Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herhangi ver esyanin ozelliklerinde mesela %30 cold damage yaziyor, ama bu %30 degeri rasgele. mesela 20-40 arasi. iste bu 20-40 arasi oldugunu gosteren tus konbinasyonu nedir ?
  • Mr.Blue kullanıcısına yanıt
    "alt" tuşuna basılı tutarsan item üstündeyken, gösterir. Ayrıca oyunda ayarlar kısmında advanced mod description gibi bir ayar vardı. Onu tikleyip bakarsan tier olarakta gösterir (tier 1 en iyisi)

19 haziranda yeni lig geliyor, bitki ekip biçicez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 3 Haziran 2020; 13:10:29 >
  • Yeni ligle birlikte deliriumdaki charlar nolucak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gnardal G kullanıcısına yanıt
    Standard lige aktarılacak. Delirium yerine Harvest gelecek yine 3 ay civarı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

"alt" tuşuna basılı tutarsan item üstündeyken, gösterir. Ayrıca oyunda ayarlar kısmında advanced mod description gibi bir ayar vardı. Onu tikleyip bakarsan tier olarakta gösterir (tier 1 en iyisi)

19 haziranda yeni lig geliyor, bitki ekip biçicez
    alt tusuyla gorunmuyordu. ayarlardaki o tik isaretleyince gorundu.
    tesekkurler
  • daha ben deliriumda 3 char ile oynayabildim, :) digerleri kusmesin bana
  • Hangi char icin hangi silahlar daha uygun ? butur bilgilerin oldugu bir sayfa var mi ?
  • oyunu sadece deliriumda oynadim, bilmedigimden soruyorum. simdi yeni lig basladiginda benim elimdeki currency, itemler ne olacak? exalted chaoslari yeni ligde kullanabilecek miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S R T kullanıcısına yanıt
    bende yeni basladim deliriumla , bildigim kadariyla sandiktakiler kaliyor, hatta char da kaliyor ama normal lig olarak kaliyor. harvest icin yeni bir charla baslamak gerekli.
  • S R T kullanıcısına yanıt
    Hepsi ana lige (standard) a aktarılıyor. Standard liginde de harvest ile gelen güncellemeleri oynayabilirsin ama ligler arasında ticaret ve parti yapılmıyor. O yüzden standard liginde oyuncu sayısı az olacak. Harvest ligi için herkes yeni karakter açıp sıfırdan başlayacak ve ticaret&parti olayları epey canlı olacak.
  • Deliriumda kastigim exaltlari harvestte kullanabilecekmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gnardal G kullanıcısına yanıt
    Harvest liginde herkes sıfırdan başlıyor. Harvest a getirebileceğin tek şey oyunda edindiğin tecrübeler .
    Ama tabi delirium da kaldığın yerden harvest güncellemeleri ile devam edebileceksin. Bunun adı da standard lig oluyor yani lig sistemi başladığından beri sürekli açık olan ve kapanmayan lig.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 10 Haziran 2020; 19:21:40 >
  • jun la gittigimiz laboratuvarda syndicate evidence sandiklarinin amaci ne , her defasinda hasar aliyor, kurtatmak mi gerek ? nasil ? o labrotuvardaki amacimiz ne ?
  • Mr.Blue kullanıcısına yanıt
    A planı: Sandıkları ve başındakileri boş verip doğrudan hızlıca o labaratuvar sonuna ulaşıp syndicate üyelerini öldürmek, böylece zaten sandıklarda kurtuluyor.
    B planı: Labaratuvar sonuna gidene kadar o sandıklara saldıranları da öldürmek, ve sonunda syndicate üyelerini öldürmek.

O sandıklar patlamadan syndicate üyelerini öldürmen gerek, amaç bu. Ben hep A planına giderim, hiç başarısız olmadım.
  • AccUssEdGR kullanıcısına yanıt
    tesekkurler cevap icin deneyecegim,

corrupted item lar icin eger ki lazim degilse satmak istiyorum ama ozel bir durum var mi , mesela corrup item ile bisey beraber satarsan caos verir gibi ?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Oyuna ilk kez delirium ligde başladım.Buildim ED contagion du,sirius aw lvl4 e kadar geldim.Tecrübeli arkadaşlar yeni ligde hanig buildi önerirsiniz? Gördüğüm kadarıyla bazı skillere buff gelmiş,çok bilgi sahibi olmadığım için pek yaorum yapamıyorum
  • Olricksm O kullanıcısına yanıt
    Daha güncelleme notları yayınlanmadı ama okuduklarıma göre çift el silahlara hatrı sayılır bir buff gelecek.
    Aynı şekilde bazı melee skillere slam tagı eklenecek ve slam support gemleri gelecek.
    Bunun yanında warcry larda bufflanıyor.
    Yeni ligde melee çift el slam skill kullanıp warcrylar dan yararlanan bir build güçlü olacaktır.
    Tabi ED contagion a bir nerf gelmezse başlangıç için yine ideal bir build olur.
  • https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2872991
    - https://www.dell.com/en-us/shop/cty/pdp/spd/alienware-m17-laptop?~ck=mn

GGG, Hardcore SSF (Solo-Self Found) oyun modunda Harvest son bossu ilk kesene Alienware m17 laptop veriyor. İlk hafta içinde diğer modlarda (Harvest, Harvest SSF, Harvest Hardcore, Harvest Hardcore SSF) bossu kesenler arasında da çekiliş yapıp bir laptop daha verecek.

Eğer bilmeyen arkadaşlar varsa SSF oyun modunda başka oyuncularla parti kuramaz ve takas yapamazsınız.https://pathofexile.gamepedia.com/Solo_Self-Found

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyyeHan -- 15 Haziran 2020; 12:26:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SeyyeHan

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2872991
    - https://www.dell.com/en-us/shop/cty/pdp/spd/alienware-m17-laptop?~ck=mn

GGG, Hardcore SSF (Solo-Self Found) oyun modunda Harvest son bossu ilk kesene Alienware m17 laptop veriyor. İlk hafta içinde diğer modlarda (Harvest, Harvest SSF, Harvest Hardcore, Harvest Hardcore SSF) bossu kesenler arasında da çekiliş yapıp bir laptop daha verecek.

Eğer bilmeyen arkadaşlar varsa SSF oyun modunda başka oyuncularla parti kuramaz ve takas yapamazsınız.https://pathofexile.gamepedia.com/Solo_Self-Found
    Teşekkürler SeyyahHan hocam

Gönderdiler şuan laptopdan yazıyorum mesajı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Teşekkürler SeyyahHan hocam

Gönderdiler şuan laptopdan yazıyorum mesajı

Alıntıları Göster
    Biraz erken degil mi hocam, oyun cuma gunu acılacak :))
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.