Şimdi Ara

passolig muhabbeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar biz bu kartı illa her sene yeniletecek miyiz? her sene 25 tl mi ödeyeceğiz yani kart bedeli olarak? mesela ben bu sene şimdi aldım diyelim seneye yine bu zaman mı yenileteceğim yoksa kredi kartları gibi 5 yıl falan kullanım süresi mi var? sitesine baktım onunla ilgili yazı bulamadım. hatta fenerin kartlar 15 tlymiş hatta onlara pasolig uygulanmıyomuş yeni öğrendim.

• 1) Banka kartı 5 senelikte olsa her sene kart aidatı alıyorlar, yani sende passokarta her sene 25 TL ödemek zorundasın.
    2) Fenere passo uygulanmıyor diye bir şey yok, ilk başta biz sisteme katılmıyoruz dediler ama cezası vardı ve her maç ödediler. Eğer ciddi olaylar olur ve önlem alamazlar ise büyük yaptırımlı cezası olduğu ve bu gibi durumlarda mecbur yaptırmalarını gerektiren uygulamalar olduğu için daha sonradan sisteme dahil oldular.
    3) 15 TL kart parası 10 TL (Üç büyükler için) kulübe giden para toplam 25 TL. Anadolu kulüplerinde bu pay yok direk 15 TL. Sende üzerinde takım logosu olmayan (TFF Logolu kart) kart seçseydin 15 TL verecektin. Fener'de kendi paylarına gelecek 10 TL'den feragat edip 15 TL'ye satıyor. Hatta Beşiktaş'ta kombine alanlara Passokartı bedavaya verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

1) Banka kartı 5 senelikte olsa her sene kart aidatı alıyorlar, yani sende passokarta her sene 25 TL ödemek zorundasın.
    2) Fenere passo uygulanmıyor diye bir şey yok, ilk başta biz sisteme katılmıyoruz dediler ama cezası vardı ve her maç ödediler. Eğer ciddi olaylar olur ve önlem alamazlar ise büyük yaptırımlı cezası olduğu ve bu gibi durumlarda mecbur yaptırmalarını gerektiren uygulamalar olduğu için daha sonradan sisteme dahil oldular.
    3) 15 TL kart parası 10 TL (Üç büyükler için) kulübe giden para toplam 25 TL. Anadolu kulüplerinde bu pay yok direk 15 TL. Sende üzerinde takım logosu olmayan (TFF Logolu kart) kart seçseydin 15 TL verecektin. Fener'de kendi paylarına gelecek 10 TL'den feragat edip 15 TL'ye satıyor. Hatta Beşiktaş'ta kombine alanlara Passokartı bedavaya verdi.

Hayır hocam ben aidat vermiyorum kartlara kendi kartlarım öğrenci kartı babamdan dolayı aldığım ek kartta babamın bankayla yaptığı bir anlaşmadan dolayı aidat vs yok.
    Sadece geçen teb kesmişti onu da şikayetvar a yazınca geri ödediler ben de kapattırdım zaten onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Passolig FB logolu kart için 15 lira alıyor sonra 6,34 lira iade ediyor yani FB taraftarları gerçekte 8,66 lira ödeme yapıyor
  • her sene 25 tl ödüyosun. beşiktaş sivas maçına gitmek için passo çıkarttım. muhtemelen bir daha kullanmayacam, maç bileti+25 tl ye mal oldu giriş bana.
  • JessieJ J kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe geçti ama Fenerbahçe'nin passolig kartı diğerlerinden farklı ve tek model. Diğer takımlarda istersen banka kartı özellikli alıp o modeli de kullanma şansın var ama Fenerbahçe de o sistem yok. Zaten Fenerbahçe ile passolig arasında bir türlü anlaşma sağlanamama sebeblerinden biri de buydu. Fenerbahçe'nin anlaşmalı olduğu diğer bankalar passolig kartını çıkaran kurum da banka olduğu ve passolig kartlarına istenmesi halinde banka kartı özelliğide eklenebildiği için itiraz etmişler. Bu durum aşılmaya çalışıldı ve passolig kartlarını çıkaran banka sadece maçlarda kullanılacak şekilde kart yapmayı kabul etti ve o sayede Fenerbahçe de sisteme dahil oldu. Kısaca Fenerbahçe için yapılan kartlar tek model ve sadece maçlarda kullanılmakta. Yapılan açıklamalar bu şekilde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.