Şimdi Ara

ParamKart 11.11'de tüm alışverişlerde %11 indirim. Max 200₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
373
Cevap
36
Favori
28.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 140
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 36
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kimlanbunlar (27 mesaj) islamzeki (21 mesaj) alptaskiran (14 mesaj) xxlboy (11 mesaj) AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (159 mesaj) Mobil (84 mesaj) Mini (37 mesaj) (9 mesaj) (83 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> ParamKart 11.11'de tüm alışverişlerde %11 indirim. Max 200₺
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    269 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

OlduBil için de geçerlidir.

https://param.com.tr/Detay.aspx?i=1127

*Aynı firmanın platformları arasında yapılan işlemlerde gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islamzeki -- 11 Kasım 2021; 17:23:20 >

• aramKart’ınla 11.11.2021 Tarihinde Harca, %11 Nakit İade Kazan!

ParamKart ile 11.11.2021’e özel %11 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor.
    *Online alışverişlerde geçerli değildir.*
    Nakit iade kazancın 200 TL’ye tamamlanana kadar yaptığın her alışverişte %11 nakit iade uygulanacaktır. İndirim firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanacaktır.
    Kampanya kapsamındaki nakit iade tutarı, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
    Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez
    Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
    Kampanya 11.11.2021 tarihinde geçerlidir
    TURK Elektronik Para AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ParamKart’ına kredi kartı ile ya da havale/EFT yaparak TL yüklemek için tıklayabilirsin.

ParamKart başvurusu yapmak için tıkla.

Param karta hiç güvenmediğim için riske girmedim, kampanya güzel ama kampanyayı yapan param olunca güven vermedi ve daha önce param ile sorun yaşadığımdan tekrar bir sorun olursa diye uğraşmak istemedim. Para iadesi alacağız diye elimizdeki paramızdan oluruz dedim ve hiç pişman değilim.

Yüzsüzlükmü ? Başkan laflarına dikkat et oncelikle..

Moneypay kimin alt yapısını kullanır beni ilgilendirmez.. Moneypaye yükleme yapıp migrostan LED TV aldım ben ve moneypaye her yaptığım yüklemeden komisyon ödedim.. Ortada bir üç kağıt yok yani.. Kampayaya katılabilmek için bile komisyon verdi millet. Ayrıca ben komisyon ödemişim oradan alışveriş yapmışim ya da yapmayıp hesabıma EFT yapmışım bu seni ilgilendirmez ! Kampanya şartlarında platformlar arası kısıt yazmıyordu ayrıca. Biz migros alışverişi yaptık ama bahsettigin durumu yapmış olsam bile bu beni ilgilendirir. Burada algı yapma laflarını seçerek konuş. Haydi işine bak şimdi
    Işin ucunda Param kart ve saçmalıkları olunca dünkü kampanyaya bulaşmadım bile. Parayı parama yükle, harcamaya çalış. Online da gecerli mi, iade gelecek mi vs. dert üstüne dert olacaktı. Dün kampanyaya bulaşmadığım için şuan çok rahatım

Böyle yüzsüzlük yapanı bende görmedim. Ben mail attım Ag harcaması için, iademi yaptılar hemen. Utanır diyemezdim herhalde kendi platformlarınız arasında transfer yaptım bana %11 verin diye..

• Binbaşı
    1002 Mesaj
    Açıklama kısa ve öz 😅
  • Yarbay
    5412 Mesaj
    süper konu
    |
    |
  • Binbaşı
    1044 Mesaj

Kısa öz açıklayıcı  

|
    |
  • kartlarda limit kalmadı  

|
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj

Uygulamaya bu şekilde bildirim geldi.

Ne şartlar yazıyor ne de detaylı bilgi.

Sitelerinde bilgi yok.

Twitter hesaplarında bilgilendirme yok.

|
    |
    mikropzoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

sitede gözükmüyor link var mı

• mobil bildiriim geldi, detay yazmıyor

|
    |
    .Eray. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Teşekkürler faydalandık :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

malum yollar olar?

|
    |
    AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Detay gelir kampanya 11.11 kampanyası gece yarısından sonra detaylar gelir beklemede kalın.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    2596 Mesaj
    Teşekkürler.
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    Takip
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Teşekürler
    |
    |
  • Binbaşı
    1110 Mesaj
    Param kart çıkarayım diye baktım. Ücret ve komisyonlar sıkıntı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 10 Kasım 2021; 19:20:12 >
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj

Bitsin bu 11/11 kampanyaları para kaldamı........................ İliğimizi sömürdüler :)))

|
    |

• world kk puanları yüklemek için iyi

|
    |
    ekdellal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Hocam world dedin de yapı kredi 2 aydır kampanya bile yapmaz oldu. Kampanya bütçelerini mi bitirdiler acaba.
    |
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eileithyia

Hocam world dedin de yapı kredi 2 aydır kampanya bile yapmaz oldu. Kampanya bütçelerini mi bitirdiler acaba.

teb de 2 aydır yok hocam. en düzenli kampanya vakıfdan geliyor. hem banka kartı, hem kredi kartı

• Er
    2 Mesaj

TEB gene iyi en azından kişiye özel 150 TL bonus ve bu son dijital kampanyası ile kurtarıyor. Vakıfa diyecek söz yok ama yapı kredi yokları oynuyor yarın bekliyorum bir e-ticaret kampanyası bakalım gelecek mi.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,494
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.