Şimdi Ara

PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsi değil hocam ben Bursa'da yaşıyorum ortam İstanbul gibi olmadığı için kendini gold digger olarak tanımlamayan ama içinde gold diggerlık olan kızlarda var. Yani sevgilisinin parası olmasını, evi,arabası olmasını, sağlam işi,yüksek maaşı olmasını falan ister ve bunu normal olarak görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 26 Mayıs 2022; 13:47:35 >
  • sizce aylık ne kadarlık bir gelir türkiye'de yüksek refah düzeyinde yaşatır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abcd12341 -- 26 Mayıs 2022; 14:0:40 >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt

bende bursalıyım bursada var evet

• Para, vücut, tip, araba hepsi bir kişide anca Türkiyedeki erkeklerin %1'inde mevcuttur. İyi lan bütün karıları, kızları onlar götürsün gerisini avucunu yalasın var mı öyle bi dünya 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WonderCx W kullanıcısına yanıt
    Öyle kardooo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • muammer816 M kullanıcısına yanıt

Hocam para için gelecek kızdan ne beklenir ki ....

• PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITYRasad Aliyevyoutube
    Babil dizisi (her sey para)
    https://www.youtube.com/watch?v=GZQXQfQDn2Q
  • param yok ve olmayacak

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insanno8693 I kullanıcısına yanıt
    PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY

• quote:

Orijinalden alıntı: Insanno8693

PAAAAAAAAAAAİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

• Paganizm kullanıcısına yanıt

ee onu da sen bilicen hocam PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY 

• Paran yoksa araban olmaz

ancak başlarda berbat bir işte çalışıp asgari ücret alırsın idarelik olarak

daha sonra daha iyi bir iş bulursun ve para biriktirmeye çalışırsın euro dolar olarak

ayrıca para getirecek başka şeylerle de uğraşırsın nakitini arttırırsın yine

belki gün gelir sana düzenli gelir getirecek bir iş kurarsın ve düzenli para kazanırsın

bu böyle artar gider. 10 olmazsın ama 0 da olmazsın.

kendine araba alabilecek aşamaya gelirsin. alabildiğine kadar da bir motor alırsın.

Paran yoksa duzgun telefonun olmaz (masaya koyamazsin iyi foto cekinip instaya atamazsin)

gerek de yok, 2. el bir samsung xiaomi alırsın senelerce kullanmaya devam edersin

ali koçun bile senelerce aynı model telefonu taşıdığını hatırlıyorum

paran olduğunda da 3-4 senede bir alabilirsin yine

Paran yoksa duzgun kiyafetin ayakkabin olmaz

vücut şeklin iyi ve bakımlıysan öyle aşırı pahalı şeyler almana gerek kalmaz

semt pazarına gider yine üstünde güzel duracak şeylerden alırsın

Paran yoksa duzgun vucudun olmaz bir insana dikkatli bakarak yedigi şeyleri tahmin etmek zor değildir

az paraya olabildiğince düzgün beslenebilir ve evde p90x izleyip 2 dambıl 1 barfik aleti alıp her gün p90x uygulayabilirsin yada az birşey para ödeyip ayda 15 gün (2günde 1) spor salonuna gidersin

Paran yoksa sacini duzgun kestiremezsin iyi kuafore gidemezsin belki hiç gidemezsin

ben traş makinesi kullanıp kendi kafamı kendim traş ediyorum asker traşından birkaç tık üstte oluyor

Paran yoksa yemek bile yiyemezsin zargana kalirsin

yalan, az paraya da yeterli proteini karbonhidratı yağı vitaminleri alabilirsin

Paran yoksa kiza bir kahve bile alamazsin bulusmaya otobusle ter kokarak gidersin

deodorantlar ve parfümlerin ucuz olanları var. çalışırsan kıza 1-2 kahve ısmarlayacak paran olur yine. kendi seviyenin üstündeki kızlarla yada aşırı para meraklısı kızlarla takılmazsan sıkıntı çıkmaz.

ve enayi gibi soyulmaktan vazgeçmeni tavsiye ederim. o bebek gibi görüp kıyamadığın kızları tofaşlı tipi leş gibi kekolar bile hoplatabiliyor yani.

Paran yoksa ozguvenli olamazsin

önce suyla vücüdunu sadece ıslatırsın sonra vücüduna sabun sürer ve duş başlığıyla yıkarsın

ardından basarsın soğuk suyu 2-3 dk çakı gibi olur çıkarsın. hepsi toplam 5 dk sürüyor.

şampuan da az birşey yeter ve her gün kullanılmaz. saçlara zarar verir her gün kullanırsan.

'' Örnekler çoğaltılabilir

Çevrenizdeki her bir kiz siz farkında olsaniz da olmasaniz da sizi gizlice tartiyor ölçüp biciyor ve size uygun bir kategori belirleyip kafasinda oraya yerlestiriyor bu kategoriler sunlar ''

Adam (parali vucutlu arabali populer ozguvenli)

para evlenecekleri adamda aradıkları şeydir aslen geçelim burayı

vücut özellikle vuruşacakları adamda aradıkları şeydir

araba herkeste olsa iyidir iyi kötü

popüler olunca daha kolay karı düşürürsün doğrudur

özgüven asıl anahtar nokta budur

''Adam değil (usttekinin tersi erkeklerin yuzde 80i bu halde) doğru

Benimle alakasız (yasli evli vs) ''

kadınları kendi gözünde fazla büyütmüşsün moruk

onlar bizim penissiz testissiz kılsız beyni ve vücudu daha zayıf versiyonlarımızdır

biyolojik olarak böyledir, günümüz çağında şartlar biraz değiştiği için ondan böyle düşünüyorsun

kadınlar hala mağara adamı kekolarla takılıyor cebinde pek bir parası olmayan :D

• abcd12341 A kullanıcısına yanıt
    Şu şartlarda İstanbul Ankara İzmir gibi büyükşehirlerde 20K, daha küçük illerde 15-16K diyebilirim.

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

Benim arkadaşlarım 1000 dolara iş buldu yazılımda. Torpil falan değil yurtdışına remote çalışıyorlar. Ama köpek gibi saatlerce çalıştılar ve inşaat mühendisi falan bu adamlar.

• deadman0000 D kullanıcısına yanıt

boş mesaj... hocam akpli misin tam şükür kokusu aldım

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Yok kanka ama saldırgan girişken olmak lazım. Karamsar olarak bir yere varamazsın. Kovalayacaksin

• benimkucukbebegim kullanıcısına yanıt

Benim hededim de o tarz bir şey ama çok çabalamak lazım.

• Naber parasiz genclik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drummer07 kullanıcısına yanıt

Diplomasız mümkün mü iş bulmaktan gerçekten? Reddit'te filan konuşuyoruz bazen çok gaza getiriyorlar ama bilemiyorum PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY 

Sevmediğim bir bölümde okuyorum ve yine sınıfta kaldım. 4 aya yakın tamamen boşum sonra part time uğraşacağım. Bir platform üzerinden öğreniyorum web development. The Odin Project ismi size de tavsiye ederim hocam bilmiyorsanız. Gerçekten en temelden sona kadar götürüyor ve discord sunucusu, topluluğu vs var oralara bakıyorum iş bulanlar filan olmuşlar. Bu konuda kendini geliştirip remote bir iş bulmak müthiş olurdu. Ama diploma vs olmadan ne kadar mümkün olur bilmiyorum. Benim çalıştığım başka bir konu var onun için web dev lazım ondan öğreniyorum. Becerebilirsem tam zamanlı işe de çevirmeyi çok isterim tabii.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.