Şimdi Ara

Patch 1.0.7 önbilgi (resmi siteden) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu gem olayını merak ettim ha. radiantın bir üstü çıkacaksa. item run yapmam lazım. bir iki para eder şey çıksa da gem için ayırsam kenara.
  • Oyun o kadar kötü bir oyun ki, Dünyaları bir araya getirseler iflah olmaz. Zaten bişey yapabildikleri yok ellerinden anca duel yada saçma sapan aptal craft şeyleri eklemek geliyor.
  • Diablo 2'de ayni asamalardan gecti, 1.10 patch'i ile zirve yapti... Tamam bu oyunun çok eksik yönleri vardi ve hala var fakat bu blizzard oyunlarinin bir ozelliğidir, zaman icinde mukemmele yakin olur. Bu oyun expansion'dan sonra tamam artik oldu dedirtir ve uzun sure oynanir yine. Ayrica, herkes oyunu kotuluyor da 90-100'tl ye oyun alip, 10 aydir oynadiğiniz baska bir oyun gosterin.

Patch ile ilgili;

Genelde gelismeler olumlu. Fakat act'lar arasi mob sayisi dengesizligi, identfy all, crafting'in kolaylasmasi (tek tek gem basmak yerine, hepsini birden yapsak) gibi gelismeler de olsa daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangaxxe -- 12 Ocak 2013; 15:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangaxxe

Diablo 2'de ayni asamalardan gecti, 1.10 patch'i ile zirve yapti... Tamam bu oyunun çok eksik yönleri vardi ve hala var fakat bu blizzard oyunlarinin bir ozelliğidir, zaman icinde mukemmele yakin olur. Bu oyun expansion'dan sonra tamam artik oldu dedirtir ve uzun sure oynanir yine. Ayrica, herkes oyunu kotuluyor da 90-100'tl ye oyun alip, 10 aydir oynadiğiniz baska bir oyun gosterin.

Patch ile ilgili;

Genelde gelismeler olumlu. Fakat act'lar arasi mob sayisi dengesizligi, identfy all, crafting'in kolaylasmasi (tek tek gem basmak yerine, hepsini birden yapsak) gibi gelismeler de olsa daha iyi olurdu.

bu lafa çok sinir oluyorum... diablo2 de çok eksikti lafı.... Birader diablo2 ilk çıktığında, dünya sarsıldı... ona benzer bir oyun yoktu.... ve İnanılmaz bir oynanılabilirlik vardı... hadi salla bunları... KArşılaştırdığımız oyun 10 yıl önceki oyun... ON YIL...... on yıl önce bilgisayar lükstü.. P4 işlemciler vardı...32mb RAM olduğunda offf diyorduk.... yani şuanda senin yaptığın karşılaştırma.. .32 mb ramle 4GB ram karşılaştırması gibi...(burada D3ün 4GB lık ram olması gerekiyor ama 32 mb ramden daha çok zevk alıyor..) evet 10 ay oynanılıyor... oynanmasının tek bir sebeb var oda isminin lanet olası diablo olması... Diablo2yi oynamayanlar oynuyor hala ve beğeniyor.... sonrada diablo2ye laf ediyorlar....

böyle fanboyluk yapmayın... 90 100 tl ye gerek yok 15 euroya diablo2yi ben 10 yıl oynadım.... Ki hala oynarım.... Sana basit bir soru Diablo2 yi kaç sefer oynadın??????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiokhos -- 12 Ocak 2013; 15:48:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

arkadaşlar AH kaynıyor resmen şu an..
    radiant star ruby planları 5m e fırladı
    fiery ler tear lar ve essence ler uçtu
    tome of secrets lar 5000 e kadar çıktı şimdi 3800 seviyesinde
    radiant planları hepsi 2 3 kat arttı.
    flawless square ruby 14 000 seviyesinde
    radiant star ruby 35 milyon oldu :D

ooohh 88.000 almıştım :D ne demiştim hocam ben size?

hocam ama ani dalgalanma oldu :D sabah 6 gibi..telin olsa arardım borsacı gibi hepsini sat derdim :D çünkü önce 5000 6000 oldu sonra aşağı çekildi.tam bi toplu alım satım imkanıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TouchOfSleep

quote:

http://us.battle.net/d3/en/blog/8414560

Duel sistemi, wizard ve monka iyileştirme,yeni crafting recipeleri,yeni gem geliyor.

Duel i inn deki Nek the Brawler ile konuşarak ayarlıyormuşuz..maksimum 4 kişilik bir alandan bahsediliyor..1 e 1 oynayabileceğimiz gibi 4 kişi free for all versiyonu da mevcutmuş..hardcore da da duel yapılacakmış ama ölen karakteri kaybetmeyecekmiş..herhangi bir zarar görmeyecekmişiz ( tamir parası açısından)

Craftinglerde hellfire ile iyi bir başlangıç yaptıklarını söylüyorlar.buna benzer itemler yapılacakmış.. yeni rare setler olacakmış.. ve account-bound yani sadece bizim kullanabileceğimiz eldiven,pantalon,amulet gibi eşyalar yapabilecekmişiz.

Bu yeni itemler 6 affixli olacakmış ve yüksek main statlı olacaklarmış..Demonic essence denilen bir bileşene ihtiyacımız olacak ve bunu inferno seviyesindeki elitlerden alıcaz..demonic essence çıkma şansı her MP de artacak... Şu anda Mp 0 için %20 düşme şansı varmış..(böyle düşünüyolarmış) ve her MP bunu %15 olarak arttıracakmış(Mp1 de %23,Mp2 %26.45)

archon armor recipesi.(zırh olan)..Squirt the Peddler'dan 1.5 milyona alınabilecekmiş.(sanırım act2 deki satıcıydı).Diğer planlar random olarak düşecekmiş ama 5 Nephalem ile aşağıdaki yaratıklardan düşme oranı %50 ymiş.

Skeleton King
    Spider Queen
    Maghda
    Zoltun Kulle
    Ghom
    Cydaea
    Rakanoth
    Izual

burada da sürekli act 3 yapmaktan sıkılanlar için bir uygulama yapmışlar sanırım..

New Gems: The Marquise

Marquise adı verilen bi tier ekliyolar arkadaşlar yani Radiantın bir üst seviyesi olacak. 3 radiant +20milyon + demonic essence diyorlar..Ruby nin silahlardaki etkisini arttırıyorlar.sanırım yeni ruby lerde attack speed verilecek ve bu dengeleri çok değiştirecek..

yeni design lar level63 yaratıklardan random olarak düşecek.

Monster Power public oyunlarda da geçerli olacak..her levelde kazanılan experience oranları değiştirildi.

MP 1: 25% (up from 10%)
    MP 2: 50% (up from 20%)
    MP 3: 80% (up from 30%)
    MP 4: 120%(up from 45%)
    MP 5: 165% (up from 60%)
    MP 6: 215% (up from 75%)
    MP 7: 275% (up from 95%)
    MP 8: 340% (up from 115%)
    MP 9: 420% (up from 135%
    MP 10: 510% (up from 160%)

reflect damage için şöyle bi çözüm bulmuşlar..yaratıklarda shield(kalkan) olacakmış açııken reflect yapacaklarmış her zamanki gibi..kapalıyken ise reflect olmayacakmış.normal yaratıklara vurur gibi vurabilecekmişiz. molten hasarını azaltıp plague hasarını arttıracaklarmış

öldükten sonra doğma süresi 5 saniye olarak sabitlenmiş.eskiden üst üste ölünde bu süre artıyordu..yine pick up radius için ufak da olsa bi arttırma yapmışlar.

Kardeşim bir tarih varmı? Yada resmi olmasada bir bilgi?

path of exile çıkmadan çıkarmaları gerek.. sanırım 1 hafta içinde çıkarırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: antiokhos

quote:

Diablo 2'de ayni asamalardan gecti, 1.10 patch'i ile zirve yapti... Tamam bu oyunun çok eksik yönleri vardi ve hala var fakat bu blizzard oyunlarinin bir ozelliğidir, zaman icinde mukemmele yakin olur. Bu oyun expansion'dan sonra tamam artik oldu dedirtir ve uzun sure oynanir yine. Ayrica, herkes oyunu kotuluyor da 90-100'tl ye oyun alip, 10 aydir oynadiğiniz baska bir oyun gosterin.

Patch ile ilgili;

bu lafa çok sinir oluyorum... diablo2 de çok eksikti lafı.... Birader diablo2 ilk çıktığında, dünya sarsıldı... ona benzer bir oyun yoktu.... ve İnanılmaz bir oynanılabilirlik vardı... hadi salla bunları... KArşılaştırdığımız oyun 10 yıl önceki oyun... ON YIL...... on yıl önce bilgisayar lükstü.. P4 işlemciler vardı...32mb RAM olduğunda offf diyorduk.... yani şuanda senin yaptığın karşılaştırma.. .32 mb ramle 4GB ram karşılaştırması gibi...(burada D3ün 4GB lık ram olması gerekiyor ama 32 mb ramden daha çok zevk alıyor..) evet 10 ay oynanılıyor... oynanmasının tek bir sebeb var oda isminin lanet olası diablo olması... Diablo2yi oynamayanlar oynuyor hala ve beğeniyor.... sonrada diablo2ye laf ediyorlar....

böyle fanboyluk yapmayın... 90 100 tl ye gerek yok 15 euroya diablo2yi ben 10 yıl oynadım.... Ki hala oynarım.... Sana basit bir soru Diablo2 yi kaç sefer oynadın??????

Nerenizle okuyorsunuz bilemeyeceğim ama ben grafik karşilaştirmasi mi yaptim sizce? Ne alaka 32mb Ram falan? Tutmussunuz bana ayak ustu hardware dersi vermissiniz. Bu işler ram'a carta curta baksa su an butun oyunlar kusursuz olurdu, bir oynunun sizi kendine cekmesi ram'la, CPU ile falan olmuyor ne yazikki...

Fanboyluk ile ne alakasi var yazdiklarimin biraz aciklarsanız sevinirim. Soylediğim sey yanlış mi? Bana kac tane oyun gosterebilirsin 90-100 tl verip de 10 aydir hala oyuncu kitlesi bulunan. İster serinin devami olsun, önceki oyunlara hurmet oynansin yada oynanmasin, burada onemli olan sonuc. Ben zaten oyun mukemmel, bu oyuna kotu diyeni allah carpsin demiyorum. Örnek verdiğim sey bu firmanin yapisi. Bu adamlar zart diye mukemmel oyun yapmiyor. Oyunlari zaman icinde gelisiyor. Biraz dikkatli okursanız söylemek istedigim seyin bu oldugunu kolayca anlarsiniz. Diablo 2'nin ilk ciktigi zaman ile 1.10 zamani acisindan hicbir fark yoktu derseniz size bosa laf anlatmaya calismis olurum.

Sorunuza cevap: D2'yi oynarken sayi tutmadim fakat bir 6-7 sene oynamisimdir.

• ben d2 yi patch felan olmadan bitirdim ilk ciktiginda gayet iyiydi
  • sen nerenden okuyorsun birader.... bak bakalım grafik kelimesi geçmiş mi yazdığımdan??? D3'ün tek artısı var D2den. oda 1920x1080 ye kadar destek vermesi....

gelelim ram örneğine(bak örnek diyorum.... Kapiş??). orada 32mb ramle hardware karşılaştırması yaparken teknoloji karşılaştırması yaptım...10 yıl önce nokia 3210lar vardı şimdi iphonelar var.... d2 zamanındaki teknoloji 3210 teknolojisi ve o zamanda yapılan bir oyunları düşün oynanılabilirlik hikaye vs....Tüm bunlar karşılaştırdığında d3 çoooooook basit....

yani senin "Diablo 2'de ayni asamalardan gecti, 1.10 patch'i ile zirve yapti." sözüne gönderme yaptım. Anladın? geçti mi süzgeçten?? bu oyundaki oyuncu potansiyelinin sebebi Diablo3'ün şahane olması değil...öyle dersen... la bi get derler adama... Bu oyunun adını diablo3 değilde, devils and angels deselerdi 100 tane online bulamazdın. açık ve net... işin sırrı 90 100 tl değil... benim collection edition almamın tek sebebi bu serinin çok mükemmel olması idi ve D1 sonra D2... D3ün mükemmel olacağını düşünmüştüm ama çıkan oyun fıssss. koskacamn hayal kırıklığı... gelip senin gibi fan boyların 90 100 tl diye fakir edebiyatı yapmasına "olm bak git" derim.... sen bu oyun serisini COD FIFA gibi senelik çıkan oyunlarla karşılaştırıyorsun. derim..

diğer bir karşılaştırma örneği vereyim. D2 çıktığı zamanlarda en gelişmiş oyun Age of empires idi 424mb ile.(boyut olarak....) D2 ise 3 cd idi.... yani ilk GB oyundu. Senaryosu oynanılırlığı ve herşeyi ile mükemmeldi. Gelelim D3e... oyun boyutu 8GB... sıradan bir oyun. Hatta sınıfındaki oyunların gerisinde boyut olarak, grafik olarak, oynanılırlık olarak... vasat bir oyun... jay wilson gibi gereksiz insanı direktor yaparsan bu olur...(Not: bu adamda zaten RMAH fikriyle gelip activisionun gözüne girmiş birisi)

• quote:

sen nerenden okuyorsun birader.... bak bakalım grafik kelimesi geçmiş mi yazdığımdan??? D3'ün tek artısı var D2den. oda 1920x1080 ye kadar destek vermesi....

gelelim ram örneğine(bak örnek diyorum.... Kapiş??). orada 32mb ramle hardware karşılaştırması yaparken teknoloji karşılaştırması yaptım...10 yıl önce nokia 3210lar vardı şimdi iphonelar var.... d2 zamanındaki teknoloji 3210 teknolojisi ve o zamanda yapılan bir oyunları düşün oynanılabilirlik hikaye vs....Tüm bunlar karşılaştırdığında d3 çoooooook basit....

yani senin "Diablo 2'de ayni asamalardan gecti, 1.10 patch'i ile zirve yapti." sözüne gönderme yaptım. Anladın? geçti mi süzgeçten?? bu oyundaki oyuncu potansiyelinin sebebi Diablo3'ün şahane olması değil...öyle dersen... la bi get derler adama... Bu oyunun adını diablo3 değilde, devils and angels deselerdi 100 tane online bulamazdın. açık ve net... işin sırrı 90 100 tl değil... benim collection edition almamın tek sebebi bu serinin çok mükemmel olması idi ve D1 sonra D2... D3ün mükemmel olacağını düşünmüştüm ama çıkan oyun fıssss. koskacamn hayal kırıklığı... gelip senin gibi fan boyların 90 100 tl diye fakir edebiyatı yapmasına "olm bak git" derim.... sen bu oyun serisini COD FIFA gibi senelik çıkan oyunlarla karşılaştırıyorsun. derim..

diğer bir karşılaştırma örneği vereyim. D2 çıktığı zamanlarda en gelişmiş oyun Age of empires idi 424mb ile.(boyut olarak....) D2 ise 3 cd idi.... yani ilk GB oyundu. Senaryosu oynanılırlığı ve herşeyi ile mükemmeldi. Gelelim D3e... oyun boyutu 8GB... sıradan bir oyun. Hatta sınıfındaki oyunların gerisinde boyut olarak, grafik olarak, oynanılırlık olarak... vasat bir oyun... jay wilson gibi gereksiz insanı direktor yaparsan bu olur...(Not: bu adamda zaten RMAH fikriyle gelip activisionun gözüne girmiş birisi)

Oncelile şu mahalle agzini birakacaksaniz oyle tartisalim.

Siz eger bana P4'ler ram'ler vs derseniz elbette bu grafik algilanir, baska ne olacak? Zaten siz kendiniz de demissiniz "orada 32mb ramle hardware karşılaştırması yaparken teknoloji karşılaştırması yaptım" Oynanabilirlik ve hikayenin donanimla, teknoloji ile ne alakasi var?

Ben size armut diyorum siz bana elma diyosunuz. Bu firmanin hicbir oyunu mukemmel cikmiyor, cikmaz diyorum. Zaman icinde gelisir diyorum. Elbette diablo 2 ornegini verecegim. Fifa örnegini mi vereyim? Ayrica bu ticari amacli bir firma herseyi lönk diye önünüze koyarlar ise 2 ay sonra herkes zaten sıkılır, oynamaz. Diablo 2 neden 10 senedir oynandi saniyorsunuz? Elbette bu ticari mantik kimsenin hosuna gitmez, ama gercek bu kabullenmek lazim. Bizim kimse kafamiza silah dayayip aldirmiyor veya oynatmiyor bu oyunu. Begenmedi iseniz iade talebi yaparsiniz.

Fanboy, 90-100 tl diye fakir edebiyati ne demek? Para benim mi cebime giriyor. Sacmalamayi birakin artik...

@MonsterMMORPG

Ben ilk ciktiginda D2 cok kotuydu demedim zaten.Bir de son patch'i ile bnet'ten oynayin o zaman.

• quote:

quote:

sen nerenden okuyorsun birader.... bak bakalım grafik kelimesi geçmiş mi yazdığımdan??? D3'ün tek artısı var D2den. oda 1920x1080 ye kadar destek vermesi....

Oncelile şu mahalle agzini birakacaksaniz oyle tartisalim.

Siz eger bana P4'ler ram'ler vs derseniz elbette bu grafik algilanir, baska ne olacak? Zaten siz kendiniz de demissiniz "orada 32mb ramle hardware karşılaştırması yaparken teknoloji karşılaştırması yaptım" Oynanabilirlik ve hikayenin donanimla, teknoloji ile ne alakasi var?

Ben size armut diyorum siz bana elma diyosunuz. Bu firmanin hicbir oyunu mukemmel cikmiyor, cikmaz diyorum. Zaman icinde gelisir diyorum. Elbette diablo 2 ornegini verecegim. Fifa örnegini mi vereyim? Ayrica bu ticari amacli bir firma herseyi lönk diye önünüze koyarlar ise 2 ay sonra herkes zaten sıkılır, oynamaz. Diablo 2 neden 10 senedir oynandi saniyorsunuz? Elbette bu ticari mantik kimsenin hosuna gitmez, ama gercek bu kabullenmek lazim. Bizim kimse kafamiza silah dayayip aldirmiyor veya oynatmiyor bu oyunu. Begenmedi iseniz iade talebi yaparsiniz.

Fanboy, 90-100 tl diye fakir edebiyati ne demek? Para benim mi cebime giriyor. Sacmalamayi birakin artik...

@MonsterMMORPG

Ben ilk ciktiginda D2 cok kotuydu demedim zaten.Bir de son patch'i ile bnet'ten oynayin o zaman.

Alıntıları Göster
    Edit: Konuyu dagitmamak amaci ile son mesajimdir. İsterseniz özelden devam ederiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangaxxe -- 12 Ocak 2013; 17:42:23 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

quote:

arkadaşlar AH kaynıyor resmen şu an..
    radiant star ruby planları 5m e fırladı
    fiery ler tear lar ve essence ler uçtu
    tome of secrets lar 5000 e kadar çıktı şimdi 3800 seviyesinde
    radiant planları hepsi 2 3 kat arttı.
    flawless square ruby 14 000 seviyesinde
    radiant star ruby 35 milyon oldu :D

ooohh 88.000 almıştım :D ne demiştim hocam ben size?

hocam ama ani dalgalanma oldu :D sabah 6 gibi..telin olsa arardım borsacı gibi hepsini sat derdim :D çünkü önce 5000 6000 oldu sonra aşağı çekildi.tam bi toplu alım satım imkanıydı.

ya sorma ya yakalayamadım ben girdiğimde 2500 lerde idi fiyatlar. Nese bu yaptığı tavanı tekrar yapacaktır. Kar realizasyonu olmuş.2000 li seviyeleri destek yaptı tomeler. Ben tekrar 5000 li seviyeler göreceğini düşünüyorum.

• patch le ilgili görüşlerinizi ve fikirlerinizi dile getirin lütfen aynen konuyu dağıtmayın
  • güzel bence.ozel yapılacak eşyalarda iyi olur bence elitlerden drop alamasak bile hiç değilse item yaparız
  • Demon Hunter a niye buff falan getirmiyorlar arkadaş mındar ettiler güzelim karakteri. Hala daha wizard ve Monk a buff yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Demon Hunter a niye buff falan getirmiyorlar arkadaş mındar ettiler güzelim karakteri. Hala daha wizard ve Monk a buff yapıyorlar.

Monkun durumu içler acısı. Yüksek level monk görmek hayal , bi ton monk oyuncusu oyunu bıraktı. 500m gold harcıyorsun ne için? 120k dps 600 ress 5k armor 2k loh...mob bizden çok vuruyor :D
  • test serveramı gelicek patch önce?
  • benim anlamadığım takım halinde 2 vs 2 3 e 3 4 e 4 olmıcaktı rafa kaldırdık dediler bu patch de bu sistem var anlayan arkadaş varsa açıklarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxius*

benim anlamadığım takım halinde 2 vs 2 3 e 3 4 e 4 olmıcaktı rafa kaldırdık dediler bu patch de bu sistem var anlayan arkadaş varsa açıklarsa sevinirim

zaten 4 e 4 dedikleri takım halinde değil hocam herkes tek mantığında olacak pvp
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.