Er
25 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Not aldıktan birkaç gün sonra deftere baktığımda uç izleri görüyorum sayfalarda. Yazdıklarımın izi çıkıyor karşı sayfaya. Bu durum herkeste olan bir şey mi? Sırf bu yüzden not almayı bırakıp konu anlatım kitabı ve fasiküllere sarıldım...

Çok mu bastırarak yazıyorum, faber castell 0.7 uçtan ötürü mü yoksa bu çok doğal bir durum da ben mi obsesif bir insanım? karar veremedim  

Kaf3 Kaf4'ün yanına en iyi hangi AYT SB gider?

Aklımda Karekök,endemik,acil,3d gibi yayınlar dönüp dolaşıyor, kaf kullananlardan önerilerini bekliyorum.

Kaf --> Endemik ---> Acil gibi kombinasyonlara da açığım...

Hocam elinize emeğinize sağlık, bizim için bir cevher hazırlamışsınız. Matematik adına çok iyi olduğunuzu biliyordum ama geometri kısmını yeni keşfettim. Soru bankası almaya imkanı olmayan bir öğrenci için bulunmaz bir nimet pdfteki sorular. Yeni nesil soru, zor soru, konuyu kavratan sorular ne ararsan var. Umarım hayatta her şey istediğiniz gibi olur Eyüp hocam, sağ olun.
Paragrafta daha yol alabilmiş değilim, nedir bunun yolu yordamı?

2021'de gireceğim ve 3 kitap bitirdim (hız ve renk/paragrafın ritmi/paragrafik) ama hala 24 soru varsa 23 dk-25dk bandında ilerliyorum.
Avantaj Jet Paragraf aldım, karma testlerinde özellikle anlam sorularında yamuluveriyorum.
Aklımda bu kitabı bitirir aleslere geçer sonra dilbilgisinin bitmesiyle denemelere geçerim diyordum ama durum vahim.

Rüştü Hoca her soru tarzı için ayrı yöntemler uygulanmasını öneriyor fakat ben bodoslama okuyup çözüyorum. Doğrusu nedir bu işin?
Mebin yks konularında özellikle fen alanında dağıttığı kitaplar gerçekten muazzam. Unite sonu değerlendirme soruları, kazanım kavrama, tarama testleri üzerine bir soru bankası devirip olayın mantığinı tamamen kavramak ve hiç para harcamamak varken millet neden esş umut öncül formulsuzfizik kimyaözel kullanır?
Yalnızca dinleyerek anlayabilenlere lafım yok lakin hiçbirimizin bu kitapları sene boyunca açıp okuduğunu zannetmiyom, herkes sınava 1 ay kala faydalaniyor. Bir deneseniz ne kadar haklı oldugumu fark edersiniz. 2021 icin söylüyorum, denendi onaylandı
Temele bilimler hedefleyen, sıralaması 5 olsa da ben fizik/kimya/biyoloji gibi temel bilimler alanında öğrenim göreceğim diyen var mı?

ileriye yönelik hedefleriniz neler?
Evde kaldığımız sürede erken uyanan var mı? Saat 5,6,7 gibi erken saatlerde uyanmanın ders çalışmaya, odaklanmaya katkısı olduğunu düşünüyor musunuz? Deneyimleyenler yazabilir mi
Behzat Hoca youtube hesabından tyt/ayt sınavı çözümlerini kaldırmış. Sebebini bilen var mı?
Sistemleri Bekir Hocayla götürdüm acayip beğeniyorum anlatımını. Tyt Biyoloji konularında videoların eski olması bir sorun yaratıyor mu? Yaratıyor ise Tyt Biyoloji kimden dinlenir?
Tavsiyelerinizi bekliyorum
Geometride mustafa yağcı videolarıyla ilerleyip yetinebilmiş ve faydasını görmüş abim ablam var mıdır?
Soru bankalarında çeşitli soru tiplerini eksik öğrenme korkusundayım aydınlatır mısınız.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 178
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 159 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.