Şimdi Ara

ParamKart 11.11'de tüm alışverişlerde %11 indirim. Max 200₺ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
28
Favori
30.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben karti aktif kullanan birisiydim ama sozlesme isi yapılmamıştı eft ile 1000gondermistim pesine 800tl daha gönderdim gecmedi kisisellestirilmemis diye. Evrakları gondermistim 15 dak içinde onaylanmisti. Ama sonradan attigim halen yüklenmedi hesaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım benim şanssızlığım. Canlı Destek kısmında "Melih" diye bir eleman var. Soruya soruyla karşılık veriyor anca. Hiçbir konuda faydalı bir bilgi veremiyor. Yani ha BOT la yazışmışsın, ha Melih le laflamışsın. Tam bir ağaç parçası.

• Oldubilden moneypay a 15 lira yükledim Denemelil hala 1 lira iade gelmedi 2 saat oldu

• 27,37 lira iadem bir saat içinde hesabıma iade edildi. Uzun zamandır param müşterisiyim. Belgelerimi yollayıp onaylı hesap yapmıştım

• Param sanal kart aktif edenlerin kullanabilmesi için aşağıdaki mesajı atarak şifre alması gerekiyor.

Sanal karta ne şifresi diye sorabilirsiniz fakat şifre almadan kart aktif duruma gelmiyor.

SIFRE 1234 567890 => 0850 988 99 99

1234 => Pin kodu

567890 => Kartın son 6 rakamı

Sanal kartımla yaptığım alışveriş anında hesaba iade oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abalbil -- 11 Kasım 2021; 15:31:52 >
  • Merhaba

Trendyol harici nerden yapıyoruz.

Özel mesaj atabilirmisiniz?

• erenafl E kullanıcısına yanıt

Bende ilk onaya vermeden sormuştum ne kadar sureden onaylanir diye (bugunu geçerse yapmayayım diye yazicida yok asagida 5tl verdim ciktiya zaten) neyse gelen cevap bana

(İş günü icerisinde) oldu

La iyi de kac iş günü içerisinde o yüzden oyle cevap verince kac is gunu vs de sormadım birsey bilmediğini anladim. Ben daha cok biliyorumdur o derece

• Param'dan harcama yapınca iade hemen bakiyede gözüküyor mu?

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Ortalama 5 dakika ile 2 saat arasında geliyor. Papara gibi anlık gelmiyor bilginiz olsun.

• Beyler 2000 TL para EFT yapinca ne kadar.komiayon kesiyor. Kredi kartı ile kesiyor EFT ile masraf var mı? Komisyon ve masraflar kısmı açılmadı ben de

• Paramdan tyc a yükleme yaptım bakalım ne olacak

• thekoch kullanıcısına yanıt

* Tek seferde 1.000 TL ve üzeri işlemlerinde %0,25 (binde 2,5) oranında komisyon kesilmektedir. İşlem bazında kesilebilecek maksimum komisyon tutarı 250 TL’dir.

* Gün içerisinde 1.000 TL'nin altında ayrı ayrı yüklenen toplam TL tutarı 3000 TL'ye ulaştığında %0,25 (binde 2,5) oranında komisyon kesilmektedir.

Not: Denizbank ortalama 1-2 dakika içerisinde geçiyor bilginiz olsun havale yapılınca. İşbank hesabı olanlar ödemeler kısmından barokart olarak ödeme yaparsa anında geçiyor fakat üstteki limitlere göre işlem sağlayın.

• Selamlar, bugün çok takip edemedim ama beynim yandı arkadaşlar. Sadece fiziki işlem değil miydi? Sanal geçerli mi? Ona göre dalayım ben de  

• basturkemin B kullanıcısına yanıt

Sanal harcamalarda geçerli.

• Apsiyon'dan aidat ödedim, iade gelmedi. Sanal kart ile mi işlem yapmak gerekiyordu acaba? Ayrıca İkea'dan alışveriş yapsam, hem %7 Ikea kampanyası hem de bugünkü kampanyadan faydalanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brdfckr53 -- 11 Kasım 2021; 16:26:53 >
  • kartı aradım zar zor buldum neyse giriş falan yaptım, fiziki mağazada da geçerli anladığım tam detaylı inceleyemedim çıkıp mobilyacıya ödeme yapayım da havale ile gödercem. bakiye sıdır ama kenarda 1250 yazıyor maksimum 1250 tl mi kullanabilirim bununla ona göre fazla havale yapmıyayım

• Bence 11 Kasım kampanyasının Kralı Param helal olsun.

• Bilgi verilmeden kampanya sonlanirmiki ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sume kullanıcısına yanıt

param fiziki kart için de aynı hatayı veriyor

moneypaya para yükletmiyor

(param fiziksel kartla trendyol cüzdanada yükleme olmuyor aylardır. bloke kimden belirsiz)

param sanal kart başvurdum ayrıca o da sonuçsuz

sonuçta sanal da olsa o da moneypaya para yükletmeyecek demekki

sağolasın @Sume

• Param bundan sonra senciyiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.