Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Path of Exile [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
4.626
Cevap
54
Favori
232.198
Tıklama
Giriş
    6831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Cyclone için oyun sonu item'lara bakıyorsanız evet pahalı. Ama 10c bütçe ile kırmızı haritalara kadar gidebilirsiniz.

1 x Sinvicta's Mettle + 1 x Daresso Salute + 1 x 5L corrupted chest = 3-5c arası. Geri kalan para ile de 1c'lik yüzük, bot, belt vs. ne varsa alıp yürürsünüz.
    Hocam merhaba. Ben acemi oyuncuyum. Şuanlık hangi item alınır/alınmaz pek bilemiyorum. Düşen chaosları biriktiriyorum. Şuan 6 chaos var. Maplere geldiğim zaman itemler konusunda yardımcı olur musunuz? Hangi itemleri almalı diye? O zamana kadar yeterli chaosuda biriktirmiş olurum.
    Nerevarine

2 gün üst üste exalted düşürmem ve hemen sonrasında oyunun bakıma girmeden 10 dk öncesinden 2 ex’lik 5 linkli içinde fortify olan elder vaal axe’ı almam ve sonrasında yaşadığım mutluluk tarif edilemez. Bugün de 1-2 düşürsem kaom göğüslüğü alsam da alemlerde aksam. Increased damage corrupted almak daha mantıklı galiba. O da çok pahalıdır muhtemelen.

Edit: vazgeçtim düz al geç, en ucuz damage artıran 10 ex.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerevarine -- 14 Haziran 2019; 16:44:24 >
    |
    |
  • Yarbay
    8840 Mesaj
    35 ex var huzur yok. Soulrend, Eto'o ile bitmiş.

Böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    2909 Mesaj
    geçen lig 56 levele kadar gelmiştim, bu lig te şu buildi kasmak istiyorum https://www.youtube.com/watch?v=SBSvMvB7HMU&t=1s

33 levele kadar geldim ama itemleri çok pahalı duruyor bu builddeki itemler yerine bana güzel level aldıracak bir skill ve ucuz itemler önerir misiniz ? 5 kaosum var
    |
    |

Eski fx 8320 ,8gb,gtx 970,m5a99fx,zalmanz11,corsair vs650
    yeni ryzen1700,16gb,gigabyte x370,haf stacker,corsair rmx750
  • Yarbay
    3043 Mesaj

Map'e kadar beklemene gerek yok. 2H Axe build'i için;

Level 45 olduysan 1c'a ->https://www.poe-vault.com/items/the-blood-reaper
    Level 58 olduysan 1c'a ->https://www.poe-vault.com/items/kaoms-primacy
    Level 62 olduysan 1c'a ->https://www.poe-vault.com/items/sinvictas-mettle

Silah alırken fiyatı max 1c olarak seç, PDPS'ye göre sırala en üsttekini al.

Bir tane 5L (1 Yeşil + 3 Kırmızı + 1 Mavi / Kırmızı farketmez) chest. Corrupted olanlar 1C'ye bulunuyor. Satın alırken level'ına dikkat et yanlız, senin giyebileceğin levelda olsun. Life, resist bir şeyler olursa daha iyi olur chest'de.

Cyclone (Yeşil) - Brutality + Fortify + Pulverise (Kırmızı) - Son link Infused Channelling (Mavi) ya da Melee Physical Damage (Kırmızı).

Belt of the Deceiver -> 1c

Amulet Daresso's Salute -> 1c

Ondan sonra 2 tane yüzük, mümkün olduğu kadar yüksek resist ve life. Geri kalan eşyalar da yine mümkün olduğu kadar yüksek life + resist. Bot'da move speed olursa tabi iyi olur. Haritalara geçtiğinde birinci öncelik tüm resistlerin 75% olması, ikinci öncelik mümkün olduğu kadar yüksek life. Sonra para geldikçe DPS arttıracak eşyalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 14 Haziran 2019; 18:5:45 >
    |
    |
    Nymphetaminê kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6831 Mesaj
    quote:

Map'e kadar beklemene gerek yok. 2H Axe build'i için;

Level 45 olduysan 1c'a ->https://www.poe-vault.com/items/the-blood-reaper
    Level 58 olduysan 1c'a ->https://www.poe-vault.com/items/kaoms-primacy
    Level 62 olduysan 1c'a ->https://www.poe-vault.com/items/sinvictas-mettle

Silah alırken fiyatı max 1c olarak seç, PDPS'ye göre sırala en üsttekini al.

Bir tane 5L (1 Yeşil + 3 Kırmızı + 1 Mavi / Kırmızı farketmez) chest. Corrupted olanlar 1C'ye bulunuyor. Satın alırken level'ına dikkat et yanlız, senin giyebileceğin levelda olsun. Life, resist bir şeyler olursa daha iyi olur chest'de.

Cyclone (Yeşil) - Brutality + Fortify + Pulverise (Kırmızı) - Son link Infused Channelling (Mavi) ya da Melee Physical Damage (Kırmızı).

Belt of the Deceiver -> 1c

Amulet Daresso's Salute -> 1c

Ondan sonra 2 tane yüzük, mümkün olduğu kadar yüksek resist ve life. Geri kalan eşyalar da yine mümkün olduğu kadar yüksek life + resist. Bot'da move speed olursa tabi iyi olur. Haritalara geçtiğinde birinci öncelik tüm resistlerin 75% olması, ikinci öncelik mümkün olduğu kadar yüksek life. Sonra para geldikçe DPS arttıracak eşyalar.
    Çok teşekkürler hocam.

Takip ettiğim builddeki Cyclone linkleri biraz daha farklı, mesela increase area of effect var. Ama ben tamamen builde bağlı kalmamaya çalışıyorum. Cyclone için olmazsa olmaz linkler nelerdir sizce?

• Yarbay
    3043 Mesaj

Sadece Cyclone değil de genel olarak bir tavsiye vereyim, poe.ninja sitesine gidip sağ üstte "Go to Builds" seçeneğine tıklayın. Hangi karakteri oynuyorsanız üstte onun resmine tıklayın. Bende Slayer mesela. Slayer'ı seçtikten sonra sol menüde "Main Skills" seçeneğinden "Cyclone" üzerine gelip tıklayın. Yine solda bir alt menüde "Cyclone Supports" kısmına bakacak olursanız en çok kullanılan destek gem'lerini görebilirsiniz.

https://poe.ninja/challenge/builds?class=Slayer&skill=Cyclone

Cyclone oynayan oyuncular tarafından en çok tercih edilen link'ler şunlarmış;

Brutality - 85%
    Fortify - 82%
    Melee Physical Damage - 74%
    Pulverise - 68%
    Infused Channeling - 60%

Seçenekleri daha da daraltmak mümkün. Örneğin sol menüde yine aşağıda "Weapons" kısmında 2H Axe seçerseniz Slayer -> Cyclone -> 2H Axe kullanan oyuncular neleri tercih etmiş görebilirsiniz. Karakterlere tıklayarak kim ne kullanıyor, hangi passive ağacı tercih etmiş görülebilir. Tabi burada en yüksek level karakterler görüldüğü için item'lar pahalı olacaktır.

"Show Passive Tree Heatmap" linkine tıklarsanız da oyuncuların en çok tercih ettiği passive'lere kırmızı (en çok) mavi (en az) şeklinde görsel olarak da bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 14 Haziran 2019; 21:46:21 >
    |
    |
    Nymphetaminê kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6831 Mesaj
    quote:

Sadece Cyclone değil de genel olarak bir tavsiye vereyim, poe.ninja sitesine gidip sağ üstte "Go to Builds" seçeneğine tıklayın. Hangi karakteri oynuyorsanız üstte onun resmine tıklayın. Bende Slayer mesela. Slayer'ı seçtikten sonra sol menüde "Main Skills" seçeneğinden "Cyclone" üzerine gelip tıklayın. Yine solda bir alt menüde "Cyclone Supports" kısmına bakacak olursanız en çok kullanılan destek gem'lerini görebilirsiniz.

https://poe.ninja/challenge/builds?class=Slayer&skill=Cyclone

Cyclone oynayan oyuncular tarafından en çok tercih edilen link'ler şunlarmış;

Brutality - 85%
    Fortify - 82%
    Melee Physical Damage - 74%
    Pulverise - 68%
    Infused Channeling - 60%

Seçenekleri daha da daraltmak mümkün. Örneğin sol menüde yine aşağıda "Weapons" kısmında 2H Axe seçerseniz Slayer -> Cyclone -> 2H Axe kullanan oyuncular neleri tercih etmiş görebilirsiniz. Karakterlere tıklayarak kim ne kullanıyor, hangi passive ağacı tercih etmiş görülebilir. Tabi burada en yüksek level karakterler görüldüğü için item'lar pahalı olacaktır.

"Show Passive Tree Heatmap" linkine tıklarsanız da oyuncuların en çok tercih ettiği passive'lere kırmızı (en çok) mavi (en az) şeklinde görsel olarak da bakabilirsiniz.
    Çok teşekkürler hocam. Benim gibiler için çok yararlı bilgiler
    |
    |

• Yarbay
    2513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

35 ex var huzur yok. Soulrend, Eto'o ile bitmiş.

Böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.
    Hocam bi 10 exa salla da biz huzuru bulalım bari
    |
    |
    Arkadaşlar delvede şuraya gidemedim yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 15 Haziran 2019; 15:11:46 >
    |
    |
    HollowFlea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim.Ayrıca bir ufak sorum daha var path of buildingde buildimi nasıl paylaşırım pastebin açılmıyor malum öneri isticektim
    |
    |
    Bahsedilenler: Tritlum

Hocam ben Generate yaptıktan sonra çıkan kodu kopyalayıp tarayıcı üzerinden VPN ile Pastebin sitesine girip orası üzerinden paylaşıyorum. Mutlaka daha kolay yolları vardır. Ama ben öyle yapıyorum.
    |
    |
    HollowFlea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim buildim böylede pure pyhscial olanı yapmaya çalıştım şu forumda ahfack's crimson olan neler eksik bugün 1 ex düşürdüm belly ile devoto aldım hatamı yaptım acaba hep acele ediyorum.
    |
    |

hocam bana da bir akıl verir misin cidden oyun çok yabancı geliyor 64 saat oynadım en iyi karakter 61 level maraduer oldu ama oyunda ancak temel olayları anladım. videoları izliyorum adam 2 saatte act 10 a geliyor
    |
    |
    Bahsedilenler: Fabrice

Eski fx 8320 ,8gb,gtx 970,m5a99fx,zalmanz11,corsair vs650
    yeni ryzen1700,16gb,gigabyte x370,haf stacker,corsair rmx750
  • Yarbay
    3422 Mesaj

Oyuna Delve Liginde Cyclone Slayer ile başlamıştım bu sezon tekrar başladım farklı olsun diye Soulrend Trickster bir buid buldum onu yapıyordum, mesajını görünce merak ettim soulrend de sorun mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ryzen

hocam bana da bir akıl verir misin cidden oyun çok yabancı geliyor 64 saat oynadım en iyi karakter 61 level maraduer oldu ama oyunda ancak temel olayları anladım. videoları izliyorum adam 2 saatte act 10 a geliyor
    Yalnız değilsin dostum
    |
    |
    |
    |
    Nerevarine

Sadece gittiği alan kısaltıldı. Onun dışında bir sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GunsNBeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önceden üç ekran uzaklıktaki elemanları da öldürebilirken artık iki ekran uzaklıktaki elemanları öldürebiliyoruz.

Bu arada ilk uber lab'tan gelen enchant'ım da şu (kendileri en iyi soulrend enchant'ı olur);

|
    |
    GunsNBeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
seo paketleri
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.