Şimdi Ara

Passat mı ? İnsignia mı ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
31.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suleymanguler

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Sen nedıon

Okuldan geldin yeni geldin sanırım biraz otur sakinleş ödevlerine başla sonra gelip yazarsın içindekileri.

Ne işsin sen birader insignia toz konduramıyon herhalde arabana okadar guvenıosan al arabanı gel yediremıyorsunuz herhalde arabanıza laf gelınce

Profilime bak aracımı görürsün. Gerçekleri söylüyoruz ama sizin gibilerin zoruna gidiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sen nedıon

Okuldan geldin yeni geldin sanırım biraz otur sakinleş ödevlerine başla sonra gelip yazarsın içindekileri.

Ne işsin sen birader insignia toz konduramıyon herhalde arabana okadar guvenıosan al arabanı gel yediremıyorsunuz herhalde arabanıza laf gelınce

Profilime bak aracımı görürsün. Gerçekleri söylüyoruz ama sizin gibilerin zoruna gidiyor.

birader işine bak sende ne araba oldugu benı ılgılendırmez kendıe guvenen İST/Merterde beklerız. Hertürlü araçlada herseyi yaparız sorun yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen nedıon

birader işine bak sende ne araba oldugu benı ılgılendırmez kendıe guvenen İST/Merterde beklerız. Hertürlü araçlada herseyi yaparız sorun yok

Tamam galerici arkadaş.

• OPEL ACABA BU SEFER HANGİ FİAT ARACINI ALIP KENDİ LOGOSUNU YAPIŞTIRACAK ÇOK MERAK EDİYORUM ???

DOBLOYU COMBO YAPTI

LİNEA YI DA YENİ ASTRA SEDAN YAPMASINLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

OPEL ACABA BU SEFER HANGİ FİAT ARACINI ALIP KENDİ LOGOSUNU YAPIŞTIRACAK ÇOK MERAK EDİYORUM ???

DOBLOYU COMBO YAPTI

senin gibi lineayi c segmenti arac sanan liseli varsa opelde o da olur dert etme....
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

quote:

OPEL ACABA BU SEFER HANGİ FİAT ARACINI ALIP KENDİ LOGOSUNU YAPIŞTIRACAK ÇOK MERAK EDİYORUM ???

DOBLOYU COMBO YAPTI

senin gibi lineayi c segmenti arac sanan liseli varsa opelde o da olur dert etme....

opel yaparsa siz o zaman opel olduğu için c sınıfı dersiniz merak etmeyin
    insigniada hala diz hava yastığı yok puntoda var
    insigniada bide broşüründe olan özellikler var ama ülkemizde bize layık görmemişler galiba ki satışa sunmamışlar
    dalga geçer gibi broşüre yazmışlar

bekleyelim belki opel lineayıda alır yeni astra sedan yapar :)

• quote:

quote:

quote:

DOBLOYU COMBO YAPTI

opel yaparsa siz o zaman opel olduğu için c sınıfı dersiniz merak etmeyin
    insigniada hala diz hava yastığı yok puntoda var
    insigniada bide broşüründe olan özellikler var ama ülkemizde bize layık görmemişler galiba ki satışa sunmamışlar
    dalga geçer gibi broşüre yazmışlar

bekleyelim belki opel lineayıda alır yeni astra sedan yapar :)

bunu anca senin gibi kuyruk acisi olanlar ister hicbir firma butun donanimini ulkemize tam olarak getirmiyor bu opele has degil bugun vw de bircok modelde turkce yol bilgisayari bile yok daha sen anca konusuyon en azindan indirim, uzun sure arac beklememe durumu var opelde. Ayrica kimse vw ye bagnaz oldugu kadar opele bagnaz degil en azindan.. o yuzden linea alma durumu olmaz ama alsa bile piyasasi tutmaz bundan eminim. Biz senin gibi bos konusmuyoz....

• bu arada punto insigniayi dover oldumu...:)))

inan ayni hizda kaza yap insigniada o hava yastigina gerek bile kalmaz...
  • bu arada punto insigniayi dover oldumu...:)))

bunu iki aracida kullanan biri olarak soyluyorum..
  • quote:

bu arada punto insigniayi dover oldumu...:)))

benim insigniam yok dolayısıyla kaza yapıp ihtiyacı görme şansım da yok
    siz kaza yapın test edin isterseniz
    ama

Allah kimseyi o noktaya getirmesin kaza yapmamak en iyi seçenek euroncap ta çinlilerin bile arabası 4 yıldız aldı

puntoya gelince de opel sizin görüşünüzü dikkate alabilir

tasarım harikası new combo dan sonra belki punto evo yu punto opc yaparlar

• quote:

quote:

ama

Allah kimseyi o noktaya getirmesin kaza yapmamak en iyi seçenek euroncap ta çinlilerin bile arabası 4 yıldız aldı

Sen olduğun yerde sayıyorsun hiç üretken cevabın yok. Kaza yap test et görelim diyen adam benim gözümde karaktersiz, çekemeyen insanın tekidir. Sana daha yorum yapmayacağım sana tek şey söylüyorum onu da ben değil klibi izle anlarsın..........

• quote:

quote:

quote:

ama

Sen olduğun yerde sayıyorsun hiç üretken cevabın yok. Kaza yap test et görelim diyen adam benim gözümde karaktersiz, çekemeyen insanın tekidir. Sana daha yorum yapmayacağım sana tek şey söylüyorum onu da ben değil klibi izle anlarsın..........

nasıl okuduğunuza bağlı ben kimse kaza yapmasın dedim siz bana insignia ile kaza yap ihtiyacın olmaz dediniz bende insigniam olmadığı için böyle şansım yok dedim

bu arada benim gözümde sizin çekilemeyecek bir durumunuz yok bana insigniayı bedava verseler almam
    dolayısı ile sizi çekememek gibi bir derdim yok

siz de insigniam olsun 1.4 olsun demişsiniz anlaşılan nedir bu insignia kasa merakı anlamadım

• @ swrc

Opel'e karşı bir kin hissettim sende hangi arabayı kullanıyorsun? Bu tavrın neden kaynaklanıyor
  • BU ARADA BU LİSELİ MUHABBETİNİ ANLAMADIM BU ŞARKIYI ÇALIP CAMLARI AÇIP LİSENİN ÖNÜNDEN Mİ GEÇİYORSUNUZ TAKILMIŞSINIZ LİSELİYE
    YOK SA İNSİGNİALARA YANLIŞLIKLA OPELDE ÇALIŞAN BİR TÜRK MÜHENDİS BU ŞARKIYI MI KAYDETMİŞ BÜTÜN İNSİGNİALARDA BU MU ÇALIŞYOR YOKSA
    VAR MI ÖYLE BİR KAYIT ÖZELLİĞİ
  • quote:

BU ARADA BU LİSELİ MUHABBETİNİ ANLAMADIM BU ŞARKIYI ÇALIP CAMLARI AÇIP LİSENİN ÖNÜNDEN Mİ GEÇİYORSUNUZ TAKILMIŞSINIZ LİSELİYE
    YOK SA İNSİGNİALARA YANLIŞLIKLA OPELDE ÇALIŞAN BİR TÜRK MÜHENDİS BU ŞARKIYI MI KAYDETMİŞ BÜTÜN İNSİGNİALARDA BU MU ÇALIŞYOR YOKSA
    VAR MI ÖYLE BİR KAYIT ÖZELLİĞİ

Çok hayalperes sin liseli hemde çok...... Dedikleri saçma olan ve önemsenmeyen insana liseli denir argoda. Ben üniversite öğrencisiyim. Bu müziği açıp açıp lise önünden geçmeme gerek yok üniv. de yeterince insan var ama bakış açısıda önemli.......

Sen hala fiat ile opeli kıyaslıyorsun her zaman yapılan anlaşmalar olur, gelişimler olur eskide 1.3 dizel astra çekmez diye doluydu şimdide senin saçmalıkların forumu doldurdu.....

Not: HEHEEEEEE insigniayı aldığımda bu şarkının orjinal cd sini verdiler dinledikce nostalji yapıyorum........

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

@ swrc

Opel'e karşı bir kin hissettim sende hangi arabayı kullanıyorsun? Bu tavrın neden kaynaklanıyor

Hiç uğraşma üstad adam haklı....... Bu arada nasıl gidiyor astra ile hayat? Tüketimler düştümü?
  • quote:

@ swrc

ESKİ OPELERDEN ÇOK ÇEKTİM 2001 VECTRAM VARDI 1.6
    KİLOMETRESİ 100.000 OLUNCA SATTIM O ARABA KADAR SORUNSUZ BİR ARAÇ GÖRMEDİM AMA ONA RAĞMEN OPEL SERVİSİ PAHALILIĞINI BENDE HİSSETTİM TEK SERVİS OLUNCA

1.3 ASTRA ALDIM ARABANIN ÇEKMEMESİ Bİ AYRI DERT DİREKSİYON DEĞİŞTİ VE DİĞER SORUNLARAYRI DERT SİNİRLENDİM 5000 KM DE SATTIM

OPEL İNSİGNİASINA ÇOK GÜVENSEYDİ ASTRA DA YAPTIĞI GİBİ VECTRA CLASSİC DER ONUDA SATMAYA DEVAM EDERDİ

GEÇEN BROŞÜRÜ İNCELERKEN GÖRDÜM ŞU ÖZELLİĞİ VAR DİYOR BU ÖZELLİĞİ VAR DİYOR AMA TÜRKİYEDE SATIŞTA DEĞİL DİYOR BU YÜZDEN ASLA ALMAM DEDİM

• quote:

quote:

@ swrc

Hiç uğraşma üstad adam haklı....... Bu arada nasıl gidiyor astra ile hayat? Tüketimler düştümü?

KESİN SEN ÖZEL ÜNİVERSİTEYE DE GİDİYORSUNDUR

• quote:

quote:

@ swrc

Astra ile aramız gayet iyi Allah nazarlardan saklasın tüketimler düştü ve sanırım düşmeyede devam ediyor her ne kadar yoğun trafikte kullansamda şuanki tüketim 8.1lt gösteriyor pekte yavaş kullandığım söylenemez boş bulduğum an sport'a alıp basıyorum ama halen daha düşüyor ilginç bir motor bir depo ile 180km şehir içi 730km şehir dışı olmak üzere ortalama 6.2 tükettim (100km ortalama ile) sanırım 180km şehir içi yapmasaydım daha da düşük bir değer elde ederdim

• quote:

quote:

quote:

@ swrc

Astra ile aramız gayet iyi Allah nazarlardan saklasın tüketimler düştü ve sanırım düşmeyede devam ediyor her ne kadar yoğun trafikte kullansamda şuanki tüketim 8.1lt gösteriyor pekte yavaş kullandığım söylenemez boş bulduğum an sport'a alıp basıyorum ama halen daha düşüyor ilginç bir motor bir depo ile 180km şehir içi 730km şehir dışı olmak üzere ortalama 6.2 tükettim (100km ortalama ile) sanırım 180km şehir içi yapmasaydım daha da düşük bir değer elde ederdim

MaşALLAH nazar değmesin....... Opel iyidir kim ne derse desin.......

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.