Şimdi Ara

Park halindeki arabama çarpmışlar!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hep buralarda okuyordum ama bunlardan biriside benim başıma geldi.Sabah arabanın yanına geldiğimde şok oldum.
    Birisi sol ön çamurluğa vurmuş ve tabi kaçmış.Çarpmasını geçtim,kazadır olabilir ama kaçması kişiliksizliğinin göstergesi.
    Polisi aradım geldi,adamlar açıkça söyledi bulman zor diye.Savcılığa git, şikayet et istiyorsanız.
    İçimden zaten bu ülkede birilerinin yaptığı yanına kar kalıyor,bu da onlardan biri.
    Çevredeki güvenlik kameralarına baktım şansızlık hiç biri görmüyor,yani o yöne bakan bir kamera yok gibi.
    Şikayet etsem ne çıkar bilmiyorum,bu konuda bildikleriniz ,deneyimleriniz nelerdir?
    Hep araç içi kamera taktıram diyordum ama kısmet olmadı.
    Özetle sabah sağlam çıkıp,akşam evinize, ailenize sağ bir şekilde kavuşuyorsanız şükredin.
    Arabanı resmi:

Park halindeki arabama çarpmışlar!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^Teacher^ -- 17 Kasım 2014; 11:53:15 >

• geçmiş olsun.
    öncesinden kazalı olmasa vakumla çekilirdi ama şimdi işi uzun.
  • vakum ve yaglı çekiçle orası kendine gelir ama boya atmış mecburen boyatmanız gerekiyor geçmiş olsun...
  • Teşekkürler arkadaşlar
    İyi bir usta bulup vakumlama yaptıktan sonra boyanacak malesef.Resimde belli olmasa göçük daha derin.
    400-500 e patlayacak bize anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Teşekkürler arkadaşlar
    İyi bir usta bulup vakumlama yaptıktan sonra boyanacak malesef.Resimde belli olmasa göçük daha derin.
    400-500 e patlayacak bize anlayacağınız.

Büyük geçmiş olsun arabada araç kamerası olsa dahi karanlık ortamlarda plaka tespiti güç olabilir. Park halinde Çarpanı araç kamerası ile tespit etme şansınız etraftaki ışığın durumuna göre %50 bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bulunduğu yerde sokak lambaları vardı,ışık konusunda sıkıntı yoktu.Yol kenarı tamamen aydınlatmalı.
    Park ettiğim yer dar vs değil.Çarpan araba vurup gitmemiş,geri gelirken vurmuş muhtemelen.
    Ya da art niyetli olarak vurmuş,kimin içinden ne geçtiğini bilemezsiniz.
  • parayi bulan arabaya ulaşan ehliyet peşinde sonucu boyle vurup kacan tarzan pilotlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.