Şimdi Ara

Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
11
Favori
9.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes tepki maili, twitter özel mesajı vs yazsın arkadşalar, bu ne saçma iştir!

• Parafly bunu ilk kez yapmıyor,çoktan yapmasını bekliyordum zaten ben şaşırmadım.

• Hay senin gibi bankanın ben..

• Bi anda kampanya mi bitermis ya... Kapatir herkes kartini bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 1 Aralık 2020; 19:3:48 >
  • çat diye bitirdiler mi? Kamu bankasısın sen, büyük düşün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyasever

çat diye bitirdiler mi? Kamu bankasısın sen, büyük düşün...
    kamu kurumlarında ehil kişiler oturmuyorki... kampanya yaptıklarına şükretmek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklıma gelen başıma geldi iyimi. 1000 lira biriktirdim tatil alacaktım elimde patladı. bu durumu 2. kez yaşıyorum yazıklar olsun. ilk zamanlarda puanlar 4 le çarpılıyordu çat diye 2 ye düşürmüştüler. şimdide kampanyayı erken bitirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpersahin -- 2 Aralık 2020; 0:50:9 >
  • Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir
  • dün müşteri memnuniyeti merkezine başvurmuştum, tahmin ettiğim gibi

"Kampanya detaylarımızda da belirtildiği üzere “Türkiye Halk Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.’ açıklaması yer almaktadır. "

yanıtı geldi.

organize bir şikayet nasıl yapılabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir
    Hocam kansızlar yüzünden masumlar zarar görür her daim. O yüzden yüce Kuran önce kötülüğü yok edeceksin sonra iyiliği üzerine inşaa edeceksin diye emreder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir

İmzamı atıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun peşini bırakmamak lazım,bu kadar ahlaksızlık yapılmaz. Şartlarda kontenjanla sınırlı demiyor,xxx sayılı bilet ile sınırlı demiyor.

Kampanya şartlarına küçük yazı ile bitirme-değiştirme hakkına sahiptir yazmak yeterli olmaz.Burada resmen yanıltıcı reklam var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ombuds_man

Arkadaslar 1 yil icinde avastan cikamazsaniz 5x ile geri alinacagi detayini kacirmayin.

Bilet alaydık da 5 katını ödemeye razıydık.

Bende puan toplayım diye alışveriş kastım. Nede olsa yılbaşına kadar sürem var diye. Allah cezanızı versin! Keriz silkeleme operasyonu resmen.

Hatta giyim kampanyasında 282 tl eksiğim vardı Togo.com.tr'den bot aldım son gün puan almak için. (Herhangi bir siteden almadım ki sektör bilgisi tutmaz diye) Giyim sayılmadı puan da alamadım.

Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum şu anda. Hadise bu anlattıklarım düşünülürse tüketici hakları alanında değil ceza mahkemesi konusudur. 

• süpriz değil yıllar önce de aynısını yapmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

süpriz değil yıllar önce de aynısını yapmıştı.

Ama o zaman süre yoktu. sen tut 31 aralık diye gün ver. sonra kapat. Bunun izahı suistimali falan olamaz. Biliyor daha önceki hadiseleri. Kaldi bankanın itibara ihtiyaç duyduğu şu günlerde bu hareketler itibar düşürür. (itibara ihtiyacı var çünki kendinden küçük vakıfbankın piyasa değeri bist berilerine göre Halkbank'ın 1,5 katı)

• cilalibo C kullanıcısına yanıt
    devlet bankası olduğu için itibara çokta önem verdiklerini düşünmüyorum. müşteriye hiç önem vermiyorlar ki devlet bankaları arasında bence en iyisidir halkbank, gerisini siz düşünün. kredi kartı aidatını alamadığım tek banka Halkbankasıdır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.