Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
53
Favori
247.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 703
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 420
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 48 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 22589
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 703
  • Favoriye Eklediklerim 53
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (420 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3127 mesaj) Mobil (420 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Path Of Exile >> PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1661 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar hikayesini çıkarmaya çalışıyorum act 1 bitti, act 2 de de 1/3 ü falan bitti de. Hani sanki hafızasını kaybetmiş birinin hafızasının ara ara gelmesi gibi. Bir olay var ama bir başından bir sonundan bir şeyler anlatıyorlar anlaması zor geldi baya, ama forumdan da yardım alıp toparlayıp yazıcam buraya
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Forumda ki fan art yarışması kazananları açıklanmış.
    http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/63058
    burdan bakabilirsiniz.

Şu benim çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 30 Aralık 2012; 11:08:21 >
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV

• Çavuş
    85 Mesaj
    1 key var elimde , pm atsın isteyenler çekilişle verecem pm atan bir kişiye.
    |
    |
    |
    |
    elinde fazla chain gem olan varsa ve sevabına verirse çok memnun olurum.Default ligde oynuyorum. HC karakteri oynayıpta Default ligde kullanmadığı Chain gem olan bir arkadaş vardır belki diye düşündüm.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    wow 1 saat evvel e-posta mı kontrol edeyim dedim; içinde beta ya hoş geldiniz yazısını görünce mest oldum :D
    |
    |
    Open betadan sonra neleri yapacağınıza karar verdiniz mi? Benim aklımda okçu ve büyücü var. Dikkat edin open beta başlayınca eşyasız olacaksınız, yani kendisini eşyasızda götürebilecek bir build bulun
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Binbaşı
    1314 Mesaj
    Aklımda shadow veya duelist var ikisinde de güçlü bir build oluşturdum ama bir ihtimal okçu templar falan da yapabilrim.
    |
    |
    ilginç buildler deneyenler olmuyor mu aramızda hiç merak ediyorum, Chris her hafta "haftanın buildi" ni fantastik buildler arasından seçiyordu, baktım da son 1 ayda vakitsizlikten olsa gerek en son 15'de kalınmış:http://www.youtube.com/watch?v=MSc6wTmFOlY
    Bu oyunda Lightning ile bağlantısı olan her skill resmen ''instawin''.Hele shock yedikten sonra %40 damage vermesi resmen abartınında abartısı olmuş.Oyunda herkes lightning kullanıyor element olarak.
    |
    |
    Intel i7 10700k@ 5.0 GHz Allcore - MSI GTX 1080 Ti Gaming X (RTX 3080 bekleniyor) - Kingston HyperX Fury 2X8 16 GB 3200 MHz CL16 - MSI Z490 Tomahawk - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung 1 TB 970 Evo Plus SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - FSP Aurum PT 1200 W 80+ Platinum PSU - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster TD500 Mesh White - Noctua NH-D15 Chromax "Black" - iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Gray - PS4 500 GB - LG OLED C8 55'
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

ilginç buildler deneyenler olmuyor mu aramızda hiç merak ediyorum, Chris her hafta "haftanın buildi" ni fantastik buildler arasından seçiyordu, baktım da son 1 ayda vakitsizlikten olsa gerek en son 15'de kalınmış:http://www.youtube.com/watch?v=MSc6wTmFOlY

Hocam şu an benim oynadiğim build sira dişi denebilir. full element okçu, mana 0 can 2200. 5 flask in 1 i hp digerleri diamond. Orjinalinde life flask yok 5 tane diamond flask var. Hp regen yok life flask kullanamiyorsun buildde.

Lightning biraz absurd olmuş fakat %75-80 resistance olunca kolay şoklanmiyorsunuz. Ayni sekilde pasiflerde bir sürü yer var bu şoklanma donma yanma ihtimallerini azaltici.
    Benim yakindiğim nokta fire çok ezik kalmiş diğer elementlerin yaninda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV

• Yarbay
    2401 Mesaj
    hmm eskiden fire tek ezici element idi, ayarı kaçırmışlar desene x) Bu arada Chris'e arada pm yoluyla feedback verebilirsin, hiç yaptın mı bilmiyorum fakat yaparsan burada paylaşmanı beklerim
    |
    |

Haggard seveni ben de severim.
    2 kişilik hesâb

• Yarbay
    3721 Mesaj
    Dostlar oyun nasil ? Heyecanla bekliyorum , 15 tatipinde oynariz insallah . Bir beta key bulamadim oyunda class cesitliligi nasil ? PvP varmi?

quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

hocam real money shopta hala sadece kozmetik itemlar var dimi? lol/dota2/gw2'de olduğu gibi :D öyle ise denicemde. ilk postu okudumda belki bişeylr değişmiştir diye yazıyorum :D

Şu an iki şey var satilan, biri bankaya yeni bir sayfa aciyor(orjinali 4) digeri karakter yaratma menusunde 1 karakter daha acma izni veriyor( orjinal 5)

open beta baslayinca bankadaki sayfalara isim ve renk verme eklenicek. Bir de sadece goruntu petleri

Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Yarbay
    3161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

hocam real money shopta hala sadece kozmetik itemlar var dimi? lol/dota2/gw2'de olduğu gibi :D öyle ise denicemde. ilk postu okudumda belki bişeylr değişmiştir diye yazıyorum :D

Şu an iki şey var satilan, biri bankaya yeni bir sayfa aciyor(orjinali 4) digeri karakter yaratma menusunde 1 karakter daha acma izni veriyor( orjinal 5)

open beta baslayinca bankadaki sayfalara isim ve renk verme eklenicek. Bir de sadece goruntu petleri

banka,renk,isim falan gayet makul şeyler gibi geldi şuanda. 60-70 dolar verip aldığımda bile 6. karakter slotu için para ödüyorduk. şuan gayet hoş gibi
    |
    |

Haggard seveni ben de severim.
    2 kişilik hesâb

• Binbaşı
    1661 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Dostlar oyun nasil ? Heyecanla bekliyorum , 15 tatipinde oynariz insallah . Bir beta key bulamadim oyunda class cesitliligi nasil ? PvP varmi?

Pvp şu an için 1v1 ve 3v3 olarak var. Class çeşitliliği olarak 6 class var ama build olarak 60 tane build rahat sayılır yani. Pasif yetenek ağacı çok güzel oturtulmuş. Kendi stiline göre dallanıp budaklandır al sana bir class
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Yarbay
    8764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Pvp şu an için 1v1 ve 3v3 olarak var. Class çeşitliliği olarak 6 class var ama build olarak 60 tane build rahat sayılır yani. Pasif yetenek ağacı çok güzel oturtulmuş. Kendi stiline göre dallanıp budaklandır al sana bir class

PvP vs ler dışında Cut-throat isimli liglerde de olacak. Bu ligde oyunun normal haritaları ortak ve her an PvP açık, başınızın arkasında da bir göz olması gereken bir lig :) Şu an sadece beta test edenler arasında seçili olanlar girebiliyor bildiğim kadarıyla (belki de değişmiştir 1-2 aydır girmedim oyuna, açık betayı bekliyorum)Haritalarda 12 kişi alıyor maksimum, çok kalabalık olmasada bu tarz oyunlardaki en yüksek rakam bildiğim.
    Ve ilginç olaylar düzenliyorlar bu ligde, geçenlerde 1 saatlik bir event vardı. Ölünce üzerindeki eşyalar düşüyor ve %30 fazla XP kaybediyordun mesela :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 3 Ocak 2013; 9:23:21 >

Video oyunlarının, oyundan çok video olduğu bir dönemdeyiz, hey gidi hey.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bitcoin
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,473
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.