Şimdi Ara

ParamKart 11.11'de tüm alışverişlerde %11 indirim. Max 200₺ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
28
Favori
30.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trendyoldan alış veriş yaptım ama hepsiburada dan alışveriş yapamıyorum paramcard la.

• kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt

Canlı sohbete bağlandım indirimden faydalanabilirsiniz dedi ona göre alışveriş yaptım. Sanki olmayacak gibi bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah saatlerinde moneye atılanlar geldi öğlenden sonrakiler hala gelmedi gelir mi bilmiyorum... Agye atılan tüm iadeler geldi.Eksiksiz...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt
    Bu kadar saattir gelmeyen daha da gelmez herhalde. Bir miktar kaçmış oldu o halde :) Astarı yüzünden pahalıya gelmiş oldu bana. Neyse kısmet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ufak mantık hataları sebebiyle büyük balığı kaçırdık ama yinede çorba kaynatacagiz Allah bereket versin

• Bu kampanya yüzünden 10 yıl yaşlandım gelmezse param ofisini basmaya gidiyorum 2 saatir bir şey almak için uğraşıyorum

• Bir saat önce hb den alışveriş yaptım ama gelen giden yok :) oldubil de yarım saate geliyor du iade

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem oldubil hem param hem moneypay'e bayadır iadeler gelmemiş iade gelen konuya yazabilir mi

• Hocam saat 22.47 ve sonra ki saatler için gelen iade yok fakat 22.46 da gelen iadem oldu.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

22.46'daki işleminiz'e mi iade geldi yoksa iadeniz 22.46'da mı geldi

• Hocam 22.21 de işlem için 22 46 da iade geldi fakat 22.47 ve sonrasında yapılan işlemler için iade gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 12 Kasım 2021; 0:44:41 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

iyimiş ben saat 9'dan beri gelmeyen iadem var

• İadesi hala gelmeyen arkadaşlar www.param.com.tr canlı destek kısmı var sağ kısımda oradan yazabilirsiniz aksiyon alacaklardır. Bilginiz olsun.

• Kampanyayi insanlar gec fark etti ve zaten gec saatlerde yapilan islemlerin hicbirinden iade gelmedi. Hala tık yok hesapta. Ellerine yuzlerine bulastirdilar
    Tabi ilk fark edip moneypayden iade alan azinlik mutludur onlar icin laf yok.

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt

Moneypayden ben iade alamadım.  

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    Hocam ben AG ye yüklemeye çalıştım 1237TL kayıp.Moneypay da harcama yapmışım gibi gözüküyor ama AG ye bakiye eklenmedi.

İade filan da yok.

Alanlar olmuş hep hocam. Millet 3 er hesap açıp almış hemde. Ama ilk saatlerde yapilan islemler bunlar. Sonradan uyanmış Param. Zaten bende ty cuzdan ve hb cüzdana atmıştım. Baktim gelmiyor iade alırım. Boşa iş.

• Erkan0644 E kullanıcısına yanıt

agde hiç işlem yapamadım ben ama siz bi' ag tarafına yazın bence işlemi görüyorlar mı diye. Görüyorlarsa iade etsinler.

Teşekkür ederim hocam AG ye WhatsApp dan yazdım bakalım ne olacak!

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt

Hocam konuyu açan olarak ben alamadım. :D Alanları tebrik ediyorum. Ha bu arada ilk deneyende benimdir haliyle. Nasıl alamadım merak konusu. Yinede kampanyada tüm tutardan faydalandık tabi öyle ya da böyle.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.