Şimdi Ara

PATH OF EXILE REHBERI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
12
Favori
91.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Helal sana(!)
  • Yabancı forumlarda bile bu kadarını bulamamıştım, hem ayrıntılı hem toplu halde.
    Çok teşekkür ederim
  • Bu passive tree de ki Point Blank'ın uzak hedeflere olan reduction oranı nedir bilen var mı?
    Yani yakın hedeflere %50 fazla vuruyor ama uzak da ki hedefe bonus eklemeden -normal dps- mi vuruyor, yoksa normal dpsi de azaltıp -%20-50 vb- gibi mi vuruyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 23 Haziran 2014; 2:09:22 >
  • Harika rehber olmuş eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastSymphonya

Harika rehber olmuş eline sağlık.

teşekkürler :)
  • peki itemlerin kalitesini artırmaktan kasteddiğin Armourer's scrap gibi orb larlamı yapcaz bunu neye hjangi orbla yapcaz yada benim anladımı soyleyim armour craftlayacaksak onca Armourer's scrap basıp 20 tane falan neyse artık sonra stat sonra magic,rare yada unique sonra mı soket işine girmeliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdak

peki itemlerin kalitesini artırmaktan kasteddiğin Armourer's scrap gibi orb larlamı yapcaz bunu neye hjangi orbla yapcaz yada benim anladımı soyleyim armour craftlayacaksak onca Armourer's scrap basıp 20 tane falan neyse artık sonra stat sonra magic,rare yada unique sonra mı soket işine girmeliyiz

chest ve 2h silah eger en başta 6L degilse craftlamanı önermem. diger itemleri craftlaman daha kolay olur. mesela eldiven craftlıaycaksın. eldivende en cok aranan stat attack speeddir. attack speed+life+resist istiyorsun diyelim. önce gri itemi mavi yapıyorsun. (transmutation orb ile) sonra istedigin statlardan biri gelene kadar alternation orb ile statları degistiriyorsun. istedigin stat gelince augmentation ile istedigin baska bir stat gelmesi umudu ile yeni stat ekliyorsun. gelmediyse tekrar alternation basacaksın. taki 2 tane istedigin stat gelene kadar. sonra regal basman gerekiyor ki 1 stat daha eklensin(bazen 2 ekler) tabi regal pahalı ve 3-4 tane iyi statın gelme ihtimali düsük oldugundan yüzlerce binlerce orb harcaman gerekebilir. enson istedigin 3-4 stat da geldiyse exalted basıp yeni stat eklebilirsin.

yukardaki işlem cok masraflı bir işlem. armour scrap olayı sadece soketler arası linklerin baglanmasında işe yarar. eger orb of fusingin üzerine mouse getirirsen kalitesi yüksek olan itemin daha cok ihtimalle daha cok link oluşturdugunu yazdıgını görebilrisin. bu sebepten elinde fazla armour scrap varsa ve 5-6L için ugrasıyorsan armor scrap basman ihtimali arttıracaktır. yani hazır düşmüş , statları iyi bir iteme link yapmak yada güzel bir iteme exalted ile stat eklemek (önce eternal orb kullanmak mantıklı olabilir) craft olayında daha ucuza güzel itemler yapılasını saglar.

• peki diyelim ben witch kasıyorum sureklı energy shieldamı yonelmeliyim bir witcher armour cıkılmaz mı yada templara armour ve shield beraber rangerda sadece evasion pint mi kasmalıyızı nasıl olcak o kullandıgımız gemlerde witchse mavi rangersa yeşilmi olmalı birtek bir de soruyu soyle sorayım bir witche 120 energy çıkmakmı mantıklı 40 energy 80 armour mu yada tam tersi( tahmını deger soyledim)templar içinse sadece shield çıktık diye dusunelim rangerada armour ve shield ama evasion yok soyle bi kaide var mı ranger iyi bir hero olabilmesi için evasion çıkmalı sadece
  • Ellerine sağlık dostum
  • arkadaşlar oyuna maraduer açmayı düşünüyorum yeni başlayacam oyunu araştırdım biraz karışık araştırdığım kadarıyla spectral throw gam i üzerine yoğunlaşacım bu gem nerede nasıl düşer buildi de buna göre yapılandıracam tecrübeli bir arkadaş yardımcı olabilirmi oyun çok ayrıntılı hata karakteri bozuyor
  • hasimmurat H kullanıcısına yanıt
    bircok yerde bulacagın st buildlerinin cogu güncel degil. 1.3 patch güncellemesi yapılmıs build bulursan internette onu takip et. kendin gidersen yapamazsın. st gemini bulmak basit onu dert etme.
  • Başlangıç için harika oldu bu rehber teşekkürler.
  • Arkadaslar ben oyunu yeni yukledim ve gayet eglenceli buldum oymayada oldukca niyetliyim. Fakat oyle bir sorunla karsi karsiua kaldim ki 3 gundur bunu halletmeye calisiyorum ve oyunu defalarca silip yukledim her seyi denedim ama hala napicagimi bulamadim. arkadaslar harita bende simsiyah gozukuyor sadece waypointlerimi ve x yani kendimi gorebiliyorum haritada party e girersemde party deki uyeleri gorebiliyorum bunun cozumu icin yabanci bir iki forum gezdim direct x yukle dediler yukledim oda ise yaramadi cozumunu bilen bir arkadas varsa lutfen yardimci olsun simdiden tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • roketto R kullanıcısına yanıt
    minimap mi? sağ üstteki yoksa m ye basınca büyümüş hali mi? map transparanlığı ile bi oyna derim. belki etkisi olur.

işyerinde oldugumdan forumlara giremiyorum ama benzer sorunlar yaşayanlar var gibi:

https://www.google.com.tr/search?q=pathofexile+minimap+dark&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=jEFLVfXiPIHSsgHX64CoBA#q=pathofexile+minimap+problem
  • hepsi sorunlu sımsıyah gozukuyorhttp://imageshack.us/a/img521/9904/screenshot0001y.png aynen burda oldugu gıbıhttps://www.pathofexile.com/forum/view-thread/102649 burdakı adamdada aynı sorun olmus
  • roketto R kullanıcısına yanıt
    Verdiğin linkin sonunda ki yorumda sorunu çözen biri var onun söylediği yöntemi denedin mi?
  • adamın ne dedıgını tam olarak anlamadım ıngılızcem o sevıyede degıl
  • Eğer notebook kullanıyorsan ve notebook ta amd ekran kartı varsa amd catalyst center üzerinden path of exile'ı bulup o kart ile çalışmasını sağlaman gerekiyor genelde notebooklarda entegre ekran kartı vardır haricende bir ekran kartı daha takarlar oyuncular için yapılan bir şey adamda ondan bahs etmiş işte senin entegre kartın intel hd graphics ise oyun ilk önce onu görüyor.
  • ben laptop kullanıyorum sanırım benımle alakalı degıl onun buldugu çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: roketto

ben laptop kullanıyorum sanırım benımle alakalı degıl onun buldugu çözüm

Laptop ve Notebook aynı şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazar Eyle -- 8 Mayıs 2015; 18:41:41 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.