Şimdi Ara

Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
11
Favori
9.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 5000 tl degerindeki islemi -1000 avans para ile hic nakit odeme yapmadan gerceklestirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ombuds_man -- 3 Kasım 2020; 1:24:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meier45999 M kullanıcısına yanıt

Bugun de deneyebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarihler arasında daha ileri tarihli işlemleri de kapsıyor mudur?

• parafpara ile indirim yapabilirim. PM den ulasabılırsınız.

• mayıs için tatil rezervasyonu yapabilirmiyiz acaba???

• Temmuz ayı için 2 kartla 6 gece rezervasyon yaptım. İkisinde de ödemeyi aldı, hata verdi. Müşteri hizmetleri arayıp rezervasyonun geçerli olduğu bilgisini verdi, voucher belgesini gönderdi.

• Ödeme aşamasında sürekli "Aradığınız sayfa bulunamıyor" şeklinde bir hata sayfasına yönlendiriyor. Var mı aynı problemi yaşayan acaba?

• Paraf kredi kartım var bu karta olmuyor sanırım.

parafly karta başvursam bu karta şu anki paraf puanları aktarabilir miyim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: efepol33

Paraf kredi kartım var bu karta olmuyor sanırım.

parafly karta başvursam bu karta şu anki paraf puanları aktarabilir miyim acaba

Aktarılmıyor.

• merhaba, puan ile seyahat konusunda şöyle bir kural yazıyor parafly sitesinde:

1 takvim yılı içerisinde katlı olarak kullanılabilecek ParafPara/Avans ParafPara limiti 2.500 ParafPara'dır. 

bu kurala takılan hiç oldu mu acaba? tam olarak nasıl hesaplanıyor bu limit acaba?

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Şuan itibariyle, 2020 yılı içinde en fazla; 2.500x5= 12.500TL yapar. Anlamışsınızdır herhalde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kampanyasever kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Parafly kampanyası sona ermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssarikay -- 1 Aralık 2020; 12:18:30 >
  • Bu kampanyayı erken sonlandırdılar galiba gözükmüyor kampanya sitelerinde.

• Evet kampanya sonlanmış. Koskoca banka kampanyayı erken sonlandırıyor. Rezillik
  • paraflytravel sitesinden de uçak bileti baktığınızda artık x2 olarak hesaplıyor. harbiden erken bitirmişler. şaka gibi. insanlar plan program yapıyor 2-3 gün sonra biletini alırım diye düşünüyor 31.12.2020 gözüken kampanya kasımda ayı sonunda erkenden bitiriliyor.  

• Artık alıştık koca firmaların/bankaların belirtilen tarihten önce kampanya sonlandırmasına.

Böyle olacağını tahmin ettiğim için rezervasyonumu yaptırıp konaklamamı gerçekleştirdim.

Aralık sonuna kadar yeni bir plan arayışına girmiştim ki konuyu gördüm :(

• Bu kampanyaya güvenerek son 1 haftada bir çok lüzumsuz harcama yaptım. Kazandığım puanları bu ay kullanacaktım. Banka resmen kazık attı. Mh arayıp şikayette bulunacağım ve kartımı kapattiracagim.
  • ssarikay S kullanıcısına yanıt

Göz göre göre hemde. Ben bu kampanya çıktığı gün kartı aldım 20 gün kadar kartı bekledim kart geldi daha bilete karar veremeden kampanya bitti. Boşuna alışveriş yaptırdı, üstüne birde kart aidatı alırlar. Elimizi verdik kolumuzu kaptırdık. Kartı kapatıyorum bende. Kesinlikle bidaha Halkbank ile çalışmam.

• Büyük terbiyesizlik! inanılmaz..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.