Şimdi Ara

PARAN YOKSA KIZ MIZ BAKMAZ #BRUTAL REALITY (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • askerligini yapmayana da kız vermıyorlar

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

eskidendi o aslan artık öyle adamlık unsurlarına değil sadece paraya bakılıyor bunun da konusunu açtık zamanında

• hocam web veya app development öğreniyorsun. ama öyle videodan bakarak to do list yaptım hadi iş buluyım misal değil. adam gibi oturup 6-8 ay, haftanın 5 günü mümkünse 6 günü her gün kod yazıp stackoverflow takip edip mdn docs analiz edip önce to do list gibi basit basic github projeleri sonra da özgün işe yarar ve yenilikçi sayılabilecek birkaç github projesi yapıyorsun, işi eline alıyorsun.

sosyal hayatından 6-8 ayı feda ediyorsun (zaten bir dh'linin sosyal hayatı çok yoktur genelde) ama o 6-8 ayı feda ederek kalan hayatına radikal ve geçerli bir yol veriyorsun. buyrun bu kadar basit. hayat değiştirmek için 6-8 ay feda etmek hiçbir şey. ister rahatına yenilip bu mesajı reddet ve fukara hayatına devam et. istersen de konfor alanından çık hayatın değişsin sen bilirsin sözüm herkese arkadaşlar. amerikada dandik değil işini adam gibi eline almış web ya da software developer'ın ölüsü 70bin dolar. yoo öyle bi şey yok diyosanız muhtemelen işinizi elinize alamamış özgün olmayı becerememiş hazır to do listler tasarlayıp işsiz kalmış tayfadan olabilirsiniz. github'ınız sizin cv'niz. oraya güzel şeyler yaratın ve kurtulun bu ülkeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer07 -- 25 Mayıs 2022; 16:35:22 >

• herşey para değil. ağzı laf yapan her türlü kazanır/kazanıyor. tabi para olursa herşey çok daha kolay, çirkin bile olsanız alıcınız bulunur  

para varsa +10 da başlarsın.

ağzın laf yapıyorsa +5

paran yoksa ve ağzın laf yapmıyorsa -25 (işin zor).

gerçekler acı maalesef.

• Drummer07 kullanıcısına yanıt

Bilgisayar mühendisliği okuyup günlerini boş geçiren ben, bu mesajı beğendi :(

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

mezun musun knk

hocam sen de biliyorsundur artık meslek edinmek okul okumayla olacak iş olsa okulu okuyan kimse ağlamazdı zaten. meslek edinmek derken iş bulmaktan da bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın. işi bulursun hayatını anca idame ettirirsin. mesleği edinirsin hayatın değişir.

yani okul işi bir garanti değil bitti o. ben itüde ses mühendisliği okuyorum mezun olucam ama baksana halime alaylı yazılımcı olmak istiyorum şimdi. mükemmel gidiyor. sarılacaksın. neyle ilgilenmek istiyorsan bulup çok zaman vericeksin yoksa okulla onla bunla olmuyor hiçbir şey. sen köpek gibi zaman vermeden olmuyor. yoksa meslek değil iş bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer07 -- 25 Mayıs 2022; 18:15:9 >
  • Instagram profilimi açık yaptım yabancı bir kız takip etti sohbet başlattı. Sonra çalışıyor musun diye sordu.
    Yok deyince para akışın nasıl oluyor diye sordu

Sonradan da ben işini sorunca editörüm dedi

Hobin ne deyince de daha çok para dedi

Sonradan da mesaj atmadı

Başta beni yakışıklı bulduğunu yazmıştı sormadığım halde

Para meselesi olunca 2 yüzlülüğü ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38EAF14ED -- 25 Mayıs 2022; 19:7:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Daha 2. sınıfım ama geç başladım. Normalde bu sene falan bitiriyor olmam lazımdı.

Knk çok sıkı sarıl meslegine pc mühendisliği su ekonomide bile çok iyi meslek

Aynen, iyi öğrenirsem döviz kazanabilme olasılığım var en azından.

• NO GİRL MORE PAİN

• muammer816 M kullanıcısına yanıt

Para var ama tip yok,ağzım laf yapmaz. Ben hangi kategorideyim ?

Tam tersi bence

• Dapeux D kullanıcısına yanıt

tek bildiğim hayatım boyunca çok param olmayacak ve yalnız öleceğim en temizi hemen ölmem

• Arabanız olsa bile kızla ilk buluşmaya arabayla gitmeyin arabam yok deyin , gittiysenizde bi arkadaştan ödünç almıştım araba benim değildi deyin. Sonra şaka yapmıştım deyin sallayın bişeyler. Böylece gold diggerları tespit edip zaman kaybetmezsiniz yada ona göre muamele yaparsınız. Mesela her buluşmada siz ödüyorsunuz ben biraz sıkışığımda sen ödesen olur mu deyin buna benzer testler yapın.

• gold5555 G kullanıcısına yanıt

gold diggerlar kokundan anlıyor para durumunu yazdığın taktikler çocukça

• Paganizm kullanıcısına yanıt

yeteri kadar para varsa başka hiç birşeye gerek yok ki..

paranın olduğunu sosyal medyadan göster. mesela sana tavsiyem tinder avcısı filmini izle. illa o kadar zengin olmana gerek yok. onun yaptıklarının benzerlerini kendi bütçene göre uyarla ve sosyal medyandan (instagramdan) yayınla. ve tinder gibi arkadaşlık sitelerinde fotoğraflarını paylaş. hepsi bu kadar.

şirketim var falan yaz. şirketimi büyütmeye çalışıyorum yaz. instagram adresini yaz.

fotoğrafların paranın olduğuna dair ipuçları versin.parayı kolay harcayabildiğine dair ipuçları,bol bol gezdiğine dair ipuçları. filmde var bunlar. filmi izle beni daha iyi anlayacaksın.

merak etme, paran varsa herşey çok kolay.. her yerde herşey çok kolay. ülke şehir millet fark etmiyor(bence).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.