Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.128
Cevap
15
Favori
59.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kartı nasıl kapattırabiliriz? Mh'yi mi aramak gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgi: hatta tanımlanabilen aylık 5gb sınırı içinde bulunduğunuz ay olarak değil son 1 ay olarak işliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal Kart ise Paycell uygulamasından kapatabiliyorsunuz, Fiziksel Kart ise müşteri hizmetleri aracılığıyla kapatabilirsiniz.

• istanbulkart'a yükleme yapana haftalık 2gb, minimum yükleme miktarı 5 TL

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/paycellden-2gb-istanbul-kart-hediyesi

• Hattımı Vodafone a taşıdıktan sonra Paycell uygulamasından fiziksel ve sanal kartlarımı kaldırmışlar. Yani hat taşıyınca kartlarda gidiyor demekki. İnşallah Turkcell e tekrar geçersem fiziksel kartımı tekrar aktif edebilirim yoksa verdiğim 15 lira boşa gidecek...
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta yüklemiştim, 2 saat gelmedi telefondan onaylayinca anında geldi. Paycell Card aldım!

• telefondan neyi onaylıyorsunuz?

• İstanbul kartın saçma bir şeyi var. İstanbul Kart uygulamasi üzerinden talimatı onaylamak gerekiyor. Onaylamak için de NFC desteği gerekiyor. Sırf akbil için A7 2016 telefonu yaptırıp kullanıyorum. Şuanda 2000 liraya NFC teknolojisi yok. A30da bile yok. Akbili telefona dokundurup akbili yukluyorsunuz. Yoksa bilet dolum noktasına okutturmaniz gerekiyor. Bilet noktası da metrobüs, bilindik yerlerde NFC yoksa fazla ise yaramıyor uygulama

• bekleyen talimatı sadece nfcli telefon kullanarak onaylayabiliyor muyuz yoksa sonra akbil dolum noktasına falan okutmak mı gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Hattımı Vodafone a taşıdıktan sonra Paycell uygulamasından fiziksel ve sanal kartlarımı kaldırmışlar. Yani hat taşıyınca kartlarda gidiyor demekki. İnşallah Turkcell e tekrar geçersem fiziksel kartımı tekrar aktif edebilirim yoksa verdiğim 15 lira boşa gidecek...
    Numara taşıma sonrası paycell uygulamasında tanımlı kartlar görünmez oluyor fakat kartlar aktif kalıyor kullanmaya devam edilebiliyor. Paycell uygulaması üzerinden bakiye görüntüleme para gönderme ve yükleme gibi işlemler yapılamıyor daha sonra turkcell'e geri dönülse bile durum değişmiyor. Tanımlı paycell kartları ve bakiyeleri yalnız dijital operatör ve gnc uygulamalarından görüntülenebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Sadece NFC olan telefon ile onaylaman yetiyor yoksa biletmatike okutucaksin

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    hiç öyle bir durum yaşamadım

eft yapacaksan pazartesiyi bekler
    paycell içinden bakiye yüklersen anında geçer ama komisyon alır 50 TL ye kadar 99 kuruş alıyor

zaten o şekilde verir 50 yüklemeye 1gb, eft ile vermez

sanalda aidat almaz, sanal karta yüklemeye 1gb veriyor muymuş şartları iyi okudun mu?

• o değil de bunlar benim 2 TL aidatı iade etmedi
    336 TL harcama yaptım temmuzda, başka iade edilmeyen var mı?

• sizce kurban bayramı kampanyası olan 100 tl harcamaya 10 tl iade kampanyasında 5000 kişiye ulaşmış mıdır? bana yine iade gelmedi aradım gelmediyse dolmuştur diyor, inanmadım açıkçası 2 TL aidatı da hala alamadım bir daha böyle olursa kartı kapatıyorum içinde ne kadar GB biriktiği umrumda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

o değil de bunlar benim 2 TL aidatı iade etmedi
    336 TL harcama yaptım temmuzda, başka iade edilmeyen var mı?
    aidat nasıl geri alınıyor ki talep falan mı oluşturcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

aidat nasıl geri alınıyor ki talep falan mı oluşturcaz

Alıntıları Göster
    300 TL harcamaya aidat almıyor, daha doğrusu alıp geri veriyor ama bana vermedi.

• Bende artık eskisi kadar kullanmıyorum. Bu ayki bakiyemi bitirdikten sonra biriken interneti de kullandıktan sonra elveda diyeceğim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoKeRiZiNaTioN -- 18 Ağustos 2019; 17:9:47 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.