Şimdi Ara

parça parça 19 bin tl hasarlı komple boyalı araç alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2009 model km orjinal 173 bin km gri komple boyalı,parça parça en yükseği 7000 bin var 3000 bin var toplamda 18,19 bin

tl hasar kayıtlı.fiat gpunto bu hasarların içinde dolu nedeni ile aracın tavanı boyanmış 3000 bin tl de o resimler mevcut.araç alır

mı masrafı yok motor iyi gideri iyi sis farı 16 inç çelik jant geri sonradan takılan park sensör de mevcut,yanı kısaca pert değil

ağır hasarlı değil şaseler de direklerde sorun yok araç alınır mı koltukları iyi iç aksam temiz.araç resimleri aşağıda vardır

not dizel motor ve fiyat 33 bin tl son anlaştık

parça parça 19 bin tl hasarlı komple boyalı araç alınır mıparça parça 19 bin tl hasarlı komple boyalı araç alınır mıparça parça 19 bin tl hasarlı komple boyalı araç alınır mıparça parça 19 bin tl hasarlı komple boyalı araç alınır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber80 -- 21 Şubat 2020; 7:27:19 >

• Fiyati nedir? Motoru nedir?
    Donanim olarak kapi kollarindan active oldugu anlasiliyor.
    Eps sağlam mi? Cunku 1500 lira para yer tamiri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı uygunsa alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Du Hast D kullanıcısına yanıt
    dostum 33 bin tl anlaştık. 1,3 multijet dizel motor bir hasar görünmüyor arabam.com bu arabaya 30 bin tl vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber80 -- 21 Şubat 2020; 7:27:36 >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    33 bin tl dostum son anlaştık
  • 33 bin iyi fiyat lastikler iyiyse dedikleri dışında bişey yoksa al. Piyasa uçuk bu fiyata toros satıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cém kullanıcısına yanıt
    yorumun için saol dostum lastikler iyi dostum dün kullandım ses filan da yoktu temiz bir araç
  • Heleki ilk aracın yada tecrübe kazanma amaçlı araç bakıyorsan kelepir.

• Fiyatına göre aracın dış görüntüsü jantlar hariç hoşuma gitti. Hasarların hiçbiri hayati değil gibi. İyi bir yerde kontrol edildikten sonra almakta bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. Yalnız yarın öbür gün satma işi biraz sancılı geçebilir, onu göze almanız lazım. Tavan boyalı dendiği zaman herkes koşarak uzaklaşıyor nedense. Hayırlı olsun şimdiden.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    jantlar ortada kimisi beğendi kimisi beğenmedi :) bende ortadayım çok iyi değil sanki.doludan dolayı tavan boyama resmi var hasar bilgisinden de dolu hasarı yazıyor zaten insan korkuyor tabi takla mı attı ne oldu diye ama resimler en azından satarken yardımcı olur
  • valla ilk işiniz jantları değiştirmek olsun derim hayırlı olsun...
  • ön kaput yamuk duruyor. bize göre sol, araca göre sağ tarafı daha açık duruyor gibi. diğer bir husus ise aracın gideri olsun diye jantları parlatmış gibi yani değiştirip aracın albenisi olsun yapmış diye düşünüyorum. orjinal jantlarına ne olmuş acaba? (gora'da diyorlar ya adama, senin yüzüne ne olmuş diye, o da cevap veriyor noolmuşş, adama sorarsan aynen böyle cevap verebilir belki.. ) iskelet yamuk olmasın buna dikkat et derim. motor zaten olmazsa olmaz. gerisi teferruat.
  • O jantlar ne ya hahah zevk meselesi tabi ama bunu zevk edinecek kadar ne yaşadı araç sahibi merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözlerim beni yanıltmıyor ise solarka jant dışa daha çok çıkmış durumda. sağ tarafta böyle bir durum göremedim.çamurluk ile aynı hizada gibi sanki. bence bunun nasıl diyorlar şase mi ne ben iskeleti diyeyim, kaymış gibi.

yanılıyor olabilirim. ya da bu durumu o jantlar ile gizlemeye çalışmış da olabilir. ben öyle zevkin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet kontuy -- 21 Şubat 2020; 8:36:38 >
  • ahmet kontuy kullanıcısına yanıt
    jantlara bakarım tekrardan hıza aynı mı diye ,araç bir tarafı kaldırım üstünde yamukluk ondan şase kayık filan değil :) ama yinede bakmak lazım
  • Iyi bir tamirciye götür şaselerde direklerde oynama yoksa yapıştır bu fiyata araba bulamazsın

• Adama sor araç nezamandır sende diye 3 yıl civarıysa adama güvenirsen alınabilir, aksi durumda araba pert olabilir, sigortaya girmemişse pert kaydı olmayabilir, arabanın her yeri kurcalanmış olabilir, motoru indirilip geri yerine filketeyle :) tutturulmuş olabilir, şase eğri veya kaynak olabilr, insanlar neden boyalı araçtan kaçıyor çünkü yola çıkmaması gereken araçlar yola çıkarıldığı için, çok çok masraf edip düzen tutturamayıp zararına geri satabilirsin

• Arkadaşlar benim aracımda akrabaya verdiğimizde başka bir araba vurdu sol ön farın biraz daha önünden ve ön alt tampon sol far (ön taraftan bunlar) ancak nasıl olduysa airbag açtı her yeri ve airbag değişimide olduğu için yetkili serviste yapıldı 30bin'e yakın hasar görünüyor.
    Aracı servise götürünce bir sorunu çıkmıyor zaten sadece onarın da dediği gibi plastik değişiklik ama aitbag olduğu için mevla yüksekmiş.

Araç 72 binde clio 2016 icon manuel dizel kırmızı.

Ederi nedir sizce.
  • Bu paraya komple boyalı 1 milyon km'de taksi çıkması satıyorlar. Araç temiz şaseler düzgünse alınır GP çok güzel araçtır.
  • Şimdi size olası masraflarınızı yazayım (kaporta durumundan hariç) ilk önce küçükleri yazayım birincisi amortisör takozlari şu an sanayide 300_500 arası değiştirirsiniz yine nukseder pesinizi bırakmaz yolcu tarafında ki airbag şişer değiştirme maliyetini bilmiyorum (tabi değiştirmeye bilirsiniz o sizin tercihiniz) otomatik ise şanzımanı ele alabilirsiniz (sanayide 4+5 i serviste kafadan 10 bin)
    Elektrikli direksiyon sorunu ( sanayide pek çözebilen yok serviste kafadan 7 bin) hala bu punto almak istiyorsanız buyurun bunları yaşamı biri olarak yazıyorum bir daha Fiat almamaya bu araç yüzünden yemin ettim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.