Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SeyyeHan

Biraz erken degil mi hocam, oyun cuma gunu acılacak :))

Alıntıları Göster
  • Deliriumdaki premium stashlerimizi yeni ligde kullanabilcekmiyiz yoksa yeniden cashmi almak lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gnardal

Deliriumdaki premium stashlerimizi yeni ligde kullanabilcekmiyiz yoksa yeniden cashmi almak lazim
    Kullanabilirsin hocam. 1 kere aldın mı kalıcı kalıyor hesapta, her yeni ligde kullanabiliyorsun
  • Evet balance manifesto yayınlandı. Self curse headhunter içinden geçilmiş. Herald stack build de nerf den nasibini almış zaten beklenen bişeydi haddinden fazla op bir builddi.

Bunun haricinde brand ve archmage de nerflenmiş 3.10 daki gibi oynanacağını sanmıyorum.

Bu arada ligi melee çift el silahlar op bir build gibi cilalılyorlar ama pekde öyle görünmüyor.

Başlangıç olarak spellsinger, spectre necro veya essence drain trick. halen çok güçlü görünüyor şahsen bu 3. den biriyle başlamıyo düşünüyorum.
  • https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2873739
    Güncelleme notları eklenmiş, okuması zaman alacak
    Essence Drain & Contagion/Bane Trickster de sıkıntı yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 17 Haziran 2020; 14:46:51 >
  • Support paketlerini Steam ile normal siteden almak arasında fark kalmamış herhalde...

Bir fiyatlara bakayım dedim. Nerdeyse aynılar.
  • Benim açacağımda bir değişiklik yok. Bu lig belli oldu çift el slam + warcry ligi olacak.İlk 2 haftada zaten oyunda dengesi ayarlanamayan mobları düşürmekle geçer .
  • Dosyayi indiriyorum ama Steam üzerinden nasil update yapacagiz? Sanki Steamle olmuyor gibi yaziyordu orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesahin

Dosyayi indiriyorum ama Steam üzerinden nasil update yapacagiz? Sanki Steamle olmuyor gibi yaziyordu orda.
    Hocam Steam i bilmiyorum ben normal olarak giriyorum oyuna. Direk dosyayı oyun klasörüne atınca oluyor
  • Şu Sirus Bosuna İlk haftada Nasıl ulaşabiliriz.
    bana 1 yada 2 Cümleyle Özetleyecek babayigit cıkarmı buradan:D
    Bu akşam başlıyorum tekrardan Farmville Ligine bakalm Mirror of kalandra düsürebilcezmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Arkadaşlar merhaba, Oyunu ilk defa oynuyorum ve skeleton necromancer bir karakter yaptım level 86, güzel gidiyor ama atlas olayına takıldım. 10 tane falan ws düşürdüm ama artık ws düşmüyor. Aynı bölgeden en az 3 tane map yapmak gerekiyor diyor araştırdığım kadarıyla. Yaklaşık 30-40 tane map yaptım ama artık boss çıkmıyor ve ws düşmüyor.

Şimdi bu düşürdüğümüz ws'lerin dördünü de aynı regiona takmam veya farklı bölgelere birer ikişer takmam farkeder mi?

Hangi bölgeden hangi ws'nin düştüğünü takip etmedim şimdiye kadar, bunu anlamanın yolu nedir?

Son olarak bir bölgedeki ilk tier maplarin tamamını yaparsam ve oraya ws koymazsam artık boss çıkmaz ve yeni ws düşüremez miyim oradan? Ayrıca ilk tier maplarin tamamını yapmam mı gerekyor sonraki boss'un çıkması ve ws düşmesi için.

Artık öyle karışık bir hal aldı ki bu atlas olayı benim için, aklımdakileri sorarken bile işin içinden çıkamıyorum.

Edit: Olayı anladım.
    Hocam Olayı anladım die editlemişiniz Atlas için
    Acaba Benım ıcınde kısa cümlede anlatabilirmisiniz özel mesajda olur.

EN hızlı kısa sürede Sirus Bosuna nasıl ulaşırım.

• Birde Premium Stash Tab almanın ayrıcalıgı nedir 35 lira = Fazladan bankaya 6 adet slotmu bumu yani?
  • CaliyaDikkat C kullanıcısına yanıt
    Premium stash tabina esya koyup fiyat belirleyip diger oyuncularla ticaretini yapabilirsin. Çok kullanışlıdır. Ayrıca sayfayı isimlendirme ve renklendirme de yapabilirsin.
    Map farm yapman lazım başka yolu yok. Map farm yaparak Conquerorları kesip Atlas Level yanlış hatırlamıyorsam 5 ile artık Sirus'a ulaşabilirsin.
    Map farm yaparken farmladığın bölgelerde bulunan yapmadığın farklı mapler düşürse önceliği onlara ver.
    1- Sirus çıkarmak için öncesinde 16 tane watchstone toplanması gerekiyor.
    2- Watchstone çıkardıkça bunları T5 ve üstü harita yaparken, hangi haritayı yapıyorsanız haritanın bulunduğu bölgeye takacaksınız.
    3- Kırmızı haritalar geldikten sonra düşük seviye harita yapmanın bir anlamı kalmıyor çünkü ws düşmeyecek. Bunu haritayı açmak için koyduğunuzda uyarı olarakta verir.
    "This map's tier is too low to spawn conqueror" gibi bir uyarı.
    4- Düşük tier haritaların yüksek tier versiyonları da var, Sirusa öncelik veriyorsanız düşükleri tamamlamaya değil, en yüksek tier haritalarınızı yapmaya odaklanın.
    5- 16 watchstone u atlasa yerleştirdikten sonra kırmızı haritalarda conqueror çıkartıp keseceksiniz ve atlasın ortasında "hunter defeated" gibi parlamaya başlayacak ve o conqueror tekrar çıkmayacak. 4 conqueror kestikten sonra sirus açılıyor.
    6- Aynı haritalarda conqueror çıkabilir (eğer tier yetiyorsa) , ama sadece haritanın simgesinde o conqueror a ait bir işaret varsa. (Haritanın kenarı yeşil, kırmızı gibi, veya etrafında mavi bir halka var ise.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 19 Haziran 2020; 18:31:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

1- Sirus çıkarmak için öncesinde 16 tane watchstone toplanması gerekiyor.
    2- Watchstone çıkardıkça bunları T5 ve üstü harita yaparken, hangi haritayı yapıyorsanız haritanın bulunduğu bölgeye takacaksınız.
    3- Kırmızı haritalar geldikten sonra düşük seviye harita yapmanın bir anlamı kalmıyor çünkü ws düşmeyecek. Bunu haritayı açmak için koyduğunuzda uyarı olarakta verir.
    "This map's tier is too low to spawn conqueror" gibi bir uyarı.
    4- Düşük tier haritaların yüksek tier versiyonları da var, Sirusa öncelik veriyorsanız düşükleri tamamlamaya değil, en yüksek tier haritalarınızı yapmaya odaklanın.
    5- 16 watchstone u atlasa yerleştirdikten sonra kırmızı haritalarda conqueror çıkartıp keseceksiniz ve atlasın ortasında "hunter defeated" gibi parlamaya başlayacak ve o conqueror tekrar çıkmayacak. 4 conqueror kestikten sonra sirus açılıyor.
    6- Aynı haritalarda conqueror çıkabilir (eğer tier yetiyorsa) , ama sadece haritanın simgesinde o conqueror a ait bir işaret varsa. (Haritanın kenarı yeşil, kırmızı gibi, veya etrafında mavi bir halka var ise.)
    Hocam cok acıklayıcı olmuş ben gecen lig oynarken 16yada daha fazla watchstone toplamıstım. Hatta Atlasın 4 bölgesindede watchstoneları takınca Sarıdan hepsi kırmızıya dönüyordu 4er adet taktıgımda
    Fakat bazı yerler silinikti 2-3 harita Bide bi map vardı Tum haritaları actım onu acamadm. perandus manordu galiba 4-5 exalta koyuolardı:D Dedm bir mape okadar para vermem:D
    Build konusunda sıkıntı yasamıyorm DPS dede Yani sirus bosunu acabilsem 1.5 2DK içinde cok rahat keserim. Tier 16 map yapıyorm ölmeden herseye tek atıon zaten.Bosslara bile tek atıon
    Ama işte sirusa gelmekte problem yasıodm 3sezon oynadm böyle 3undede 2ay oynamama ragmen bi türlü sirusa ulasamamıstım:D

Perandus veya diger unique haritalarda conqueror spawn olmuyor bildigim kadarıyla. Harita pahalıysa almaya/yapmaya uğraşmayın.
    16 taneyi topladıktan sonra onları yaptığınız T14+ haritaların olduğu bölgelere 4er li yerleştirin.
    Dediğim gibi haritaların simgesinde hangi conqueror ile ilişkili olduğuna dair işaret oluyor ve mesela "hunter-influenced" map yazıyor.
    Bu tarz haritalara girip yaparak %33 ihtimal spawnlıyor conqueror etkisini. Bu şekilde 3 harita yaptığınızda o conqueror ile -sirusu kesene kadar- son savaşınızı yapıp öldürüyorsunuz. Atlasa baktığınızda ortada görüyorsunuz "xxx defeated" diye parlar. Diğer conqueror ların çıkacağı haritaları yapıp onları da kestikten sonra atlasın ortasında 4 ü de parlar ve kiran da ya da Zana da görev çıkar Sirus u kes diye. Youtube dan sirus savaşına bakın özellikle delirium ligindeki savaşına. T16 harita boss una tek atabilirsiniz ama sirus haritasında mob çıkmadığı için flasklar dolmaz mesela (mob dışında bir doluş yoksa)

Benim 3.9 metamorph liginde kestiğim sirus https://www.youtube.com/watch?v=TeO07d9xN6c&list=PLY3evwXggfBGe_BJg9tyFUiaJhMApGVEj&index=15
    3.10 delirium liginde kestiğim sirus (daha güçlendirildi) ve benim buildime sıkıntı oldu flask dolduramamak. https://www.youtube.com/watch?v=8IL5xAwUXD0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 19 Haziran 2020; 18:40:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Perandus veya diger unique haritalarda conqueror spawn olmuyor bildigim kadarıyla. Harita pahalıysa almaya/yapmaya uğraşmayın.
    16 taneyi topladıktan sonra onları yaptığınız T14+ haritaların olduğu bölgelere 4er li yerleştirin.
    Dediğim gibi haritaların simgesinde hangi conqueror ile ilişkili olduğuna dair işaret oluyor ve mesela "hunter-influenced" map yazıyor.
    Bu tarz haritalara girip yaparak %33 ihtimal spawnlıyor conqueror etkisini. Bu şekilde 3 harita yaptığınızda o conqueror ile -sirusu kesene kadar- son savaşınızı yapıp öldürüyorsunuz. Atlasa baktığınızda ortada görüyorsunuz "xxx defeated" diye parlar. Diğer conqueror ların çıkacağı haritaları yapıp onları da kestikten sonra atlasın ortasında 4 ü de parlar ve kiran da ya da Zana da görev çıkar Sirus u kes diye. Youtube dan sirus savaşına bakın özellikle delirium ligindeki savaşına. T16 harita boss una tek atabilirsiniz ama sirus haritasında mob çıkmadığı için flasklar dolmaz mesela (mob dışında bir doluş yoksa)

Benim 3.9 metamorph liginde kestiğim sirus https://www.youtube.com/watch?v=TeO07d9xN6c&list=PLY3evwXggfBGe_BJg9tyFUiaJhMApGVEj&index=15
    3.10 delirium liginde kestiğim sirus (daha güçlendirildi) ve benim buildime sıkıntı oldu flask dolduramamak. https://www.youtube.com/watch?v=8IL5xAwUXD0
    gecen lig iceshot oynamıstm dex stack
    bu ligde aynısını yapmayı dusnuyorm. 3.7m dpsye kadar cıkmıstım. 2ay kadar oynayıp Tonla map yapıp hala sirusu açamayınca Sonra herşeyimi satıp
    yaklasık 30 exlik falan Stacked Deck almıstm.
    30exlık stacked decktende 2 yada 3 adet Nurse cıkmıstı okadar:D Hep çöp. Sonrada bırakmıstm öyle serverı
    Ama söylediginize göre yani yine en erken sirusa ulasmak 2-3 haftayı bulacak gibi görünüyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaliyaDikkat -- 19 Haziran 2020; 19:0:58 >

• Oyunu uzun süredir oynamıyorum hocam, unuttum çoğu şeyi maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.