Şimdi Ara

Passat mı ? İnsignia mı ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
0
Favori
31.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dragão

Passat mı ? İnsignia mı ?

karar senin ama bence tabii ki PASSAT

sen arkadasa aldırma tabııkı ınsıgna

viling motos

ekleme:yorum yapan arkadaslar ınsıgna nın otomatık vıtes oldugunun farkındadır umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 26 Kasım 2011; 22:13:10 >

• Bu kingdrag ı hala kaale alıp cevapmı yazıyorsunuz.

Adam ergen işte belli, tek bindiği arabada babasının Passat'ı.

Opel'e halk arabası diyip aşağılıyor, Vw yi savunuyor. Vw nin anlamı halk arabası olduğu halde..

• arkadaşlar bune çekişme zevkler,renkler tartışılmaz neyi tartışıyorsunuz her ikiside alman malı
  • quote:

Orijinalden alıntı: musch-lee

quote:

Orijinalden alıntı: kingdrag

değerli arkadaşım:

opel ilk önce amörtisör yapmayı öğrensin.
    fiatın multijet motorunun yakasını ve doblo konseptinde üretmeye çalıştığı, opel combo çakma doblosunun üretimini durdurup fiatın yakasını bıraksın,kalitesini indirgemesin.tofaş ile bursada dar alanda kısa paslaşmalar yapmasın.alaman tofaşı deyincede zorunuza gitmesin!.yılın motoru ödülünü almış, vw tsi motoruna rakip yapıversin ve ödül alsın bi zahmet.
    bi zahmetde zamanları olursa:

caddy,transporter,scirocco,tiguan,toureglere alternatif veya rakip üretsin.takdire şayan bi kalite elde etsin.

unutmayalımki her zaman meyve veren agaç taşlanır.ben şahsen taşlanan bi söğüt ağacı görmedim bilmem anlatabildimmi....!

saygılar teşekkürler

vw önce bir teknolojide ilerlesin de 2 de bir arza cıkartmasın ,sen yeni astra ve insignia ya bindiysen ve hala süspansiyonlarına laf yapıyorsan git camdan atla

eğer vw teknolojide ilerlememis olsaydı alaman tofaşları gibi 3 ayda bir arza çıkartmaz ve yılın motoru ödülünü almazdı

• Hala bilip bilmeden işkembeden sallıyorlar.

3 ayda bir arıza çıkartıyormuş dediğin araba %98 oranla en kusursuz araba seçildi çıktığı yılda.

Neyse,

eski alışkanlıklara devam. DSG arızasında elektrik arızalarını mumlarla ararsınız.

Konu sahibi arkadaştan kirlilik için af diliyorum.

D segmentini Fiyat/Fayda kralı İnsignia doğru tercih olacaktır diyorm ve bir daha bu konuya yazmıyorum.Ağzı olan konuşuyor.
  • Yukardaki passat çin malı bu arada..
  • Bence sen bi Passat koltuguna otur.O ağırlıgı , VW rahatlıgını hisset.Sonra zaten direk Passata gönlün kayacaktır
  • Fitili ateşleyip kaçıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Resmen sanat eseri.
  • quote:

Fitili ateşleyip kaçıyorum.

@donanımcı123
    dur allasen zaten ortalık karısık

• insignia

passatta çok iyi bir araba. ama insignia ile karşılaştırıyorsak tabiki insignia.motor mükemmel ,güvenlik özellikleri,yol tutuş özellikleri harika. görünüşte tam bir karizmatabi biraz da para durumuna bağlı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

quote:

quote:

yıl 1998 ler civarı konu passat vectra c

yıl 2012 diyelim konu passat insignia

nedense yenilen pehlivan hiç güreşe doymuyoo haydi bi daha bi daha bi daha

tarih her zamanki gibi tekerrür ediyoooooooooooooooooo eskiye dönüş varr

Kendi mesajlarınızı alıntı yapıp cevap mı veriyorsunuz Diğer üyeliğinizden yazacaktınız sanırım karıştı frekanslar he, wv fanlığı insanı bu hale getiriyor demek

+ 1903

kingdrag bizi bilgisi ve mantıklı yorumlarıyla kendisine hayran bıraktı.

Corumda olan olayı paylaştıkları linkteki yorumlarda adam sıfır insigniaya uyumsuz LPG takırmış ve araç çalışmaz duruma gelmiş. Burada tek suçlu yetkili servis denilmiş. Opelin ne sucu var. Ayrıca Opel bayiinin hatasını araç sahibine yeni araç vererek gidermiş.

ewet çorumdaki olayda opelin kalitesi açık bir şekilde belli oluyoor neden.?

opel çorum giray yetkili servisi aracın lpg uyumlu olduğunu belirtip antipatisi olduğu yakın bi firmaya, para kazandırmak uğruna kırıkkale üniversitesinde öğretim görevlisi olan ve boş bi adam olmadığı ve hakkını aramasını bilen birisinden bahsediyorum çorum saat kulesi meydanında servisin işgüzar tutumunu ve güvenerek aldığı opel kalitesindeki bi arabanın reklamını gözünü kırpmadan gerçekleştirebildiğidir.aracın üzerine yazan yazılardan bi r kaç tanesini yazayım opel kalitesine güvenerek aldığım 70000 tl paraverdiğim araç 2 ayda 8 kez servise girmesine rağmen çalışmıyoo çalışır durumdaki şahin,doğan,toros ile başabaş takas olur ve daha neler neler yazıyordu arabada.servislerdeki insignia motor sorunları malum.hem müşteriyi yönlendir lpg taktır diye, ondan sonra git mahkemeye ver falan filan ,biliyorlar mahkeme en az bir yıl sürecek.araç sahibinin mahkeme sürecini beklemek yerine düşündüğü kurnazca bi formül. bu arada müşteri menfaati ne olacak.....! düşünen yok .opelin müşterisine verdiği değer ?
    bizzat şahit olduğum bi olaydır şaşırdım kaldım desem yeridir.helal olsun diyorum başka bişey demiyorum.

saygılar teşekkürler

antipati kelimesini kullanım yerinizden dolayı Türkçenize hayran kaldım. Seviye çok yüksekte sayenizde.

LPG sorunu yüzündün koca markayı kötülemeniz zaten hakkınızda gereken bilgiyi veriyor.

Müşteri memnuniyeti deyipte VW savunmak ne oluyor acaba?

DSG arızaları, şu meşhur 10.000 kmde baskı balata bitiren Caddy fotoğrafı, yağ yakan 180 lik TSI'lar..

Arıza deyip Vw savunmak.. Bravo :)

Muşteri memnuniyeti deyip 9 ay sıra veren Vw'yi savunmak, opsiyon bile ekletmeyen Vw'yi savunmak..

Araçları galericilere satıp vatandaşı yolan Vw'yi savunmak..

Bravo..

Yazmıcaktım ama bu kadarda olmaz dedim, çelişkinin , bilgi kıtlığının bu kadarı.

Vw kullanicisi olarak + sonsuz ustadim size

• quote:

üstdeki alıntı resimde VW nin büyük abisinden yani MERCEDES'den ilham aldığını görüyorum...!
    kopya çekiyo, ama sadece kopya.hangimiz kopya çekmedik, okulda ama! bu kopyadanda öte ..!
    OPEL gibi sadece armasını değiştirip bu OPEL COMBO demiyoo....!
    altdaki resimlerdende OPEL in kendisine ilham almak için MERCEDES veya BMW den ilham almak yerine FİAT DOBLO nun sadece armasını değiştirip TOFAŞ'dan medet beklediğini anlıyorum. nede olsa ha bizim TOFAŞ ha ALAMAN TOFAŞI OPEL. OPEL'in kalite anlayışı bu işte. al birini vur ötekine,yarın bir gün ALBEA'nın armasını değiştirip,VECTRA D diye satarlarsa hiç şaşırmayınn........................!!!!!!:)))
    arması değişen ALBEA ya (VECTRA D) insignia için kullandıkları OPELİN YAPTIĞI EN İYİ OTOMOBİL diyerek reklam yaparlar...!!!!:))
    VOLKSWAGEN MERCEDES gibi olacam onun izindeyim derken,
    OPEL'de banane MERCEDES'den bana kalite olarak FİAT yeterli deyip! kalite seviyesini üstlere taşıyoo ama en üstlere...!
    biri ergenlikdenmi bahsetti yaşdanmı bahsetti?(akıl yaşda değil baştadır)yaşımda 32, bu arada işine gelmeyince senin yaşın kaçç....?!
    biri kingdrag'ı kâale almakdanmı bahsetti..?
    biri kalitemi dediydi benmi öyle anladım?
    biri konformu dedi yine benmi yanlış anladım?
    biri seviyemi dediydi işte seviye!
    biri sağlamlıkmı dediydi?
    biri bilgi kıtlığımı dedi!
    biri çelişkidenmi bahsetti?
    biri işkembeden sallamakdanmı bahsetti?
    biri yoksa çokmu bozuldu
    o biri yoksa matmı oldu?

son ama en son yazımdı bu konuda! bu arada kapak oldu alaman tofaşçılarına, o kaliteden anlayanlara.......!

saygılar teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=adqpCMR9a9E&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exsalibur -- 27 Kasım 2011; 5:09:31 >

• SEVGİLİ İNSİGNİA SEVERLER NETTEN İNSİGNİA KATOLOĞUNA BAKTIM
    KLASİK OPEL MANTIĞI HALA DEVAM EDİYOR

YAZAN ŞEY

Opel Eye. Opel Eye Opel Insignia’daki Opel Eye teknolojisi, “sollama yapılmaz”
    ve “azami hız” işaretlerini okuyan ve hafızada tutan özel bir kamera sisteminden
    oluşuyor. Sistem, geçerli işaretleri gösterge panelinde görüntülüyor. Bunun
    yanı sıra, sürücünün istemeden trafik şeritlerinden çıkması halinde uyarı veriyor.

Opel Eye sistemi Türkiye’de sunulmamaktadır.

Insignia’nın Trafik İşareti Tespit Sistemi, sürücünün gerçek zamanlı olarak trafik kısıtlamalarından
    haberdar olmasını sağlıyor ve sürücüye trafik işaretleriyle ilgili en son ve geçerli bilgileri
    anında ulaştırıyor. Geniş açılı bir kamera, hız sınırlaması ya da sollama işaretlerini tanıyor,
    hemen göstege paneline yansıtıyor, ayrıca işaretin geçerliliğini yitirdiği bölgeyi de bildiriyor.
    Aynı kamera, Şerit İhlali Uyarı Sistemi (LDW) için
    yol boyunca şerit çizgilerini de kaydediyor.
    Bu sayede araç sinyal vermeden şerit değiştirdiğinde,
    sistem devreye girerek sürücüyü
    hem gösterge paneline işaret vererek, hem de
    sesli olarak uyarıyor.
    Takip Mesafesi Göstergesi (FDI). Öndeki araçla
    aranızdaki mesafeyi gösterge panelinde gösterir.
    Ön Çarpışma Uyarıcısı aracınız 30 km’den
    yüksek hızlardayken devrededir ve olası bir
    çarpışma durumunda sürücüyü hem sesli hem
    de görsel olarak uyarır.

AMA TÜRKİYEDE YOK BROŞÜRÜNDE VAR AMA TÜRKİYE YE YOK BİZLERİ BU SİSTEME OPEL LAYIK MI GÖRMÜYOR 100.000 TL GİBİ FİYAT İSTE BROŞÜRE BU ÖZELLİĞİ KOY SONRADA Opel Eye sistemi Türkiye’de sunulmamaktadır YAZ
    ÇOK KOMİK İNSİGNİA BEN ASLA ALMAM
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• BİDE BU İNSİGNİA DA DİZ HAVA YASTIĞI OPSİYONDA BİLE YOK FİAT PUNTO DA BİLE VAR DİZ HAVA YASTIĞI
    PUNTO MU İNSİGNİA MI ? YENİ BAŞLIK
  • Bağırmadan yazın insanın asabını bozmayın kör değiliz, neyi ispatlama çabası içindesiniz.
  • özürlü tasarımlı passat mı yoksa asalet akan insignia mi ? bu başlık daha uygun sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Çocuklu bir aile ve sedan alınacak ise bence Passat.

35 yaş altı ise İnsignia tercih etmeli bu sınıfta.

İçimden geçeni yazmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exsalibur

quote:

üstdeki alıntı resimde VW nin büyük abisinden yani MERCEDES'den ilham aldığını görüyorum...!
    kopya çekiyo, ama sadece kopya.hangimiz kopya çekmedik, okulda ama! bu kopyadanda öte ..!
    OPEL gibi sadece armasını değiştirip bu OPEL COMBO demiyoo....!
    altdaki resimlerdende OPEL in kendisine ilham almak için MERCEDES veya BMW den ilham almak yerine FİAT DOBLO nun sadece armasını değiştirip TOFAŞ'dan medet beklediğini anlıyorum. nede olsa ha bizim TOFAŞ ha ALAMAN TOFAŞI OPEL. OPEL'in kalite anlayışı bu işte. al birini vur ötekine,yarın bir gün ALBEA'nın armasını değiştirip,VECTRA D diye satarlarsa hiç şaşırmayınn........................!!!!!!:)))
    arması değişen ALBEA ya (VECTRA D) insignia için kullandıkları OPELİN YAPTIĞI EN İYİ OTOMOBİL diyerek reklam yaparlar...!!!!:))
    VOLKSWAGEN MERCEDES gibi olacam onun izindeyim derken,
    OPEL'de banane MERCEDES'den bana kalite olarak FİAT yeterli deyip! kalite seviyesini üstlere taşıyoo ama en üstlere...!
    biri ergenlikdenmi bahsetti yaşdanmı bahsetti?(akıl yaşda değil baştadır)yaşımda 32, bu arada işine gelmeyince senin yaşın kaçç....?!
    biri kingdrag'ı kâale almakdanmı bahsetti..?
    biri kalitemi dediydi benmi öyle anladım?
    biri konformu dedi yine benmi yanlış anladım?
    biri seviyemi dediydi işte seviye!
    biri sağlamlıkmı dediydi?
    biri bilgi kıtlığımı dedi!
    biri çelişkidenmi bahsetti?
    biri işkembeden sallamakdanmı bahsetti?
    biri yoksa çokmu bozuldu
    o biri yoksa matmı oldu?

son ama en son yazımdı bu konuda! bu arada kapak oldu alaman tofaşçılarına, o kaliteden anlayanlara.......!

saygılar teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=adqpCMR9a9E&feature=player_embedded

Kendiniz çalmış kendiniz oynamışsınız, oynamaya devam

• Cok sacma tartısmalar Bunlar Passat'la insignia karsılastırılmaz bıle PASSAT hava'da kara denizde heryerde koyar. :) insignia diyen arkadaslarda insignia ile mutlu suruşler. :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.