Şimdi Ara

PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paran yoksa duzgun telefonun olmaz (masaya koyamazsin iyi foto cekinip instaya atamazsin)
    Paran yoksa duzgun kiyafetin ayakkabin olmaz
    Paran yoksa duzgun vucudun olmaz bir insana dikkatli bakarak yedigi şeyleri tahmin etmek zor değildir
    Paran yoksa sacini duzgun kestiremezsin iyi kuafore gidemezsin belki hiç gidemezsin
    Paran yoksa yemek bile yiyemezsin zargana kalirsin
    Paran yoksa kiza bir kahve bile alamazsin bulusmaya otobusle ter kokarak gidersin
    Paran yoksa ozguvenli olamazsin
    Paran yoksa bakim malzemeleri alamazsin duzenli dus bile sorun olur sampuan 50 lira bu ülkede

Örnekler çoğaltılabilir

Çevrenizdeki her bir kiz siz farkında olsaniz da olmasaniz da sizi gizlice tartiyor ölçüp biciyor ve size uygun bir kategori belirleyip kafasinda oraya yerlestiriyor bu kategoriler sunlar

Adam (parali vucutlu arabali populer ozguvenli)
    Adam değil (usttekinin tersi erkeklerin yuzde 80i bu halde)
    Benimle alakasız (yasli evli vs)

Bunlar hayatin aci gercekleridir dostlarim biz bosuna 25imize kadar yalniz gezmedik tr erkekleri genelde 30 gibi ancak evleniyor çünkü o zamana kadar boş çar fukara ailelerimiz saolsun bize para saglayamadiklari icin ADAM yerine konmuyoruz kizlar tarafından erkekler anca o zaman biraz para kazanmis oluyor

Bazisi fakir özgüvenli olm en cok size gülüyor insanlar adamin donunun markasi yok gelip cak cuk konusuyor shshjddj kizlar en cok bunlari tiye aliyor

This is #brutal_reality accept it or live in the donkey paradise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 25 Mayıs 2022; 0:8:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 250bin euro paran varsa, yunanistanda ev alırsın, atinada telefon edersin eskort kızlara, gelirler evine evde alem yaparsın.50şer euro da fazladan bahşiş verince aş kim kardia mu hoşgeldin caniiiim derler. avrupada serbest dolaşımın olduğu için soluğu istediğin yerde alırsın... 500bin euroya yakın tam hatırlamıyorum fiyatı portekiz vizesi aldığında amerika dahi vizesiz kapısını açar sana. amerikaya ingiltereye gidip pasaport kontrolde önlerine portekiz pasaportu atabilirsin, ismin isterse Abdulcabbar olsun. Abdulcabbar bey hoşgeldiniz derler.istersen sakallı ol şalvar giy. özgürsünüz tarzınız sıradışı bravo derler.

paran yoksa edirneden yunanistana meriç nehri üzerinden geçmeye çalışırken ya boğulursun yada ilerde yunan polisi seni yakalar. coplarla döver üstündeki kıyafeti soyup çıplak olarak geri edirneye gönderirler. paran olduğunda sana hoşgeldin diyende yunandı,paran olmadığında seni copla dövende yunandır.

yada greencarda başvurursun her sene. has not been selected yazar herseferinde.

paran varsa ingiltereye gider orda dili öğrenirsin. çocuğunun altı bezli iken onu ingiliz paralı okula yazdırırsın.ingiliz yerliler senin bulunduğun ülkeye gelirler ve çocuğuna ingilizce öğretirler (bakınız benim oğlan ingiliz okulda öğretmeni ingiliz,ingiltereden fasa gelmiş biri).sadece ingilizceyi değil yüzmeyi bile öğretirler özel ısıtmalı havuzlarda.

paran yoksa netflixde dizi izleyerek ingilizce kasmaya çalışırsın hatta belki ona da paran yetmez torrentten sağdan soldan youtube dan kendi çapında birşeyler yapmaya çalışırsın.

paran yoksa para kazanmak için çırpınmaktan yakışıklı bile olsan zamanla maymuna dönersin. sabah 6:45e alarm kur koşa koşa evden çık otobüs bekle sabahın köründe trafiğe karış, cumartesi bile çalış, acıktığında bir restoranda salata balık yemek yerine git büfeden eti canga falan ye ucuz olsun diye..10yıl bu tempoda çalıştıktan sonra maymuna dönersin.

aylık maaşın ve enflasyon burada kilit önem arz etmekte. enflasyondan korunamayan trilyoner olsa malını eritir.bende bu forumda hep enflasyona karşı çareleri anlatmaya çalıştım. doğru zamanda dolarda doğru zamanda gümüşte durarak yada zamanı kestiremiyorsan uygun zamanda altın alıp hiç satmayarak çare bulabilirsiniz.
  • Paranın gözü kör olsun. Haklı söze ne denir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hersey para degil reis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaybedecek hiçbirşeyi olmayan insanlara yüksek meblag kredi çektirip bölüşüyolardı enson öyle duymuştum %80 i çeken kişiye %10 aracı %10 bankadaki işi baglayan kişiye

dene istersen hazmacım yutdışına kaçarsın PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 25 Mayıs 2022; 1:4:22 >
  • harbiden ha çevremde tanıdığım birçok kişi 250-500k arası kendini patlattı bu şekilde PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY 

• asankesenbirey A kullanıcısına yanıt
    Çoğu sey para

• +sonsuz. Hemfikiriz.

• %10000000milyar katıldığım hede

• 250bin euro paran varsa, yunanistanda ev alırsın, atinada telefon edersin eskort kızlara, gelirler evine evde alem yaparsın.50şer euro da fazladan bahşiş verince aş kim kardia mu hoşgeldin caniiiim derler. avrupada serbest dolaşımın olduğu için soluğu istediğin yerde alırsın... 500bin euroya yakın tam hatırlamıyorum fiyatı portekiz vizesi aldığında amerika dahi vizesiz kapısını açar sana. amerikaya ingiltereye gidip pasaport kontrolde önlerine portekiz pasaportu atabilirsin, ismin isterse Abdulcabbar olsun. Abdulcabbar bey hoşgeldiniz derler.istersen sakallı ol şalvar giy. özgürsünüz tarzınız sıradışı bravo derler.

paran yoksa edirneden yunanistana meriç nehri üzerinden geçmeye çalışırken ya boğulursun yada ilerde yunan polisi seni yakalar. coplarla döver üstündeki kıyafeti soyup çıplak olarak geri edirneye gönderirler. paran olduğunda sana hoşgeldin diyende yunandı,paran olmadığında seni copla dövende yunandır.

yada greencarda başvurursun her sene. has not been selected yazar herseferinde.

paran varsa ingiltereye gider orda dili öğrenirsin. çocuğunun altı bezli iken onu ingiliz paralı okula yazdırırsın.ingiliz yerliler senin bulunduğun ülkeye gelirler ve çocuğuna ingilizce öğretirler (bakınız benim oğlan ingiliz okulda öğretmeni ingiliz,ingiltereden fasa gelmiş biri).sadece ingilizceyi değil yüzmeyi bile öğretirler özel ısıtmalı havuzlarda.

paran yoksa netflixde dizi izleyerek ingilizce kasmaya çalışırsın hatta belki ona da paran yetmez torrentten sağdan soldan youtube dan kendi çapında birşeyler yapmaya çalışırsın.

paran yoksa para kazanmak için çırpınmaktan yakışıklı bile olsan zamanla maymuna dönersin. sabah 6:45e alarm kur koşa koşa evden çık otobüs bekle sabahın köründe trafiğe karış, cumartesi bile çalış, acıktığında bir restoranda salata balık yemek yerine git büfeden eti canga falan ye ucuz olsun diye..10yıl bu tempoda çalıştıktan sonra maymuna dönersin.

aylık maaşın ve enflasyon burada kilit önem arz etmekte. enflasyondan korunamayan trilyoner olsa malını eritir.bende bu forumda hep enflasyona karşı çareleri anlatmaya çalıştım. doğru zamanda dolarda doğru zamanda gümüşte durarak yada zamanı kestiremiyorsan uygun zamanda altın alıp hiç satmayarak çare bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Insanno8693 -- 25 Mayıs 2022; 7:40:50 >
  • PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY

• hamzacım ben bu durum analizini lisede okurken yaptım ve amacım yurtdışına kaçmaktı. ozamanlar rus kızlara ilgim vardı.rusça dil kasıyordum ingilizce öğrenmeye de çalışmıştım. sonra kıbrısta sayısız rus kızla antreman yaptıktan sonra ve rusyanın fakir dökülen bir ülke olduğunu düşünüp rotayı dönderdim. zira ben küçükken bulunduğum ilçeye ruslar gelmişti. rus pazarlarda rus kadınlar musluk porselen falan satarlardı. ruslar gözümde öyle kaldı.baktım ruslardan hayır yok ve ingiltere amerika falan buyur sana paralar demiyor,taktik değiştim. nerde para abbas orda dedim. sonra araplar bana gelir misin dedi bende dolara bağlı kanki dedim. benjaminleri verirsen neden olmasın dedim. o sırada sene 2011 dolar çöp oğlu çöp olmuş, arap da bana dedi ki ya dolar dediğin kağıt parçası gel veriyim çok hevesliysen dedi. ozaman dur ben bavulu hazırlayım dedim. yani biz sorunu yıllar önce görüp ona göre adım attık sen hala sorunu görmekle uğraşma kardeşim. sorun 200yıldır ortada. sen forumda osmanlıya laf ettin bir arkadaşa orda sana cevap yazacaktım sonra vazgeçtim ama osmanlının yıkılışı ve kağıt paraya faiz enflasyon sistemine geçişimiz aynı anlardır. işte o an sıkıntı başladı. bu sorun öyle 10-40yıllık değil 200yıllık. sende hala sorunu görmekle uğraşma artık aksiyon safhasına geç bence.bende aşırı dinci bir insan değilim ama kuranda boşa her 2 sayfadan birinde faiz haram dememiş. faiz bütün ülkeyi soyup soğana çeviriyor. insanların emekleri borcun faizini ödemeye gidiyor.demirel 1992 konuşmasında "borcun faizi beni götürüyor, yatırıma param kalmıyor,ben hergün doğan binlerce çocuğa nerden iş bulacağım" diyor. işte bu faiz sistemi ne zaman kurulmuş iyi düşünün 1. ve 2.dünya savaşları niye yapılmış iyi düşünün. ben bu forumda demirelin o videosunu da paylaştım ama millet goygoyunda. benim tuzum kuru siz bilirsiniz. şimdi ben parayı yaptım sayılır yakında tekrar taktik değişip rotayı avrupaya falan dönderebilirim. avrupadan 2-3 ev birinde oturucam diğerleri kira. yaz tatillerinde tr ye giderim. öyle goygoy yapıcam hacı ama çok acele etmiyorum musluk akarken dolsun kova.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Insanno8693 -- 25 Mayıs 2022; 8:24:48 >
  • Bu para yoksa kız yok muhabbetini başka arkadaş yapmıyor muydu? Üyeleri mi karıştırdım acaba

• hamza hocam don markası demişsinde seher yıldız kullanıyom o olur mu

• Insanno8693 I kullanıcısına yanıt

tespitler şahane şukular şelale reis harbi diyorum sen adam kategorisindesin çünkü hayatı çözmüşün

• Insanno8693 I kullanıcısına yanıt

abi benim meslek seçimim çok yanlış oldu senin gibi mühendis olaydım şuan kesin gitmiştim hukukta yurt dışında çalışma yok

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

sana her şey olur kral

• Paran olunca da bakan yok. Mesela ben.😭

• Hamzacım diyebilir miyim ?
    Ekliyorum ;
    Paran yoksa sevgilin olmaz çünkü
    Sinemaya gitsen mısır yesen iki 100 TL
    Tiyatro ucuz kız sıkılır
    Konsere festival gitsen günlük yeme içme konser 300 TL yi geçer
    Çekirdek kola cips yapsan o bile 50 TL yi geçiyor
    Yani para yok sosyalleşme yok sevgili yok

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

aylık gelirin ve total servetin nedir

• Zexeriya kullanıcısına yanıt

aynen dostum daha onlara girmedim bile

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.