Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.041
Cevap
47
Favori
280.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar çok eski hesabını varsa beta key girmeden oynayabilirsiniz.Ben baktım beta key girmeden OYUN İNDİR seçeneği çıkmıştı.
  • Arkadaşlar ilk mesaja da yazdım burası beta key muhabbet yeri değil dikkat ederseniz sevinirim

Edit: Yeni gelen patch ile birlikte iki üç günde bir olan server ın kısa süreli çökmesini düzeltmişler.

ve bugün 27 server makinesi daha sipariş etmişler. Teorik olarak serverların bundan sonra 50000 kişiyi aynı anda kaldırmasını bekliyorlar ve bu sayıya ulaşmak için ürettikleri özel botlarla serverları zorlayıp serverların dayanıklılığını ölçeceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 27 Aralık 2012; 12:27:36 >
  • ARKADAŞLAR KEY İSTEKLERİNİ DİĞER KONUDAN YAPINIZ LÜTFEN.http://resim.donanimhaber.com/fb.asp?m=42671648
  • arkadaşlar yokmu beraber oynıcak kimseler şu an ?
  • Arkadaşlar bu gece saat 11-12'den sonra gece geç saatlerde giricem oyuna artık sabaha kadar.Beraber takılmak isteyen varsa mesaj atsın.28 levelim.
  • oyunu ındırmek ıcın bile key gerekiyor sacma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Arkadaşlar bu gece saat 11-12'den sonra gece geç saatlerde giricem oyuna artık sabaha kadar.Beraber takılmak isteyen varsa mesaj atsın.28 levelim.

bende 27 lv im sabaha kadar beraber takiliriz hocam
    daha gelmek isteyen varsa katilsin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar bu gece saat 11-12'den sonra gece geç saatlerde giricem oyuna artık sabaha kadar.Beraber takılmak isteyen varsa mesaj atsın.28 levelim.

bende 27 lv im sabaha kadar beraber takiliriz hocam
    daha gelmek isteyen varsa katilsin!

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

oyunu ındırmek ıcın bile key gerekiyor sacma

GGG büyük bir firma değil öncelikle bunun anlaşılması lazım. Proje ilk başladığında sunucularının kapasitesi oldukça azdı. Şu anda da 50000 kişinin aynı anda oynayabileceği seviyeye çıkarmaya çalışıyorlar yapılan yardımlarla. Bu sebeple sunucularının boş yere meşgul edilmemesi için sadece beta sahipleri oyunu yükleyebilir durumda. Key olmadan oyunu indirmenin de bir anlamı yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablomania

quote:

GGG büyük bir firma değil öncelikle bunun anlaşılması lazım. Proje ilk başladığında sunucularının kapasitesi oldukça azdı. Şu anda da 50000 kişinin aynı anda oynayabileceği seviyeye çıkarmaya çalışıyorlar yapılan yardımlarla. Bu sebeple sunucularının boş yere meşgul edilmemesi için sadece beta sahipleri oyunu yükleyebilir durumda. Key olmadan oyunu indirmenin de bir anlamı yok zaten

büyük kucuk olmasının alakası yok sen illa key sahibi kişilere oyunu acıcaksan sadece acc kısmını pasif hale getirirsin client indirir kurarsın acc kısmın aktif olunca oyuna girersin 23 ocakta open world olucak oyunun download edılmemesı kadar sacma bırsey yok

• @cadavaros merak etme dediğin gibi bir şey olmayacak. Muhtemelen açilmadan önceki hafta sonu public weekend yani bütün oyuncularin girebileceği duruma getirirler. Zaten Chris de yazmişti zaten hiç kimsenin oyunu denemeden open betaya geçmesini istemiyoruz diye.

• quote:

quote:

quote:

büyük kucuk olmasının alakası yok sen illa key sahibi kişilere oyunu acıcaksan sadece acc kısmını pasif hale getirirsin client indirir kurarsın acc kısmın aktif olunca oyuna girersin 23 ocakta open world olucak oyunun download edılmemesı kadar sacma bırsey yok

Dediğimi okuduğundan emin misin :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğimi okuduğundan emin misin :)

ahaha okudum merak etme :D indirmeye gerek yok demissinde her zaman oyun indirilir acc beklenir :D

• Evet beyler oyundayım şu an oynayan yok mu :(
  • acıkcası bekledıgım gibi cıkmadı pek tat alamadım oyundan
  • quote:

acıkcası bekledıgım gibi cıkmadı pek tat alamadım oyundan

Beta bir oyundan tam olarak beklentin neydi?
  • quote:

Evet beyler oyundayım şu an oynayan yok mu :(

Hocam ben dün gelicektim oynamaya akşam 9 gibi elektrikler gitti bende biraz dinleniyim diye yatiyim dedim. Yatış o yatış

quote:

acıkcası bekledıgım gibi cıkmadı pek tat alamadım oyundan

Aradığınız gibi bir oyun bulmanız dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 29 Aralık 2012; 10:17:57 >
  • kesinlikle oynuyacağım bir oyun open beta gelene kadar sabırsızlıkla bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKnDarK

kesinlikle oynuyacağım bir oyun open beta gelene kadar sabırsızlıkla bekliyorum :)

Open betadan sonra aramızda görmek isteriz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.