Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.128
Cevap
15
Favori
59.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bu paycell kartı kullanmak için ve kampanyalardan yararlanmak için (yükleme ile GB kazanmak gibi) illa 14 TL verip kartı almak mı lazım? Yoks sadece sanal kart ile aynı faydaları alabiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu hediye kullanma işini anlamadım. Bu ay içinde iki kez net aldım, şimdi hakkın bitti diyor bu ay için. Kaç gb hakkım var, nedir ne değildir bu işe aklım ermedi. 32 gb netim var kullanamıyorum
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    günde 3gb ayda 5gb en fazla yükleyebiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Bu takvim neye göre işliyor ben çözemedim, bu ay 2 gb yükledim ve şimdi limitin yok diyor, enteresan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Bu takvim neye göre işliyor ben çözemedim, bu ay 2 gb yükledim ve şimdi limitin yok diyor, enteresan.
    belki takvim ayına göre değil de son 30 gün içindedir ben de bilmiyorum

• Hocam şimdi geçeceğimiz faturasız Turkcell kampanyaları için TL yüklemelerini PayCell ile yapabiliyor muyuz ve yaparsak ilave avantajları oluyor mu?

Aylık 40 40 Yükleriz muhtelemen, ama yok PayCell ile Faturasız hatta TL yüklemesi yapılamıyor derseniz okey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Hocam şimdi geçeceğimiz faturasız Turkcell kampanyaları için TL yüklemelerini PayCell ile yapabiliyor muyuz ve yaparsak ilave avantajları oluyor mu?

Aylık 40 40 Yükleriz muhtelemen, ama yok PayCell ile Faturasız hatta TL yüklemesi yapılamıyor derseniz okey.
    yapılıyor, ek ücret de kesmez
    ilave avantaj kampanya olup olmamasına göre değişiyor her zaman var diyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 28 Haziran 2019; 12:24:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

yapılıyor, ek ücret de kesmez
    ilave avantaj kampanya olup olmamasına göre değişiyor her zaman var diyemem

Alıntıları Göster
    Peki net olarak fiziki kart mı önerirsiniz sanal kart mı, bir de fiziki kart ise n11 kartı falan mı önerirsiniz?
  • cianni kullanıcısına yanıt
    o gösterdiğin kampanyaya katılım için fiziksel kart şart sanırım, kart al falan diyor çünkü. o nedenle fiziksel öneririm nerede ucuzsa oradan al n11 falan farketmez

• 1 TL'ye 10MB bitmiş, eskisi gibi 1 TL'ye 5MB veriyor yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

1 TL'ye 10MB bitmiş, eskisi gibi 1 TL'ye 5MB veriyor yine.
    Evet kötü olmuş. Kullanıyordum bende bu özelliğini çok. Şimdi attan inip eşeğe binmek gibi olacak

Sırf bu yüzden paycell’i aktif kullanıyordum. Artık pek bir esprisi kalmadı.

• Ben iki tane paycell kart aldım ikiside bazı poslarda okumuyor kenara attım artık. Zaten MB da düşmüş iyice kullanılmaz artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "bir rüzgar gibi geçti" klasiği daha olacak galiba.
    gerçi ne derece rüzgar, ne derece esinti orası tartışılır..

firma olarak güzel bir promosyon yapar, cazip bir lansman ile müşteri çekersiniz.
    sonrasında ne yaparsınız?

nasıl olsa, millet bizi tuttu.. bizden vazgeçemezler.. geçseler de biz alacağımızı aldık.. salla gitsin.. mantığıyla hareket eder, hizmet kitleni küstürür, arkandan (bir / iki gün) konuşturursun.. 6 ay sonra da "kaycell" lansmanı ile sahalara geri dönersin..

hikaye tanıdık geliyor değil mi.. ?
  • merhaba, paycell'e turkcell mağazalarından kredi kartı ile yükleme yapmak mümkün mü acaba?

kredi kartında hangi sektör olarak geçiyor, deneyen var mı?
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    yükleniyor, telekominikasyon olarak geçiyor
    çoğu bayi bilgisiz ama kredi kartından yükleyebilen bulursan şanslısın

maksimum'dan baktım şimdi fatura ödemeleri olarak gözüküyor iki farklı bayi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 11 Temmuz 2019; 14:31:0 >
    Teşekkürler hocam. Kredi kartlarının elektronik vs kampanyalarına dahil olur mu acaba diye düşündüm...

• Lene kullanıcısına yanıt
    2017 de aldim 7.50 TL tim de

• İnterneti yarıya indirmişler. 4 Tane kartım vardı, artık kullanmam sanırım :)
  • restorant alışverişlerine 40/10 veriyor bilginize

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.