Şimdi Ara

Patch 1.0.7 önbilgi (resmi siteden) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • önce ptrye gelecek bu değil mi? sonra 1 ay filan oynayacağız bunu ptrde... ardından yeni sürüm diye sunacaklar sanırım.... doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiokhos

önce ptrye gelecek bu değil mi? sonra 1 ay filan oynayacağız bunu ptrde... ardından yeni sürüm diye sunacaklar sanırım.... doğru mu?

dogrudur.

It will now be a flat 5 seconds in Softcore. "The resurrection timer in Hardcore remains unchanged"

hic patch notelarinda dikkatini ceken oldu mu bu kisma, ben bayagi bi guldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 13 Ocak 2013; 16:41:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablomania

quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

gemlerle ilgili şöyle birşey okudum yeni Marquise ler tier diyorlar.. ben sadece radiantın bir üst seviyesi olarak düşünmüştüm.

yani tahmini
    Marquise
    Flawless Marquise
    Perfect Marquise
    Radiant Marquise

gibi bişey olabilir.

Eğer craft all opsiyonu koymazlarsa ve 4 yeni seviye gem gelirse en büyüğü craft yapmak 4 5 saat sürer sanırım

fsquareden radiant yapmak 36 dakika sürüyor * 3 = 108 dakika.. ama ben yine de ilk marquiselerin çok pahalıya satılacağını düşünüyorum.. ilk gün amacım bu olucak :D

• Ruby attack speed arttirmayacakmis. Sadece verdigi damage miktarini arttirmislar. Diğer act'larda da duel olma olayi olcakmis ama sonra ekleyeceklermis. Monk'larin OWE olayina el aticaz ama aciliyeti yok diyorlar, bir kac patch daha surer bu boyle. Monster density olayi da listelerindeymis ilerde bakacaz diyolar.Su olayi halletseler aslinda biran once. Oyunun %25'ini oynayip duruyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangaxxe

Ruby attack speed arttirmayacakmis. Sadece verdigi damage miktarini arttirmislar. Diğer act'larda da duel olma olayi olcakmis ama sonra ekleyeceklermis. Monk'larin OWE olayina el aticaz ama aciliyeti yok diyorlar, bir kac patch daha surer bu boyle. Monster density olayi da listelerindeymis ilerde bakacaz diyolar.Su olayi halletseler aslinda biran once. Oyunun %25'ini oynayip duruyoruz.

o zaman 10 katına falan çıkarmaları gerek damage i ki emerald ile kapışsın.. 20-40 damage veriyor şu an ki hiçbirşey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

quote:

Orijinalden alıntı: cangaxxe

Ruby attack speed arttirmayacakmis. Sadece verdigi damage miktarini arttirmislar. Diğer act'larda da duel olma olayi olcakmis ama sonra ekleyeceklermis. Monk'larin OWE olayina el aticaz ama aciliyeti yok diyorlar, bir kac patch daha surer bu boyle. Monster density olayi da listelerindeymis ilerde bakacaz diyolar.Su olayi halletseler aslinda biran once. Oyunun %25'ini oynayip duruyoruz.

o zaman 10 katına falan çıkarmaları gerek damage i ki emerald ile kapışsın.. 20-40 damage veriyor şu an ki hiçbirşey değil

Valla ne kadar articak bilmiyorum ama, attack speed yuksek olanlarin isine gelecek sekilde dizayn ettik diyolar. Bir de kritik vurmayan skiller kullananlarin hydra vs. gibi...Bence yine de pek kullanan olmayacak gibi ruby'i.

• valla mp pachiyle yeni rarların kaliteli olacağını söylemiyorlarmıydı craftladık ne oldu dandik gene dandik ben açıkçası ümitli değilim bu craftlanacak rarlardan ama helfire tarzı olan itemlerden cidden ümitliyim.adamların bu tarz takaslanamayacak itemleri daha güzel yapacakları pazarlama stratejisi mecbur girip kasıp kendisi yapmaya çalışacak online adam sayısı artacak. bakın görün gene dandik olacak bu rarlar helfire tarzı olan yeni craft itemlere göre.
  • Su siteye bir bakin derim;http://www.diablofans.com/

Datamined patch notlari var. Kesin değil tabi ama bir fikir verir. Monk'un spirit spender skilleri efsane olmus. Wizard'in blizzard'ina da acayip bir buff var. Amulet craft icin gem ve brimstone gerekecek gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.