Şimdi Ara

Passat-talisman uçurumu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
15.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reno d segmentte şöyle tutunabilir anca: Megane Premium diye meganeın versiyonu çıkacak. Yada megane long gibi. Yoksa bu saatten sonra D segmentte isim tutturmak zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Asıl Passat bunlar zaten. 1.6 ve 1.4 fındık motorlu Passat'tan performans bekleyen zaten büyük bir yanılgı içindedir.

Hocam sirket aracı olarak kullanıyorum, yani çok fındık motor bmw ve mercedes üzmüşümdür... Gerçekten tadı farklı

• renonun ergonomisi, plastik kalitesi vs karsisinda passat s500 gibi kalir da ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

renonun ergonomisi, plastik kalitesi vs karsisinda passat s500 gibi kalir da ondan

Hahaha

Fanatik bazzatcıya bak passat = S500 dedi işte bunlar passatı s serisi ayarında gören insanlar bunları gördükçe gülüyorum vw doğuş ne kadar pahalandırsa yeridir . S500 nedir sen yanlış biliyon s500 çöp , pazzat maybach kalitesinde kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnv_58 -- 16 Şubat 2018; 12:25:45 >

• cnv_58 kullanıcısına yanıt
    Ne porshe ne dodge ne ferrari ne maserati illede passat illede passat.

• Abi şimdi hep aynı şeyi yazıyorum ama yine tekrar edeceğim 2015 dizel otomatik cosmo ınsignia yı sattım gittim 2016 model dizel otomatik passat comfort aldim sanki bmw den indim torosa bindim. Cosmo ınsignia daki donanım passat highline yok.

Ama 2. Elde şu an en hızlı satılan araba passat gerçekten 90 ların toros şahininden tek farkı modeli ve daha modern olması.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Şu 40.000e satılan müthiş yatırımlık dükkana bakabilir miyiz?

• Kragen kullanıcısına yanıt
    Pınarbaşı mh, şehit ilbey cd, Kuralkan sitesi altında. Kahramanmaraş'ta. Gidip bakabilirsin.
  • kartalus kullanıcısına yanıt
    arabanin a sindan anlamayan 86 + 1 kisi

• Kimse kimseye zorla passat satmıyor. Önceden Fluence olan filolar yenilendiğinde Superb felan alınıyor Renaultdan devam edilmiyor. Burda hala Talisman övüp dursunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

arabanin a sindan anlamayan 86 + 1 kisi

Paşam otorite ya,kendisi çok anlıyor.

Kafa yapınız değişik ya,çok komiksiniz.

• Sarpyamacc S kullanıcısına yanıt
    Tüm dünyada rekor kırılıyor ama bizim ülkemiz olunca hepsi filo. Ayrıca insanımız da arabadan anlamıyor oluyor. En iyisini buradakiler bilir. Bu galerileri dolduranların hepsi kiralama şirketi sahibi demekki.

• Aslında insanlar arabadan anlamadıklarından değil onlarda arabadan anlıyor ve aynı segmentte passattan daha iyi araba olduğunu biliyor hatta passatin gereksiz yere düşük donanımı daha fazla paraya sattığını biliyor ama şu bi gerçek ki adam bugün 100 e alsa arabasına yarın 102 veriyorlar ama diğer arabalar gidip 100 e alıyorsun 10 yere satacam diyorsun 9 almam diyor 1 ı şüpheli bakıyor şüpheli bakanda gözüne 2 3 tl eksik kestiriyor.

Mesela ben d segmenti arabaya bakıyorum 2016 17 ınsignia sport ile süperb ve passat bakıyorum ve bütçemi zorlamasa alacağım araba passat highline uygun düşerse ınsignia sport ama binmeye arada uçurum var hatta yeni kasa ınsignia düşünüyorum ama dediğim gibi bütçem yetmiyor bence en güzeli yeni ınsignia ama passatin hızlı 2. El satışı zihnimi passata kitliyor.

Tabi satış rakamlarını en çokta şirketlerin toplu alımı etkiliyor evet passat güzel araba ama şu bi gerçek gereksiz yere pahalı zaten fiyatı hak ettiği seviyede olsa d segment diğer rakipleri sinek bile avlayamaz.

• Bizim ülkemizde var herhalde araba almadan önce direkt 2. elini düşünmek!

Yahu butceme gore alayim yillarca bineyim, bakayim keyfime... diyen yok!

2. elden nasıl kâr ederim nasil zarar etmeden satarım.. bunu dusunuyoruz. Yahu her arabanin muhakkak bir alicisi var. İnsanlar VW'ye yonelmis diye herkesin bu markaya yonelmesine lüzum yok ki arkadaş.. ulkemizde bir vw hayranlığıdir gidiyor... Opel'in de Peugeot'un da bir sekilde alıcısı vaarr haaa satarken kâr etme aldigina sat ya da cok az kâr et...

Araba almadan kendimizi yaslandiriyoruz baska bi sey degil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Asıl Passat bunlar zaten. 1.6 ve 1.4 fındık motorlu Passat'tan performans bekleyen zaten büyük bir yanılgı içindedir.

Onu geçeceksin, kullanmadan konuşma. 160lık 1.4 passat 8.6 0-100 değeri var trafikteki çoğu araçtan bariz daha hızlı, dikiz aynasında ufaltıyorsun hepsini. Ha gönül ister amerikadaki gibi 1.8-2tsi motorlarla alabilsek. Ama bu ülkede böyle. 150 ve 160lık passatlar hacmine bakmaksızın çok iyi yürüyor.
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    2.0'la bir tutuyorsun yani?

• Birini filo alıyor diğerini şahıs

• Talisman alacaksınız iki sene sonra 50 bine alırsınız.ben 2010 symbol satıp 2009 Laguna 3 aldım 5 bin tl farkla.ayni paraya ancak 2000 Passat alınıyor.standart donanım konusunda talisman tabi ki üstün.konfor da aynı şekilde.ic aksam kalitesi yani plastik paneller Passat daha uzun ömürlü.talisman yedek parça konusunda servis harici hiç şansınız yok.sadece motor parçaları nin bazıları Megane ile aynı olduğu için bulunuyor.ama diğer tüm parçaları Passat dan biraz daha pahalı olacaktır.yan sanayi parça zaten yok, satışı fazla olmayan araçlara yan sanayici parça uretmiyor sürüm yok diye.ornek vereyim, Laguna 3 arka teker iç davlumbaz lazım oldu.servis 396 lira fiyat verdi,yan sanayi yok.cikma yok,ama c180 Mercedes aynı parça yan sanayi 80 lira.

Sonuc 10 yıldan az kullanacaksanız Passat alın.15 yıl kullanırım sonra da hurda fiyatina veririm derseniz talisman alın.konforu ve luxu daha ucuza yaşayın,farklı olun göze carpin.passat a kimse bakmaz, talisman dikkat ceker

• bozuk para harcar gibi aracın ismini değiştirirseniz sonuç böyle oluyor.
    r 21,r 25,safrane, latitu..talısman vs..
  • mardina kullanıcısına yanıt
    Kacirdiginiz bir cok nokta var.

Sahibinden de ilanlara baktim. 2010 laguna fiyatlari 40 55bin araliginda, 2010 passat fiyatlari da 45 60bin araliginda. 1.5 dizel ve 1.6 TDI. Hadi arada 10bin oynasin. Bu araclar sifir satilirken aradaki fiyat farki daha fazlaydi. Passat daha cok deger kaybetmis.

O zamanlar 10bin uyguna laguna Alan o 10bin ile altin alsa su an be kadar ederdi sizce?

O laguna alan mi servise bakima yakita daha az para verdi passat alan mi?

Enflasyon olmayan bir ulkede yasamiyoruz. Bizim millet aldigi fiyata satinca bile kar elde ettigini saniyor ama yaniliyor cunku paramiz deger kaybediyor. Yani passat alanlar kolay satabilir ama maddi olarak kazancli cikmaz.

Avensis 1.6 dizel P plus 142bin, passat 1.6 high 190bin. 10sene sonra aralarinda 50bin fark olacak mi? Olsa bile o zamanin 50bini 46tam altina denk gelecek mi? Tabii ki hayir. 10 altin ancak edecek.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.