Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.862
Cevap
240
Favori
296.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faize girmeden bu kartın limitini ancak tanıdık beyaz eşyacı da falan taksitli şekilde nakite çevirebiliriz sanırım 😔 Pek bi yöntem yok gibi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 lira üzeri yüklemeye komisyon kesildiğini biliyorum. komisyonlu olsa bile yükleme yapmak istediğimde aylık yükleme limitiniz doldu diyor yükleme yaptırmıyor. müşteri hizmetlerini aradım toplamda 750 lira yükleme yapmışsınız, kartınızı kişiselleştirmeniz gerek diyor, onun için ana sayfada nüfuz cüzdanı, ikametgah gibi belgeler istiyor.

bu olay başına gelen var mı ?
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Benimde başıma geldi.
    Kişiselleştirdim hesabı. Hesabın anonim olmadığını, size ait olduğunu doğruluyorsunuz.
    Bende doğruladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Var hocam. Benimde başıma geldi.
    Kişiselleştirdim hesabı. Hesabın anonim olmadığını, size ait olduğunu doğruluyorsunuz.
    Bende doğruladım.
    normal bir banka gibi kimlik, ikamet gibi tüm bilgileri göndereceğiz hocam. parama güvenilir mi dersiniz
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    İkametgah istemedi diye hatırlıyorum ama tam emin değilim.
    Aynen normal bir banka gibi senin gerçek kişi olduğunu doğrulamak istiyor. Bence güvenilir. BDDK lisansı var.
    Ben sadece sanal kartını kullanıyorum. 8 TL verip fiziki kartını istemedim.

Ben sürekli kullandığım için doğrulama yaptım.

Bankaların kampanya alışverişlerin de (eLektronik kategorisi olarak geçiyor.) ve puan yüklemelerinde iyi oluyor. Puanlar boşa gitmiyor.
    Atıyorum bankanın alışveriş hedefi kampanyası var. Hedefi yakalayamazsam hemen param karta yükleme yapıyorum. Sonra ufak tefek alışverişlerde kullanıyorum.
  • 28 ağustosta banggood alışverişim oldu ve aynı tarihte iptal w. İki üründen birinin iadesi yapıldı diğeri halen duruyor. Banggood iadeyi yaptım diyor param hayır diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

İkametgah istemedi diye hatırlıyorum ama tam emin değilim.
    Aynen normal bir banka gibi senin gerçek kişi olduğunu doğrulamak istiyor. Bence güvenilir. BDDK lisansı var.
    Ben sadece sanal kartını kullanıyorum. 8 TL verip fiziki kartını istemedim.

Ben sürekli kullandığım için doğrulama yaptım.

Bankaların kampanya alışverişlerin de (eLektronik kategorisi olarak geçiyor.) ve puan yüklemelerinde iyi oluyor. Puanlar boşa gitmiyor.
    Atıyorum bankanın alışveriş hedefi kampanyası var. Hedefi yakalayamazsam hemen param karta yükleme yapıyorum. Sonra ufak tefek alışverişlerde kullanıyorum.
    Fiziksel param kartı alıp mobil şubeden girdim. Özellikle dikkat etmem gereken bir nokta var mı? Örneğin ücretsiz maksimum yükleme sayısı gibi. Sanırım toplam 400 tl aylık yüklemeden sonra ücret alıyor. Bu 400 lirayı yüklemenin maksimum sayısı var mı? Küçük bir rakam yükleyip kullanmaya başlamak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

400 lira üzeri yüklemeye komisyon kesildiğini biliyorum. komisyonlu olsa bile yükleme yapmak istediğimde aylık yükleme limitiniz doldu diyor yükleme yaptırmıyor. müşteri hizmetlerini aradım toplamda 750 lira yükleme yapmışsınız, kartınızı kişiselleştirmeniz gerek diyor, onun için ana sayfada nüfuz cüzdanı, ikametgah gibi belgeler istiyor.

bu olay başına gelen var mı ?
    Toplamda 750 lira derken aldığınızdan beri 750 lira yüklediniz sanırım. Öyle mi? Yoksa aylık 750 mi? Aylık 400 ile ekstra işlem gerekmiyorsa uğraşmadan 400'ü doldurup öbür ay devam etmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Toplamda 750 lira derken aldığınızdan beri 750 lira yüklediniz sanırım. Öyle mi? Yoksa aylık 750 mi? Aylık 400 ile ekstra işlem gerekmiyorsa uğraşmadan 400'ü doldurup öbür ay devam etmek istiyorum.

Alıntıları Göster
    evet aldığımdan beri toplam 750 yükleme yapmışım
  • quote:

evet aldığımdan beri toplam 750 yükleme yapmışım

Alıntıları Göster
    kimliğini ve sözleşmeyi mail atın o 750 tl limiti kaldırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

kimliğini ve sözleşmeyi mail atın o 750 tl limiti kaldırıyorlar.

Alıntıları Göster
    yapacağım hocam param anasayfadan. sözleşmeyi indirip imzalayıp taratmak gerekiyormuş ptesi işyerine kaldı artık. tahmini kaç gün içinde onaylanıyor ?
  • quote:

yapacağım hocam param anasayfadan. sözleşmeyi indirip imzalayıp taratmak gerekiyormuş ptesi işyerine kaldı artık. tahmini kaç gün içinde onaylanıyor ?

Alıntıları Göster
    benim 5 dk içinde onaylandı. aynı gün onaylanır.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Hocam yapı krediden hiç yükleme yaptınız mı?

"World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplam 25 TL indirim!" kampanyası için bu yöntem olur mu?
    https://forum.donanimhaber.com/world-nakit-sanal-ile-her-25-tl-ve-uzeri-alisverise-5-tl-toplam-25-tl-indirim--136921957
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Yapmadım. Ama büyük ihtimal olur.
    Denemekte fayda var. Sonucu yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Yemeksepeti, farklı pos gözükmesine rağmen iade alan olmuş. Param da başka pos gözüküyor. MH, kesin olmaz da demiyor. Artık gelecek ay belli olacak.
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Kampanya ilk çıktığında denemiştim. Olmamıştı.
  • Yapı Kredi kampanyası geçersizdir

• önceden world puanları bu karta yüklüyorduk.şimdi olmuyor.ne halt yiycez puan kullanmak için
  • sistem güncellemesi var dedi, ne zaman olacağı hakkında bilgileri yokmuş
  • 2 defa kartımı bloke ettiler. yeni üye oldum 3 tl puan vardı yükleyip bir deneme yapayım dedim. baktım bloke olmuş gerekçe param kart ile ticari faaliyet yapmışım.(karta 3 tl puan yükleme dışında birşey yapmadım). o kadar aradım tekrar açtılar. 190 tl civarı puan yükledim yine bloke yapmışlar. ve bunları yaparken hiç bir bildirim mesaj mail mh araması yok. kredi kartındaki puanları kullanma dışında hiçbir esprisi yok.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.