Şimdi Ara

PATH OF EXILE REHBERI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
12
Favori
91.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oynayan arkadaşlar eklerse hep birlikte oynayalım.
    http://steamcommunity.com/id/acgun27/
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliqueLL

oynayan arkadaşlar eklerse hep birlikte oynayalım.
    http://steamcommunity.com/id/acgun27/
    Eline sağlık güzel bir rehber olmuş.
  • druen kullanıcısına yanıt
    Birde haritalar,questler hakkında rehber ve seneryo (tüm zorluklarda) bittikten sonra ne yapmak lazım. item kasmak için nerelerde nasıl oynanır,nasıl girilir. Diablo3'teki gibi riftlermi var ? Yoksa portallara girip run'larmı var.. Yoksa seneryo kısımlarımdaki bazı bosslarımı tekrar tekrar kesmek gerekiyor.(Diablo 2'deki Baal run yada diablo run gibimi )?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufoz31 -- 10 Ekim 2015; 11:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufoz31

Birde haritalar,questler hakkında rehber ve seneryo (tüm zorluklarda) bittikten sonra ne yapmak lazım. item kasmak için nerelerde nasıl oynanır,nasıl girilir. Diablo3'teki gibi riftlermi var ? Yoksa portallara girip run'larmı var.. Yoksa seneryo kısımlarımdaki bazı bosslarımı tekrar tekrar kesmek gerekiyor.(Diablo 2'deki Baal run yada diablo run gibimi )?
    Eline sağlık forumda çıkmayan resimleri fixlersen de süper olur @druen
  • yusufoz31 Y kullanıcısına yanıt
    mapler var. tier seviyesine göre maplere girebilirsin. bazı unique mapler filan güzel oluyor. yada kendine über atziri kesmeyi hedef koyabilirsin. normal oyun haritaları birsüre sonra xp vermeyeceginden yksek seviye mapleri farmlamalısın.
    O dediğin maplara nasıl giriliyor ? Belli bir level'emi gelmek lazım..Birde nerde bu map'lar. ? Ben suan 43. leveldeyim.. 2.zorluğun başındayım. Tüm zorluklarda senaryoları bitirmemmi gerekiyor ?
    mercilesin sonuna dogru düsmeye baslar
  • Twitchte izlerken gördüm orblar falan bazı itemler değişik renkte düşüyor bunun için ayar mı var satın mı alınıyor?
  • caga17 C kullanıcısına yanıt
    neversink filter yüklemeni öneririm. internetten nevesink loot filter diye arat. belgelerimdeki games/path of exile icine o dosyayı uzantısı .filter olacak sekilde kaydet. sonra oyunda ui den, en altta bu filter 'ı seç.
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caga17

teşekkürler.
    Ya birde şu trade rehberi hazırlasan.. Millet chatte yazıyor. Yok şu item 3 ex isterim. yok bilmemne isterim.. gibi bunlar kısatlmaları ne anlama geliyor bunlar hangi mataryaller yada itemler onlar belirten bir rehber çok iyi olur..Oyunu benim gibi yeni baslayanlar için bu kısaltmalar çok can sıkıcı oluyor.. Anlayamıyoruz..
    istenen şeyler rehberde orbların kısaltmaları. mesela:

ex: exalted orb
    5c= 5 chaos orb
    3f=3fusing orb
    2gcp=2 gem cutter prizm
    2sc= 2 scouring orb
    gibi.. orbların isimlerini bilince anlasılıyor kısatmalar.

ticaret icin ise trade chatten ziyade poe.trade sitesini öneririm.
    Çok teşekkürler... Birde poe.trade sitesine nasıl item koyabiliriz onu söylermirsin.. İmport'a girip item'i kopyalıyorum ama okeyleyince sacma sapan itemleri önüme çıkarıyor...
  • quote:

Çok teşekkürler... Birde poe.trade sitesine nasıl item koyabiliriz onu söylermirsin.. İmport'a girip item'i kopyalıyorum ama okeyleyince sacma sapan itemleri önüme çıkarıyor...
    Zana, Master Cartographer nerede bunu bulamadım hideout için map device lazım sanırım bu veriyor eternal lab.da yok orada gösteriyor..
  • quote:

pathofexile.com sitesinden log in ol. trade forumlarından dogru yere gir. yeni konu aç. yazı yazılan yer acılınca üstte karakterinin resmini tıkla. oradan stasha filan ulasabilirsin. ctrl ile itemleri oraya linkleyebiliyorsun. bundan sonrasında poe.trade forumdan alıyor bilgileri kendisi.
  • caga17 C kullanıcısına yanıt
    maplere eternal lab dan girmye devam et. map in birinde zana ile akrsılasıp görevi tamamlarsan zana eternal lab a gelir, roadan hideoutuna cagırırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeaceDluffy

Rehberi göz önünde bulundurarak oynamaya çalışıcağım tam kavrayamamıştım oyunu az biraz oynadım 2 karakterim var biri DH nick'im olan bir de Mahalleİmamı olarak bulabilirsiniz beni de. ( Templar <3 )

Alıntıları Göster
    çok enteresan gelebilir çoğunuza ancak ''Bazı gemler ne attack ne spelldir. mesela herald of thunder ne spell, ne attack, ne auradır. Casttir. '' derken bu cast ne oluyor onu anlayamadım oyuna başlamadan direk yapacaklarımı kararlaştırıp başlarımda :)
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    spell damagelerden etkilenmez. aura ile iligli seylerden etkilenmez ama (hearld of thunder) mana rezervlerden etkilenir. gemin üzerinde yazan ifade o gemin nelerden etkilendigini belirtir. bu oyunda acıklamalardaki kelimeler cogu zaman önemlidir. thunder aura degildir ama bir buff tır. buff kelimesinin gectigi heryerde bu skill düsünülebilir. elemental damage oldugundan spell damageden etkilenmese de elemental damageden etkilendir. alan damage den etkilenmez ama area increase ile etki alanı arttırılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

spell damagelerden etkilenmez. aura ile iligli seylerden etkilenmez ama (hearld of thunder) mana rezervlerden etkilenir. gemin üzerinde yazan ifade o gemin nelerden etkilendigini belirtir. bu oyunda acıklamalardaki kelimeler cogu zaman önemlidir. thunder aura degildir ama bir buff tır. buff kelimesinin gectigi heryerde bu skill düsünülebilir. elemental damage oldugundan spell damageden etkilenmese de elemental damageden etkilendir. alan damage den etkilenmez ama area increase ile etki alanı arttırılabilir.
    sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 6 Mayıs 2021; 5:52:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

sil

Alıntıları Göster
    Loot Filer Detaylı Kurulum

PATH OF EXILE REHBERI

:\My Documents\My Games\Path of Exile İçine girip içine bir "text"dosyasi açıyoruz ve ismini "filtreismi.filter" yapıp "farklı kaydet" diyip "tüm dosyalar (*.*)" ı seçip kaydediyoruz ondan sonra oyuna girip "Options" "UI" sekmesine gelip o sayfanın en altına yakın yerlerde [image][/image]https://store.donanimhaber.com/97/af/50/97af507994037b9097eb77a18fc916b2.jpg[/image] sekmesi var buradan seçiyoruz ve reload ediyoruz.

Eger .filter dosyası ile config.ini dosyası aynı yerde deilgse filter çalışmayabilir.
    PATH OF EXILE REHBERIPATH OF EXILE REHBERI

Kaynak: pathofexile.gamepedia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farquarto -- 12 Kasım 2015; 0:51:07 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.