Şimdi Ara

ParamKart 11.11'de tüm alışverişlerde %11 indirim. Max 200₺ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
28
Favori
30.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hakem heyetine başvuru formu doldurdum dün akşam. Oldubil'in instagram'daki kampanya görsellerini de dosyaya kanıt olarak ekledim.

"Her yerde geçerli" deyip bunu saymamak hiç de hoş değil, adil de değil. Adamakıllı koşulları yazsalardı ben de aidat ödemezdim. Kendi kabahatleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura ödemesi hariçmiydi yatmamış?

• Bende izsu sitesinden su faturası ödedim yatırmadılar. Desteğe mail attım cevap bile vermediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada harcama iadesi gelmedi canlı desteğe kaydı açtırdım 4 gün sonra iade geldi

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    la bi gün de sıcak fırsatçıların hayrına yaz.

• Kampanya şartı çok net.

ALIŞVERİŞ YAPMAK.

şayet parayı moneypayden oldubile atınca Alışveriş yaptığını iddia ediyorsan. Faturasınıda mahkemede sunman lazım..

Alışveriş yaptıysan faturayıda mahkemede ibraz edersen neden olmasın .

Bunu sunamıyorsan sen alışveriş yapmamışın. Koşulu sağlamamışın. Bu kadar net!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 19 Kasım 2021; 11:48:43 >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    babayı karıştırma.
    sen ben burdakiler hepimiz bu tarafta, milyonlar kazanan şirketler karşı tarafta. ne kadar sömürebilirsen sömürcen.

• edevlet üzerinden türkiye bankalar birliğine şikayette bulunacağım ama bu oldu bil param kart ile ilgili şikayet hangi bankayı seçilerek şikayette bulunabilir acaba?

• Mrb, hortlatiyorum, ozur dilerim ama konudaki arkadaşlar boyle bir deneyim yasamis olabilir, ana konuya cok giren yok gibi.

gecen aylarda param 400 lira bakiyemi hicbir yere aktaramiyordum. En son nasil olduysa hb cuzdana yuklendi. Param troy karti da iptal edip silmistim karti ve uygulamayı sinirimden. Dun o 400 lira ile hb cuzdandan harcama yaptim. Bugün bankaniz onay vermedi diye iptal ve cuzdana iade olmuş. cuzdana para yuklerken onay almadin mi arkadas da, bi daha paramdan onay istiyorsun
    Trendyol da böyle bişey yok sanırım.
    Neyse uygulamayi geri yukledim. Param kart no degismis. Yuklerken 2144 du sonu, simdi 8268 olmuş. Eski silinen kart gözükmüyor haliyle. Hb den karta iade et desem bu bakiye, yeni karta gelir mi sizce? Yoksa mechule mi gider?Deneyimi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.