yanlış anlamadıysam. 400 500 liralık alış veriş yapıyorum zaten en az. Bir de her seferinde türkcell bayine gidip karta para atmaktansa halkbank mobil ile karta para yükletebilir miyiz

EFT 'yi denemedim,ama kriterlerden anladığım eft yaptığında halk ve kuveytturk gibi bankalar eft ucreti almasa bile sanki paycell 1TL gibi bir ucret cekiyor gibi anladım sitesindeki bilgilerden. Benim sağım solum Turkcell mağaza,benim için magazadan yuklemek kolay. Eft masrafsizsa onu da yaparım.

Halkbank maaş hesabı olduğu için EFT ücretsiz bende

quote:

Bankanın EFT ile para transferi adımına kadar gelinir, Hesaba EFT ile para transferi seçilir. Aşağıdaki bilgilerin doldurulması ile bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
    • Banka Adı: Denizbank A.Ş. (134)
    • Şube: PAYCELL (3276)
    • Alıcı: Kart Sahibinin Adı Soyadı
    • Hesap numarası: 16 haneli Paycell Kart numarası

• Market akaryakıt falan komisyon yok. Yükle 500-600, yakıt market derken 6GB internet gelsin aylık :)

işin kötüsü hattına ayda en fazla 5gb tanımlayabiliyorsun paycell hediyelerinden

• eft turkcell tarafından bakarsan ücretsiz. yani kesinti yaparsa bankan yapıyor, eft ücreti almayan bankalar da var onları kullanırsan ücretsiz paycelle eft yaparsın

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Marketi alsam karttan yine yeter:)

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum teşekkür ederim. 5 GB da yeter :)

• abuk sabuk ücretler kesintiler var beyler alınmalımı sizce
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    ücretlere bak, planını yap, işine yarıyorsa al

• Paycell kart aldık bir kere alışveriş yaptım ikincisinde kartı pos okumadi zorla okudu sonra sonra belki sorun postadir dedim başka bir yere gittim yine aynı sorun. Bu kartı nasıl değiştirebilirim? Şikayet etsem yenisi gelir mi içine baya para atmistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Paycell kartı turkcell bayiler kafasına göre satıyor. Evimin yukarısında 3 hafta önce paycell kart sordum 25 TL dedi. Önceki hattım için 25 TL'ye paycell aldığım evimin karşısındaki Turkcell Extraya gittim,15 TL'ye verdi. Dün Şişli Cevahir AVM'de Turkcell'de paycell kartın fiyatı 50 TL yazıyordu,inanamadım sordum 50 TL'ye satıyorlar gerçekten.
    Bugün evimin karşısındaki Turkcell'e tekrar gittim,paycell kartı 15 TL'ye satıyor.
    Yani paycell kart fiyatı bayiden bayiye çok değişiyor. Fiziki karta çok ihtiyaç yoksa sanal kart oluşturun.
    Bu arada gözlemledigim kadarıyla paycell kart müthiş satılıyor. Evimin önündeki Turkcell ayda en az 2 kere paycell raflarını boşalttı doldurdu. Bugün de 2 tane vardı,sordum çok mu satılıyor ne zaman baksam ya dolu ya boş paycell rafı. Yetklili evet çok satıyoruz dedi.
    Bir durumu daha belirteyim,evimin önündeki Turkcell,paycell karta nakit TL yüklemeye para almıyor,doğru olan da bu ama Mecidiyeköy Cevahir AVM'deki Turkcell 99 kuruş yani 1 TL alıyoruz dedi.İtiraz ettim bayiden nakitle yüklemede komisyon yok dedim. O eskidendi dedi. Tabiki bugün bizim bayiye sordum,hayır nakit yüklemede komisyon yok dedi. Yani dikkat edin,bayiler kafasına göre takılıyor. Komisyon alan bayiyi şikayet edin,direk uyarı alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 4 Mayıs 2019; 9:33:39 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.