Şimdi Ara

Parov Stelar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jazz plaklarıyla bol bol uğraşıp, harika parçalar çıkaran, çok özgün bir müzisyen.
    Tavsiye ediyorum, dinlemelisiniz.
    Kesinlikle kaliteli müzik yapıyor.
    2 yılı aşkın süredir dinliyorum, son zamanlarda tekrar bir patlama yaşadım, daha fazla dinlemeye başladım.
    Biraz video-klip ekleyeyim, inceleyin, dinleyin.

• Kimsenin ilgisini çekmedi mi yani ?
  • ben bayılıyorum bunun müziklerine, hatta paylaştıklarının hepsine yakınını youtube'dan program aracılığıyla indirip arşivlemiştim, fakat yeni parçalarını direk satın almak istiyorum. Mükemmel bir tarzı var.
    Misal ;

http://www.youtube.com/watch?v=twqM56f_cVo
  • hortlatalım konuyu bu arkadaşı türklerden daha çok avrupalılara sormak lazım nasıl bi şahsiyet olduğunu 2011 ankara yılbaşında saklıkente gelmişti kaçırmıştım şimdi 13 aralıkta blackbox'a geliyor aldım bileti var mı gelen
  • parov stelar iyidir

• Parov Stelar tarzı başka müzisyenleride öğrenmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncore

hortlatalım konuyu bu arkadaşı türklerden daha çok avrupalılara sormak lazım nasıl bi şahsiyet olduğunu 2011 ankara yılbaşında saklıkente gelmişti kaçırmıştım şimdi 13 aralıkta blackbox'a geliyor aldım bileti var mı gelen

iyi yapmışsın vallahi, bildirimden gördüm ben de, epeydir foruma girmiyordum (:

2009da istanbulda dinlemek nasip oldu, sonra istanbuldak göçtük ettik...

elektronik-, psyhcedelic jazz yapan başka bi oluşum varsa beni haberdar edin siz de olur mu ? :))
  • Not aldım bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni parçasıda gayet güzel

• Abimizi Homesick ile tanıdım zamanında. Yarın gündüz vakti diğer parçalara da bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

Yeni parçasıda gayet güzel

tuttum bu şarkıyı ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.