Şimdi Ara

PATH OF EXILE REHBERI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
12
Favori
91.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oyun içi ismim sekiztanedokuz guilde falan alırsanız mutlu olurum dün akşam başladım oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

Orijinalden alıntı: theoriginal34

bende yeni başladım, karakter oluşturma ekranında kaldım. Ekleyin oynayalım. PM atabilirsiniz

baya ilerlemişsin oyunda , bu kadar ileri seviye arkadaşları şu için almıyoruz :)

merhab ben legacy lig te tek kaldım. birlikte oynuyorsanız guilde alabilirmisiniz
    profil linkim
    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/federal11/characters

solair_of_astora ile oynuyorum bu aralar

• Bende bu gün başladım bir karakter açtım ama açık beta zamanındn bu oyunun talent sistemini unutmuşum bir açtım saçlarım beyazladı talent ağacını görünce

şimdilik ne oynayacağıma karar vermem lazım. Bu oyun diablo gibi olduğu için bol bol alan vurmam icab eder diye düşünüyorum ona göre bir sınıf seçmem gerek.
  • Ben açtığım karakter yerine başka karakterle devam etmek istiyorum. Eşyaları vb. diğer şeyleri nasıl aktarabilirim?

2 ayrı bilgisayardan ayrı accountlarla giriş yapsam sorun olur mu? Aynı ip yüzünden?
  • fthkrgz F kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz.Takas yapabilirsin.
  • Hocam Poetrade, Path of Trade, loot filterlar ve Path of Building gibi siteleri de ekleyebilirsin konuya. Belki yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olur bu siteler.

Emeğine sağlık bu arada yazmayı unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 23 Mayıs 2018; 18:22:42 >
  • KortX kullanıcısına yanıt
    tamam ekleyim sonuna
  • yeni lig için build önerisi olan var mı? totem ve trap olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

yeni lig için build önerisi olan var mı? totem ve trap olmasın.
    yeni ligin içeriği nasıl olacak hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

yeni ligin içeriği nasıl olacak hocam

Alıntıları Göster
    bestiary faciasından sonra iyi gibi şimdilik. yukarıda da trap olmasın dedim ama baya yeni trap skill'i geldi ve trap'lar buff'landı. galiba lightning trap ile başlayacağım lige.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

bestiary faciasından sonra iyi gibi şimdilik. yukarıda da trap olmasın dedim ama baya yeni trap skill'i geldi ve trap'lar buff'landı. galiba lightning trap ile başlayacağım lige.

Alıntıları Göster
    bestiary iyi gibiydi hocam ya biraz oynamıştımda yaratık yakalamak falan hoştu :D Bu yeni ligde değişik bi aksiyon var mı nasıl bişey olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

bestiary iyi gibiydi hocam ya biraz oynamıştımda yaratık yakalamak falan hoştu :D Bu yeni ligde değişik bi aksiyon var mı nasıl bişey olacak?

Alıntıları Göster
    https://www.pathofexile.com/incursion

Yakalama olayı uğraştırıcıydı, genel olarak sevmedi millet. Oyun akışını mahvediyordu. Yeni ligin de pek bir numarası yok ama hiç yoktan iyidir. Eski gemlere baya buff geldi, yeni skiller de güzel.

• Bugün bende başlıyorum aktif olarak oyanayanız varmı hala ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

Bugün bende başlıyorum aktif olarak oyanayanız varmı hala ?
    başlayacaksan bugun başlama bari 2 gün sonra cuma saat 22:00 da başla. o zaman yeni lig başlayacak.
  • mechatengu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bekleriz sıkıntı yok. Mmorpg arıyordum nereye geldm

• quote:

Teşekkürler. Bekleriz sıkıntı yok. Mmorpg arıyordum nereye geldm
    Totem, minion, trap buildlerini tavsiye ederim.

Bu buildler çok pahalı itemlere ihtiyaç duymadan oyundaki contentin %95'ini farmlayabilecek kapasitedeler.
  • mechatengu kullanıcısına yanıt
    Teşşekrler. Şuan ben 200 ping gösterıyor en uyumlu amsterdam. Sizde bu değerler kaç ?

• quote:

Teşşekrler. Şuan ben 200 ping gösterıyor en uyumlu amsterdam. Sizde bu değerler kaç ?
    Benim en düşük Franfurt 60 civarı. Sizin internetinizde problem olabilir veya oyunda anlık bir sorun olmuş olabilir.
  • Selamlar arkadaslar 45 levelim yeni basladim. Birisi yardim eder mi hemen level atlamak icin?:) sabah aksam oynuyorum cok guzel oyun

• Bu oyunu xbox'ta yeni keşfettim 1 aydır başından kalkamıyorum. Daha önce hiç mmo veya MMORPG tecrübem olmadığı halde baya zevk alarak oynuyorum.Ama kafamda hala 1 ton soru işareti var tabikli :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.