Şimdi Ara

PATH OF EXILE REHBERI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
12
Favori
91.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Farquarto

Loot Filer Detaylı Kurulum

PATH OF EXILE REHBERI

:\My Documents\My Games\Path of Exile İçine girip içine bir "text"dosyasi açıyoruz ve ismini "filtreismi.filter" yapıp "farklı kaydet" diyip "tüm dosyalar (*.*)" ı seçip kaydediyoruz ondan sonra oyuna girip "Options" "UI" sekmesine gelip o sayfanın en altına yakın yerlerde [simage][/simage]https://store.donanimhaber.com/97/af/50/97af507994037b9097eb77a18fc916b2.jpg[/simage] sekmesi var buradan seçiyoruz ve reload ediyoruz.

Eger .filter dosyası ile config.ini dosyası aynı yerde deilgse filter çalışmayabilir.
    PATH OF EXILE REHBERIPATH OF EXILE REHBERI

Kaynak: pathofexile.gamepedia

adamsın zaten yapmışım sadece highlight kısmını bilmiyordum sağolasın

• Flicker ya da reaver iyi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.
  • Arkadaşlar shadow oynayacağım suikastçı tarzı yüksek dps vuran başlangıçta görevlerden hangi orbları almalıyım statları nasıl vermeliyim yardımcı olurmusunuz
  • türkçe oluyor mu oyun ?
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    hayır
  • perandusta cadirodan alınan itemler 1 günlük mü oluyor?
  • caga17 C kullanıcısına yanıt
    item süresiz senin oluyor
  • Ben şimdi kafama göre skill ağacından skilleri dağıtsam en son levellere doğru geldiğimde tek seferde komple hepsini tekrar dağıtabilir miyim? bunu soruyorum çünkü daha ilk oynadığım için kesin saçma sapan dağıtım yapıcam.
  • Orb of regret var. Bununla skill pointlerini sifirlayabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun onlinemı ben bi ara oynadım diye hatırlıyorum sadece tek ben vardım ve pvp sistemi varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeNyoOps

Bu oyun onlinemı ben bi ara oynadım diye hatırlıyorum sadece tek ben vardım ve pvp sistemi varmı ?

PVP sistemi var. Evet online. İleri bölümlere geçtikce daha fazla oyuncuylka karşılaşacaksın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JeNyoOps kullanıcısına yanıt
    online ama ana sehirlerde 5-10 insan goruyorsun. her ana şehre belli sayıda insan alınıyor. yani mesela a sehrinden 1000 tane acıp icinde 10ar kişi koyuyorlar. cok kalabalık bir ortam yok. party kurarsan birileriyle oynarsın yoksa senin girdigin mape baskaları giremiyor. biraz farklı bir online sistemi var.
  • ben şimdi single oynarken elde ettim lvl ve itemlerle mi başlıcam arkadaşlarımla oynarken

bide biri bana şu town daki büyücü kadının bana ne işe yaradığını bi anlatırsa benden sürekli üstünde göz olan taşlardan istiyo seal falan yazıyo bu taşlarla görevmi vericek bana anlayamadım sonrada arkasından coins yetersiz diyor ne dir bu
  • Torque2 T kullanıcısına yanıt
    bosver o kadını, her sezon yenilik olur bu sezonun yeniliği o kadın yakında gidecek, arkadaşlarınla oynarken bulduklarınla devam edeceksin
  • anladım single oyundakiler single da partydekiler partyde kalıyor

ya arkadaş seneler boyu diablo 2 oynadım bana bazen karışık gelirdi bu oyunu görünce d2 çocuk oyuncağıymış valla bukadar güzel bi oyun yapmamış olsalar idi bu kadar detay arasında boğulmaya değmez ama oyun cidden çok güzel.... öğrencez artık dostum bi düşün korkudan 12 tane skill pointim var ama hiç bi skille veremedim daha yanlış bişey yapmamak için

örneğin tamam warior karakter str attack speed v.s vericez ama o yolların sonunda bazı spesifik pasif skiller var hala tam olarak pasif skil ağacını öğrenmeyi bitiremedim hangi yönde ilerlemeye karar vermek için ve düşün bu halde dün akşam marveli kestim zor oldu gerçi :)
  • single oynadığın itemler single da kalmıyor,

Basitçe şöyle anlatayım, oyunda aslında single player yok yani offline oynayamazsın, ama bir partiye girmediğin sürece girdiğin maplere sadece sen giriyorsun,
    eğer partiye girersen bu sefer girdiğin maplere o arkadaşlarla giriyorsun (moblar güçlenir ve drop rate ler artar). Basit anlamda hiç prty vs girmesen bile aslında single play diye bir şey yok town yaptığında yine 3-5 kişi görürsün.
    senin girdigim maplere sen davet etmedikçe kimse girmiyor yalnız takılıyorsun. sen party e davet ettigin kişi de seninle aynı map e girebiliyor.

tek basına takılabilirsin ama chat kısmında da görebilecegin gibi oyundaki diger kişilerle irtibat halindesin. aynı kapıdan girseniz dahi herkes kendine has bir mape girer. ama aynı partyde oldugunuzda oyuns izi aynı yere sokar. mesela u ya basıp gidecegin yeri secerken ctrl basıp orayı tıklarsan aynı map e tekrar tekrar girisinde sana yeni taze bir map acar. aslında diabloda da aynı şey gecerli. ordaki ile aynı.

biraz ingilizcen varsa google a oynamak istedigin skillin ismini yazıp aratırsan daha once onun buildini yapmış kişilerden ilham alabilirsin, hatta birebir aynı buildi yapabilirsin.

mesela "tornado shot build", "fireball build".... gibi ne oynayacaksan aratırsan gem-item-talent kombinasyonları hakkında daha once denenmiş buildlere ulaşabilirsin.
  • @druen@vandosaçok teşekkür ederim arkadaşlar değerli bilgileriniz için evet dün akşam tam dediğiniz gibi yaparak bir arkadaşımla party oynadık sonra partyden çıksak bile itemler üzerimizdeydi

sadece bi şunu anlayamadım ben warior olarak çift elle silah kullanacağım bi kıyma makinesi istiyorum bütün passif skilleri, kullanıcağım silahlara ve o silahlara takıcam skill taşlarına göre ayarla diyosunuz anladığım kadarıyla

örn two hand meele damage ve axe damage vererek skill yolumu çizdim sonra bi baktım öyle bi kılıç düştü ki bütün itemlerimden daha sağlam ama sword mastery e hiç vermemişim şimdi ben bu kılıcı direk satayımmı benim kafamı kurcalayan nokta burası

birde partydeki ex dağılımı iki oyuncu arasında nasıl hesaplanır total ex i ikiye bölüpmü veriyor yoksa bossu öldüren son vuruşu yapana daha fazlamı ex veriyoır kusura bakmayın oyun müthiş detaylı ve bu detay düzeyinde açıklayıcı bi türkçe kaynak olmadığı için soruyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torque2 -- 18 Ağustos 2016; 18:19:18 >

onceikle kılıc balta gibi seylere en son yüksek lvllerde ver, gele olarak 2h oynayacaksan melee damage, 2h damage, gibi genel ifadelere ver.

silaha skill gem takmanın bir extrası yok. istersen diger kıyafetlerine de takabilirsin. 2h silahlar 6 link olabiliyor bide chest(kıyafet) 6link olabiliyr. boylece daha fazla gem ile destekleyebiliyorsun. o senbepten 6link onemli.

yapacagın buildi basta kafanda oturtmalısın. yoksa lvl 60larda paso ölürsün. yeni karakter acman gerekir.

partydeki xp su sekilde dagılıyor.: yüksek lvlli adama daha fazla gider. yani lvl 100 bir adam seni boostlayamaz. nerdeyse tüm xp yi o alır çünkü. ama 3-5 lvlden fazla bir kaybın olmaz.

ayrıca senin lvlinden 7 lvl ve daha fazla düsük lvl mapler sana daha az xp verir. mesela 30 isen 23 ve aşagı mapler sana daha az xp vermeye baslar. ama bu xp vermedeki durum gemlerin xp almasını etkilemez. onlar tam xp alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 18 Ağustos 2016; 22:09:40 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.