Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.829
Cevap
237
Favori
291.431
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

N11den 5tl ye alınıyor isimsiz
    N11'den fiziki kart alip sanal hesaba mi baglaniliyor yoksa fiziki kart bilgilerini girip sanal hesap mi aciliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende param sanal kart var bu kartı fiziksel karta çevirmek istiyorum bunun için n11 den mi başvurmalıyım yoksa param kart sitesinden fiziki kart için başvuru mu yapmalıyım? ve bu gelen kart sanal karta bağlı olacak mı yoksa 2 farklı hesap olarak mı gözükecek?
  • arkadaşlar geçen gün a101 troy kart kampanyası var diye param kart açtım sanal.200 tl de kredi kartından yükledim ancak kampanya bitti kullanamadım.şimdi o parayı çekmek istiyorum nasıl yapacağım.kredi kartına ya da hesaba ücret ödemeden nasıl çekerim.bilen biri yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

arkadaşlar geçen gün a101 troy kart kampanyası var diye param kart açtım sanal.200 tl de kredi kartından yükledim ancak kampanya bitti kullanamadım.şimdi o parayı çekmek istiyorum nasıl yapacağım.kredi kartına ya da hesaba ücret ödemeden nasıl çekerim.bilen biri yardımcı olabilir mi
    Kampanya bitmedi devam ediyor. Parayi cekmeyin epey bir fark alır. 45 gün sonra çekerseniz daha az fark alır. En iyisi alışveriş yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vefa1453 -- 5 Ağustos 2019; 2:53:43 >
  • Vefa1453 V kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitmedi ama diğer kampanyalarla birleşme işi bitti o yüzden

• Teb bonusu puanını yükleyen var mı hata verdi bende

• inexo kullanıcısına yanıt
    dün normal garanti bonusu yükledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

dün normal garanti bonusu yükledim
    Fiziki kartınız var mı yoksa sadece sanal kart ile mi işlem yapıyorsunuz?

• Azstek kullanıcısına yanıt
    fiziki karta yükledim
  • A101 de 30 tl kampanyası bitti mi arkadaslar

• Azstek kullanıcısına yanıt
    CEPTETEB bonus ile puan kullanarak Param karta yükleme olmuyor.

• Merhaba, uygulama üzerinden kredi kartından param kart a 500 tl yükleme yapsam ne kadar komisyon kesecek acaba? Web sitesinden anlayamadım. 4 TL diyor, yüzde 2.79 diyor??

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Aylık 400 tl kadar bedava 0 komisyon kesiyo tek cekimde.
    Tavsiyem 2x 200
    1x 100 Şeklinde yapın beli bi tutar ustu kart resmi istiyorlar diye biliyorum onay icin.
    Kalan 10p0 tl icin cok ufak bi meblag para ödersiniz diger turlu 500 tl tumunden komisyon alıyor.

• ismai1 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler : )
  • Kredi kartı puanını atabilen var mı? Advantage şimdiye kadar atabiliyordum fakat bugün puan kısmı çıkmadı.
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Advantage ve Cardfinans ile anlaşmaları bitti herhalde. Artık iksi ile de puan ile yükleme yapılamıyor.
  • Param kart'a içerisinde döviz olan ön ödemeli visa kartı ile para yükleyebilir miyiz ? Papara, ininnal, tosla hiçbiri olmuyor.. Param oluyorsa basvuracagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuniteD7 -- 1 Ekim 2019; 19:38:20 >
  • Param üzerinde sanal kartım var bu sanal kartı en fazla kaç defa değiştirebilirim nasıl bir sınırlaması var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumus2929

Vakıfbank ta İnternet alışverişi sayılıyor
    Vakıfbank world sonradan taksitlendirme yapıyor mu ?

• ggPatriot kullanıcısına yanıt
    Faiz ile evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.