Şimdi Ara

PARAGRAF NASIL HALLEDİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paragrafta daha yol alabilmiş değilim, nedir bunun yolu yordamı?

2021'de gireceğim ve 3 kitap bitirdim (hız ve renk/paragrafın ritmi/paragrafik) ama hala 24 soru varsa 23 dk-25dk bandında ilerliyorum.
    Avantaj Jet Paragraf aldım, karma testlerinde özellikle anlam sorularında yamuluveriyorum.
    Aklımda bu kitabı bitirir aleslere geçer sonra dilbilgisinin bitmesiyle denemelere geçerim diyordum ama durum vahim.

Rüştü Hoca her soru tarzı için ayrı yöntemler uygulanmasını öneriyor fakat ben bodoslama okuyup çözüyorum. Doğrusu nedir bu işin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uppp

• Paragraf kitabı yerine okuma kitabı al benim lisedeki en büyük pişmanlığım. Hızlı çözmeye de denemeleri sıklaştırdıkça başlarsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav dostum paragraf için sana şunu söyleyeyim;
    Kelimeleri bağlama göre alırsan çıkıyor tek kelime sana sorunun cevabını getiriyor kelimeleri iyi idrak edersen yaparsın, rustu hoca felan dinleme dinlersen bildigini unutursun boşver.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabah güneşi selamladiktan sonra
    10 paragraf 10 problem çöz
    P vitamini olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faraday's Chair

Yav dostum paragraf için sana şunu söyleyeyim;
    Kelimeleri bağlama göre alırsan çıkıyor tek kelime sana sorunun cevabını getiriyor kelimeleri iyi idrak edersen yaparsın, rustu hoca felan dinleme dinlersen bildigini unutursun boşver.
    Sağ olasın <3
    Benim sorunum gelişine çözmek sanırım, kelimelere anahtar kavramlara odaklanarak çözeceğim bundan sonra.

• Hocam eğer 25 dakikada 25 paragraf sorusunu hakkıyla çözüyorsan bence endişelenmeye gerek yok.Dil bilgisi biraz daha kolay çözülüyor 12 13 dkda ona desen 37dk türkçeye ayırmak çok sıkıntı değil bence.

• Sağ olun hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.